Turkcell Ramazan Hediyesi

Turkcell ramazan hediyesi 2019 konumuzun içerisinde, gsm şirketinin ramazan boyuncu sunmuş olduğu bedava sms, bedava internet ve bedava dakika seçeneklerini bulabilirsiniz.

Turkcell gsm operatörleri içerisinde, hiç şüphesiz müşterilerine en fazla hediye sunan şirkettir. Bayramlarda ve özel aylarda müşterilerini unutmayan turkcell, normal günlere oranlara kat kat bedava internet, bedava sms ve bedava dakika dağıtımı yapmaktadır. 

İnternetin cep telefonlarına entegresi ile birlikte, telefonların vazgeçilmezi şüphesiz internet paketleri olmuştur. Turkcell bedava internet ramazan kampanyası seçeneği altında, Turkcell sahur hediyesi ve Turkcell iftar hediyesi kampanyalarını sunmaktadır. 

Aşağıda sizlere ramazan ayı boyunca turkcell ramazan hediyelerinin neler olduğunu tek tek ele aldık. Turkcellin sunmuş olduğu ramazan hediyelerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

Turkcell Ramazan Hediyeleri 2019

Turkcell ramazan hediyeleri genellikle her yıl aynı olmaktadır. Ramazan ayı içerisinde hediye konusunda oldukça bonkör davranan turkcell 6 mayıs 2019 ramazan başlangıcı ile aşağıda sunduğumuz hediyeleri tekrardan sunacaktır. Gsm şirketinin farklı hediyelerinin olması durumunda yazımızda güncelleme yapılarak, yeni hediyeleri eklenecektir. Sitemize abone olarak, yapılan güncellemeler den anında haberdar olabilirsiniz. 

Ramazan 1 GB Bedava İnternet Hediyesi

Ramazan ayında 1 GB bedava internet hediyesini alabilmek için BİP uygulamasını telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir. Ramazan boyunca BİP üzerinden 15 arkadaşınıza mesaj atmanız halinde, 1 GB bedava internet kazanmış olacaksınız. 

Kazınmış olduğunuz 1 GB internet 1 hafta süresince geçerlidir. 1 hafta sonra işlemi tekrar yapabilirsiniz. 

Ramazan 2 GB Bedava İnternet

Turkcell ramazan hediyesi 2019 kampanyası içeriğinde bedava 2 GB internet kazanmak için, BİP uygulamasını telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir. Yukarıdaki işlemden farklı olarak, BİP üzerinden ramazan boyunca 20 arkadaşınıza mesaj atmanız halinde 2 GB bedava internet kazanmaktasınız. 

Kazanmış olduğunuz 2 GB bedava internet 1 hafta boyunca kullanılabilmektedir. 1 hafta sonra tekrar işlemi yapmanız mümkündür. 

Ramazan 10 GB Bedava İnternet

Turkcell ramazan hediyesi kapsamında bedava 10 GB internet kazanmak için, yukarıda ele aldığımız yöntemi uygulamanız gerekmektedir. Ancak burada tek fark, BİP üzerinden 50 arkadaşınıza mesaj atmanız gerekmektedir.

Tıpkı yukarıdaki hediyelerde olduğu gibi, 10 GB bedava internet hediyesi de 1 hafta geçerlidir. İşlem 1 hafta sonra tekrar yapılabilir.

Turkcell Bedava İnternet Sahur

Turkcell bedava internet sahur hediyesinden faydalanabilmek için gece 00:02 ile 00:06 arasında BİP üzerinden beş arkadaşınıza mesaj atmanız gerekmektedir. İşlem sonunda sahur hediyesi olarak 2 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir. 

Turkcell Bedava İnternet Ramazan Bayramı

Arkadaşlar Turkcell bedava internet ramazan bayramı için şuan için hediyeler belli değildir. İlerleyen günlerde turkcell’in sunacağı hediyelere göre konumuzda güncelleme yapılacaktır. 

Sitemize abone olarak, yapılacak güncellemeden anında haberdar olabilirsiniz. 

