Wolfteam Bedava Çarlar

Wolfteam oyununda iyi özelliklere sahip bir çar sahibi olabilmek, hemen hemen tüm wolfteam oyuncularının istekleri arasında yer almaktadır. Hatta bunun için internet ortamında wolfteam bedava çalar araştırmasını yapmak, çoğu wolfteam oyuncuların sıklıkla başvurduğu işlemler arasında bulunmaktadır.

Oyunda bir çarı geliştirmek ve istenilen rütbelere çıkarmak bilindiği üzere oldukça fazla zaman almaktadır. Oyunu aralıksız aylarca, hatta yıllarca oynayarak çarı geliştirebilmeniz mümkündür. Ancak çoğu oyuncu için, geçen bu zaman zarfı adeta işkence gibi gelmektedir. Rakiplerinizin çarları eğer oyunda, sizin çarınızdan üstünse, oyuncu içinde bu durum bir çok sıkıntı çıkararak, can sıkıcı bir hal alabilmektedir. Bunu nereden biliyorsun dersen, bende eski bir wolfteam oyuncusuyum. 🙂 Oyuna yeni başladığım dönemlerde kimden nasıl iyi çar alınır yöntemlerini bilmediğim için, yeni açtığım çar ile adeta debeleniyordum. Zamanla çarımı istediğim özelliklere getirdim ama, bu bir hayli fazla zamanı almadı değil. 

Neyse kendi konumu fazla uzatmak istemiyorum. Konuyu açma sebebim, benim gibi yeni açılmış çarla oyun içinde debelenmek istemeyenlere, uzun yıllardır biriktirmiş olduğum bilgi birikimi ile elde ettiğim, oldukça iyi özelliklere sahip wolfteam çarlarını bedava sunmaktadır. 

Wolfteam Çarı Toplama

Yazıda Neler Var? (Başlığa Tıklayarak İlgili Konuya Geçebilirsiniz.)

Wolfteam piyasa ilk çıktığı günden itibaren, milyonlarca insan tarafından belirli dönemlerde oynanmış, bir bölümü oyunu bırakmış, bir bölümü ise oyuna yeni girmiş, diğer bir bölüm ise uzun yıllardır oyunu oynamaya devam etmektedir. 

Uzun zamandır yaptığımız çalışmalar sonucunda, oyunu bırakıp, iyi özelliklere sahip çarını ortadan bırakan kişiler ile yaptığımız görüşmeler sayesinde, wolfteam çar havuzumuza bir çok iyi özelliklere sahip çarları eklemeyi başarmış durumdayız. Elimizde yaklaşık olarak 250 üstü hesap bulunmaktadır. Hesapların hepsi tarafımızca tek tek kontrol edilmiştir. Özelliği iyi olmayan çarlar havuzumuza eklenmemiştir. 

Konumuzda hem çar dağıtımı, hemde oyunu bırakan kişilerin çarlarını toplayıp, farklı oyunculara verme çalışması yapılmaktadır. Oyunu bırakan arkadaşlar, mevcut çarlarını dilerlerse iletişim bölümünden bizlere gönderebilirler. 

Not: Arkadaşlar çarlarımız kesinlikle ücretli değildir. Yapmış olduğumuz bu işlem ücretsizdir. Bu işlemi yapma amacımız sizlere fayda sağlayarak, sitemizin kalitesini ve bilinirliğini artırmaktır. 

Aşağıda sizlere 8 adet wolfteam bedava çar sunumu yapacağım. Bu çarlar konuyu ziyaret eden ilk kişiler tarafından büyük bir ihtimal alınacaktır. Eğer çarlara yetişemediyseniz durumu aşağıdaki yorum bölümünden bizlere bildirin. 

Wolfteam Bedava Çar Listesi

Wolfteam Kullancı Adı: ssefaa.1
Wolfteam Şifresi: abiss1918

Wolfteam Kullancı Adı: savasbest20
Wolfteam Şifresi: 9990532ali

Wolfteam Kullancı Adı: melihxd
Wolfteam Şifresi: boybeyimelih1996

Wolfteam Kullancı Adı: borademir69
Wolfteam Şifresi: bayburttt6934

Wolfteam Kullancı Adı: emxcxan
Wolfteam Şifresi: bulunmazsifre321

Wolfteam Kullancı Adı: barisekin62
Wolfteam Şifresi: 444baris444

Wolfteam Kullancı Adı: sifayalcin4
Wolfteam Şifresi: mhm55t34sifa

Wolfteam Kullancı Adı: nevzathasanlar0
Wolfteam Şifresi: 0011hasanlar22

İlgili İçerik: Yeni wolfteam nakit kodları paylaşımımız başlamıştır. Wolfteam Nakit Kodları

Önemli Bilgilendirme: Yukarıdaki veya bizim attığımız çarları alanlar, mutlaka şifrelerini değiştirsinler. Yukarıdaki çarlara yetişemeyenler, yorum bölümünden bizlere yazarak, yeni çar talebinde bulunabilirler. Çar talebinde bulunurken, belirttiğiniz mail adresinin doğru olmasına dikkat ediniz. Lütfen wolfteam bedava çarlardan üst üste istemeyiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.