Take a fresh look at your lifestyle.

Starbucks Berry Hibiscus kalori

0

Yazı İçerisindeki Konular (Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayınız.)

Starbucks Berry Hibiscus, mekanı sevenlerin yaz boyunca en çok tercih ettiği içeceklerden birisi olabilir. Birçok kişinin güzel tadı, hafif içimi ve insanı serinleten yapısı nedeniyle tercih ettiği bilinmektedir.

Starbucks Berry Hibiscus kalori olarak ise şekerli tadı kadar abartılı değil. Normalde bu kadar şekerli bir içecekten yüksek kalori beklentisi olması normal. Starbucks Berry Hibiscus kalori olarak neredeyse 70 kalori içeriyor*.

Sadece Starbucks için özel olarak üretilen bu içecek, su, şeker, beyaz üzüm suyu konsansteri, yeşil kahve özü gibi karışımlardan üretiliyor. İçindekilerin hepsi tabi ki bunlar da değil. Tam olarak içindekileri ve miktarını görmek isteyenler aşağıdaki kaynak linkine bakarak Starbucks resmi sayfasından içine konulanların tamamını görebilir.

Orta boy Very Berry Hibiscus Refresher 70 kalori içeriyor. Aslında sadece kalori miktarına bakılarak tüketilebilecek, ara öğünlerde alınabilecek bir içecek gibi gözüküyor. Fakat enerji miktarının yanı sıra sıfır protein ve sıfır yağ içeriyor. Bunların yanında 17 gram karbonhidrat içeriyor. Bu karbonhidratın ise 15 gramı şeker, 2 gramı lif olarak gözüküyor**.

Sürekli tüketilmediği taktirde sorun oluşturmayacak bir ürün gibi gözüküyor. Starbucks bu içeceği yaparken içine gerçek böğürtlen suyu koyduğu taktirde yararlılık oranı da artacaktır. Berry Hibiscus tüketen herkes talebini iletebilirse olmayacak bir şey değil. Çünkü Türkiye’de sayı olarak çok fazla şubeleri var ve Türkiye onların vazgeçebileceği bir pazar değil.

Very Berry Hibiscus Refresher, vegan ve vejeteryan kişiler içinde uygun bir içecektir***. Tüm Starbucks ürünlerini incelemek için kaynak listesinden 3. sıradaki (***) linke tıkayabilirsiniz. Linkte bulunan ek, PDF halindedir.

Very Berry Hibiscus Refresher Tarihi

Yediği, içtiği her şeyi evde yapmayı sevenler için veya evde yapılanların daha sağlıklı olduğunu düşünenler için size Very Berry Hibiscus Refresher tarifi vereceğim. İki tarifi de denemedim fakat Refika her zaman güvenilirdir.

Ne uğraşacağım gider Starbucks’ta içerik diyenlere tabi ki lafımız yok 🙂 Ama evinde yapmak isteyenler ve gelen misafirlere güzel sürprizler yapacaklar için denenebilecek bir tarif. Aslında yapımı da çok kolay. Yapmanız gereken dondurulmuş böğürtlen ve hibiscus- kuşburnu çayı satın almak. Yapımını izlediğiniz zaman sizde ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

Refika Starbucks Berry Hibiscus (Challenge) Meydan Okuması


*Kaynak

**Kaynak

***Kaynak (PDF dosya içerir)

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et