Turkcell Bedava Dakika Ramazan Ayı

Turkcell ramazan ayı bedava dakika kapsamında şuan için güncel bilgiler bulunmamaktadır. Ramazan ayı başlangıcı ve ramazanın ilerleyen günlerinde turkcell’in sunacağı hediye dakika işlemlerinin nasıl yapılacağı bu konumuz üzerinden eklenecektir.

Sizde turkcell’in ramazan boyunca sunacağı bedava dakikalardan haberdar olmak istiyorsanız, sitemize abone olup, hediyelerin neler olduğunu anında öğrenip, kısa sürede hediye dakikaları hattınıza yükleyebilirsiniz. 

Turkcell Bedava SMS Ramazan 

Tıpkı dakika hediyelerinde olduğu gibi, turkcell ramazan bedava sms kapsamında, tam olarak hangi hediyelerin sunulacağı şimdilik belli değildir. 6 mayıs 2019 ramazan ayı başlangıcı ile, turkcell’in sunacağı, ramazan boyunca nasıl bedava sms elde edilir konusu netleşmiş olacaktır.

Bedava sms’ler hakkında anında bilgi sahibi olmak için sitemize abone olabilirsiniz. Ramazan ayı başlangıcı ile belli olmayan noktalar netleşecektir. 

Arkadaşlar sizlere sunmuş olduğumuz turkcell ramazan hediyesi 2019 konumuz, ramazan boyu ve ramazan bayramı süresince sürekli güncel kalacaktır. Hediyeleri kaçırmamak ve anında haberdar olmak için, sitemize abone olmanızı şiddetle tavsiye ederim. Turkcell her yıl olduğu gibi yine bu yılda, ramazan boyunca müşterilerine oldukça bonkör davranacaktır. 

06.05.2019 Açık Olan Hediyeler

 1. Sen yap hediyesi ile anında 25 GB internet kazanabilirsiniz. Bunun için, Bip üzerinden #senyapdiye kanalını takip edin. Kanalın sizlere sunmuş olduğu bir görevi yerine getirerek anında bedava interneti kadın. 
 2. Enflasyonla mücadele kapsamında sunulan 2 GB hediye interneti alabilmek için, enflasyonla mücadele kanalından 45 TL yükleme yaparak, hediye internetinizi alın. 
 3. Sim uygulamasını indirin ve kurun. Sonrasında uygulamayı açın ve uygulamanın sizlere sunmuş olduğu bedava internetten yararlanmaya başlayın. 
 4. Emocan uygulaması ile anında 5 GB internet kazanabilirsiniz. Emocan uygulamasını indirip sonrasında abone olun. Uygulama için geçerli 5 GB bedava interneti kullanmaya başlayabilirsiniz. 
 5. GNÇ Çatlat uygulaması ile 8 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulamayı indirin sonrasında uygulamayı açarak, hediye yumurtayı çatlatın. 
 6. GS Destek 1 GB hediye internet ile, galatasarayın kazandığı her maç sonunda 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece uygulamayı indirmek ve bir kereye mahsus açmak. 
 7. GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko Yıllık Abonelik kampanyasındaki abonelere 22:00-06.00 arası geçerli ücretsiz 1 GB internet sunulmaktadır. GNC GECE 1 GB yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek hediyenizi alın. 
 8. GNÇ Süper Paketi ve GNÇ Süper Yıllık Abonelik kampanyasındaki abonelere otomatik tanımlanacak 22:00-06.00 arası geçerli ücretsiz 5GB internet sunulmaktadır. GNC GECE 5 GB yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek hediyenizi alın. 
 9. Dergilik uygulamasını indirin, ücretsiz giriş yapın, haftalık 1 GB mobil internet hediyenizi kazanın!
 10. BiP üzerinden özel haftalık 2 GB Hediye İnternet Paketi kazanmak için, bip kullanan bir arkadaşınıza 1000 – 3000 arası kısa mesaj atın ve anında hediyenizi kapın. 
 11. Goller cepte Uygulamasını indirenler bir defaya mahsus olmak üzere, hatlarına tanımlı, 24 saat geçerli 500MB internet paketi kazanırlar.

 Bizi Takipte Kalın Yeni Hediyeler Eklenecektir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.