World Of Tanks Bedava Çarlar ( Güncel Hesaplar )

Bedava çarlar konumuzda bu yazımızda sizlere World Of Tanks için yapmış olduğumuz çalışmanın sonucu elde ettiğimiz World Of Tanks Bedava Çarların sunumunu sizlere yapacağız.

World of tanks oyunu Wargaming tarafından geliştirilmiş ve 2010 yılında piyasaya sürülmüş, dünyanın en popüler oyunları arasında yer almaktadır. Ülkemizde ve dünya üzerinde tank oyunu severlerin oldukça fazla ilgi göstermiş olduğu bir oyundur. Oyun sunmuş olduğu bir çok seçenek ile oyuncuları kısa sürede kendine bağlamayı başarabilmektedir. 

Ancak online oyunların genelinde bilindiği üzere, oyunların başlangıcı sıkıntılı geçmektedir. Bunun en büyük sebebi ise, mevcut başlamış olduğunuz çarın daha yeni olmasıdır. Yani çar tamamen sıfırdır, geliştirilmemiştir. Çar geliştirme işlemi her oyunda olduğu gibi, world of tanks oyununda da oldukça fazla zaman almaktadır. 

Oyunlarda çar geliştirme işlemi oldukça zahmetlidir ve emek istemektedir. World of tanks oyununda da, kendi çabanız ile iyi bir çar sahibi olmak istiyorsanız, emek, zaman ve azim üçlemini bir arada bulundurmanız gerekmektedir. 

World Of Tanks Bedava Hesaplar

Arkadaşlar sizlere elimizde mevcut olan 135 adet hesabın ufak bir kısımı aşağıda sunuyorum. Hesaplar genelde konuyu ziyaret eden ilk kişiler tarafından alınmaktadır. Eğer sunduğum çarlar alınmış ise, durumu aşağıdaki yorum bölümünden bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır. 

Kullanıcı Adı: aktas0998
Şifre: 98aktas0998

Kullanıcı Adı: x_beytullah
Şifre: bey55tul66lah77

Kullanıcı Adı: ferdi.1907
Şifre: zimir3535

Kullanıcı Adı: katehall540
Şifre: LL045540

Kullanıcı Adı: jashamus
Şifre: k1a2n3a4n20

Kullanıcı Adı: arifcan.ates
Şifre: 333can021214

Kullanıcı Adı: yasin.cuneyt.5
Şifre: 05312065125

Kullanıcı Adı: gs.sameta
Şifre: 1905.gs1998

Sunduğumuz çarların, veya talep üzerine sizlere gönderdiğimiz çarları şifrelerini mutlaka değiştiriniz. Şifresini değiştirmediğiniz çarların, ileride elinizden gidebilme ihtimalini unutmayın. 

Arkadaşlar yukarıdaki çarlar alınmışsa üzülmenize gerek yoktur. Elimizdeki çar miktarı oldukça fazladır. Aşağıdaki yorum bölümünden çar talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Çar talebinde bulunurken belirttiğiniz mail adresinin doğru olmasına dikkat edin. Verilen mail adresine yeni çarlar gönderilecektir. 

Çar talebinde bulunan kişiler, konuyu sosyal medya hesaplarında paylaşıp, o şekilde çar talebinde bulunmalıdır. Konuyu sosyal medya hesaplarında paylaşmayan kişilerin, atmış olduğu mesajlar dikkate alınmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.