Transformice Bedava Çarlar

Transformice oyuncuları, transformice bedava çarlar konumuza hoş geldiniz. Sizlere piyasanın en güncel, en yeni ve süreklilik arz edecek olan yazısını gururla sunuyorum. Sitemiz yayında oldu süre, elimizden geldiğince bedava çar dağıtımına devam edeceğiz. Sizlerde kaliteli bir çara sahip olmak istiyorsanız, doğru adreste olduğunuzu söylemek isterim.

Transformice oyunu mayıs 2010 yılında atelier 801 tarafından piyasa çıkarılmıştır. Oyun piyasaya çıktığı ilk günden itibaren, dünya genelinde oyun severler tarafından oldukça fazla ilgi görmüştür. Bir dönem benimde oynamış olduğum oyun, şuana kadar oynamış olduğum en güzel oyunlar arasında yerini almıştır. O dönem oldukça iyi bir çara da sahiptim. Çarımı, bizim yaptığımız gibi çar dağıtımı yapan başka bir siteye o dönemler vermiştim. O dönemler kendi sitem olsaydı, sitem üzerinden çarımı şanslı bir arkadaşa verirdim. Ancak nasip başkasınaymış. Arkadaşlar oyunlarda iyi bir çara sahip olmanın oldukça zor olduğunu çok iyi bilenlerdenim. Uzun zaman ve emek sonuçları anca iyi bir çar ortaya çıkıyor. Ancak bu aşama bilindiği gibi oldukça yorucu. Kestirmeden, fazla uğraşmadan iyi özelliklere sahip transformice bedava çar sahibi olmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. 

Elimizde aşağı yukarı oldukça iyi özelliklere sahip, ( hepsi tarafımızca tek tek kontrol edilmiştir ) 320 adet transformice çarı bulunmaktadır. 

Bu çarların hepsi eski oyunculara, yani oyunu bırakmış kişilere aittir. Yürüttüğümüz çalışmalar sonucu elde etmiş olduğumuz çarlar, sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bazı arkadaşlar neden ücretsiz olduğunu soruyor. Arkadaşlar çift yönlü bir çalışma içindeyiz. Sizlere fayda sağlarken sitemize zaten kat kat değer katıyoruz. Yani kazan kazandır mantığı. 

Aşağıda sizlere elimizdeki çarlardan 8 adedini açık olarak sunacağım. Lütfen konuya ilk gelen arkadaşlar, 1 çar alıp diğerlerine dokunmazsa sevinirim. Konuya geç kalan arkadaşlarda üzülmesin. Eğer burada açık sunduğumuz çarlar alınmışsa, yorum bölümünden bizlere durumu bildirmeniz yeterli olacaktır. 

Transformice Bedava Hesaplardan Bazıları

Kullanıcı Adı: maaz.byztt
Şifre: 4488ttbyz

Kullanıcı Adı: memorishy
Şifre: yumieka99

Kullanıcı Adı: beratcanozc33
Şifre: 312645bbrr

Kullanıcı Adı: aykutakar21
Şifre: gulum2121

Kullanıcı Adı: burhan.ozoz
Şifre: zzooozoz321

Kullanıcı Adı: tahir.gokyure10
Şifre: 527391tt

Kullanıcı Adı: kilickanh01
Şifre: adanalikaan01

Kullanıcı Adı: fbworld
Şifre: sifre321sifre

ÖNEMLİ: Hesap alan kişiler, mutlaka şifrelerini değiştirsinler. Şifresini değiştirmediğiniz hesap, her an elinizden gidebilir.

Sevgili transformice hayranları, yukarıdaki çarlar alınmış ise, aşağıdaki yorum bölümünden yeni çar talebinde bulunabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.