Wolfteam Bedava Çarlar

Wolfteam oyununda iyi özelliklere sahip bir çar sahibi olabilmek, hemen hemen tüm wolfteam oyuncularının istekleri arasında yer almaktadır. Hatta bunun için internet ortamında wolfteam bedava çalar araştırmasını yapmak, çoğu wolfteam oyuncuların sıklıkla başvurduğu işlemler arasında bulunmaktadır.

Oyunda bir çarı geliştirmek ve istenilen rütbelere çıkarmak bilindiği üzere oldukça fazla zaman almaktadır. Oyunu aralıksız aylarca, hatta yıllarca oynayarak çarı geliştirebilmeniz mümkündür. Ancak çoğu oyuncu için, geçen bu zaman zarfı adeta işkence gibi gelmektedir. Rakiplerinizin çarları eğer oyunda, sizin çarınızdan üstünse, oyuncu içinde bu durum bir çok sıkıntı çıkararak, can sıkıcı bir hal alabilmektedir. Bunu nereden biliyorsun dersen, bende eski bir wolfteam oyuncusuyum. 🙂 Oyuna yeni başladığım dönemlerde kimden nasıl iyi çar alınır yöntemlerini bilmediğim için, yeni açtığım çar ile adeta debeleniyordum. Zamanla çarımı istediğim özelliklere getirdim ama, bu bir hayli fazla zamanı almadı değil. 

Neyse kendi konumu fazla uzatmak istemiyorum. Konuyu açma sebebim, benim gibi yeni açılmış çarla oyun içinde debelenmek istemeyenlere, uzun yıllardır biriktirmiş olduğum bilgi birikimi ile elde ettiğim, oldukça iyi özelliklere sahip wolfteam çarlarını bedava sunmaktadır. 

Yazıda Neler Var? (Başlığa Tıklayarak İlgili Konuya Geçebilirsiniz.)

Wolfteam Çarı Toplama

Wolfteam piyasa ilk çıktığı günden itibaren, milyonlarca insan tarafından belirli dönemlerde oynanmış, bir bölümü oyunu bırakmış, bir bölümü ise oyuna yeni girmiş, diğer bir bölüm ise uzun yıllardır oyunu oynamaya devam etmektedir. 

Uzun zamandır yaptığımız çalışmalar sonucunda, oyunu bırakıp, iyi özelliklere sahip çarını ortadan bırakan kişiler ile yaptığımız görüşmeler sayesinde, wolfteam çar havuzumuza bir çok iyi özelliklere sahip çarları eklemeyi başarmış durumdayız. Elimizde yaklaşık olarak 250 üstü hesap bulunmaktadır. Hesapların hepsi tarafımızca tek tek kontrol edilmiştir. Özelliği iyi olmayan çarlar havuzumuza eklenmemiştir. 

Konumuzda hem çar dağıtımı, hemde oyunu bırakan kişilerin çarlarını toplayıp, farklı oyunculara verme çalışması yapılmaktadır. Oyunu bırakan arkadaşlar, mevcut çarlarını dilerlerse iletişim bölümünden bizlere gönderebilirler. 

Not: Arkadaşlar çarlarımız kesinlikle ücretli değildir. Yapmış olduğumuz bu işlem ücretsizdir. Bu işlemi yapma amacımız sizlere fayda sağlayarak, sitemizin kalitesini ve bilinirliğini artırmaktır. 

Aşağıda sizlere 8 adet wolfteam bedava çar sunumu yapacağım. Bu çarlar konuyu ziyaret eden ilk kişiler tarafından büyük bir ihtimal alınacaktır. Eğer çarlara yetişemediyseniz durumu aşağıdaki yorum bölümünden bizlere bildirin. 

Wolfteam Bedava Çar Listesi

Wolfteam Kullancı Adı: ssefaa.1
Wolfteam Şifresi: abiss1918

Wolfteam Kullancı Adı: savasbest20
Wolfteam Şifresi: 9990532ali

Wolfteam Kullancı Adı: melihxd
Wolfteam Şifresi: boybeyimelih1996

Wolfteam Kullancı Adı: borademir69
Wolfteam Şifresi: bayburttt6934

Wolfteam Kullancı Adı: emxcxan
Wolfteam Şifresi: bulunmazsifre321

Wolfteam Kullancı Adı: barisekin62
Wolfteam Şifresi: 444baris444

Wolfteam Kullancı Adı: sifayalcin4
Wolfteam Şifresi: mhm55t34sifa

Wolfteam Kullancı Adı: nevzathasanlar0
Wolfteam Şifresi: 0011hasanlar22

İlgili İçerik: Yeni wolfteam nakit kodları paylaşımımız başlamıştır. Wolfteam Nakit Kodları

Önemli Bilgilendirme: Yukarıdaki veya bizim attığımız çarları alanlar, mutlaka şifrelerini değiştirsinler. Yukarıdaki çarlara yetişemeyenler, yorum bölümünden bizlere yazarak, yeni çar talebinde bulunabilirler. Çar talebinde bulunurken, belirttiğiniz mail adresinin doğru olmasına dikkat ediniz. Lütfen wolfteam bedava çarlardan üst üste istemeyiniz. 


BENZER YAZILAR

312 Comments

 1. emir
 2. MehmeTcan
 3. BrandyPoo
 4. Arda
 5. Kaan
 6. elruzaz
 7. efecan
 8. kerem
 9. umut köroğlu
 10. Ugur Tepe
 11. Ferhat
 12. Ferhat
 13. ÇAR VER BANA
 14. Enes
 15. Yağız
 16. Yagiz
 17. Yağız
 18. mustafa
 19. gani çınar cer
  • admin
 20. celil ozdemir
 21. celil
 22. celil
 23. MertGNY
 24. veysel
 25. Veysel
 26. İbrahimZ
 27. Hamza
  • admin
 28. Mahsuni
 29. mustafa
 30. TCzagroosTC
 31. Ali
 32. SERKAN KAYMAK
 33. miraç
 34. Yiğit Bozbulut
 35. cihan
 36. Yiğit Yumuk
 37. Yiğit
  • admin
 38. Serkan
 39. YigitGorkem
  • admin
 40. Yusuf
 41. Ali OSman
 42. ByEnes
 43. Yiğit
 44. WolfDelisiAlp
  • admin
 45. Alihancerli
 46. suleyman
 47. taha
 48. Berat Kayhan
 49. Mrelroj
 50. CİHAN
  • admin 2

Leave a Reply