Take a fresh look at your lifestyle.

Rüyada Mezara Çiçek Bırakmak Ne Anlama Gelir?

0

Yazı İçerisindeki Konular (Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayınız.)

Rüyada Mezara Çiçek Bırakmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada mezar görmek, rüyayı gören kişi için hayra yorulmamaktadır. Rüyada mezar görmek rüya sahibi için başlı başına hastalık, musibet, mutsuzluk ve huzursuzluğa işaret eder. Böyle bir rüya gören kişi kısa zamanda bir hastalığa yakalanacak anlamında yorumlanır.

Rüyada mezar görmek, rüyayı gören kişiye etkisi kadar, rüyada görülen mezarın sahibi için de olumsuzluk anlamı taşır. Bu durum, mezar sahibinin rahat etmediği anlamına gelmektedir. Mezar sahibinin, rüyayı gören kişiden ya da yakınlarından dualar beklediğine yorulmaktadır.

Rüyada Mezara Çiçek Bırakmak

Ancak rüyada mezarı çiçekler içinde görmek veya mezara çiçekler bırakmak tam tersine olumlu anlamlar içerir. Hem rüyayı gören kişi için hem de rüyada görülen mezarın sahibi için iyiye işarettir. Mezara çiçek bırakmak, rüya sahibi için sağlığa, uzun ömre ve refah yaşama işaret eder.

Mezar Sahibi İçin Rüyada Mezara Çiçek Bırakmak

Mezar sahibi için ise, mezarında rahat ve huzurlu olduğuna; mezar sahibine cennetten bahçeler verildiğine işaret eder. Mezara çiçek bırakmayı psikolojik açıdan tahlil edecek olursak eğer, ölümden korkan kişiler rüyalarında, bilinç altlarından açığa çıkan mezar, mezarlık, tabut gibi ölümü hatırlatan unsurlar görmektedir. Ancak mezara çiçek bıraktığını gören veya mezarlığı yeşillikler içinde gören kişi, ölümle barışıktır ve ölümü doğal karşılıyor anlamı çıkartılır.

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et