Take a fresh look at your lifestyle.

PSN Hesapları Bedava Güncel Liste

0

Yazı İçerisindeki Konular (Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayınız.)

Bu içeriğimizde PSN Hesapları Bedava olarak vermeye çalışacağız.

Japonya ülkesi tarafından merkezi bulunan ve Sony tarafından geliştirilmiş olan Playstation oyun konsolları, alanında lider bir şekilde satışlarını gerçekleştirmektedir. İnsanların eğlenip vakit geçirmek için tercih ettiği cihazlar, her geçen gün yeni modellerin çıkması ile beraber oldukça fazla gelişim göstermekte olduklarını söyleyebiliriz.

PSN hesaplarının kullanılarak giriş sağlanmakta olan bu oyun konsollarına, bir dijital medya olarak oyuncuların eğlenip etkileşimde bulunması amaç haline getirilmiştir. Satın aldığınız oyun konsolları ile beraber dünyanın diğer ucundaki kişi ile beraber oyun oynayabiliyorsunuz. Ancak bu oyunlar ve sanallığın de belli bir ücreti bulunuyor. Her aldığınız oyun için belli bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Bedava Steam Cüzdan Kodu Güncel Liste içeriği de ilginizi çekebilir.

Ancak sizde bu yazımız üzerinde paylaşacak olduğunu bedava psn hesapları ile beraber ücret ödemeden, oyun konsolları üzerinden birçok oyunu oynama şansına sahipsiniz.

Birçok kişi tarafından araştırılmakta ve kullanılmakta olan PSN hesapları, insanların ücretsiz bir şekilde tüm oyun konsolları oyunlarını karşılamak için iyi bir alternatif olarak karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Bizde tarafımıza paylaşılan ücretsiz psn hesaplarını bir liste halinde sizler ile beraber paylaşacağız.

PSN Hesapları Bedava

PSN Hesapları Bedava Yukarıda da belirttiğimiz gibi Sony tarafından belli aralıklar ile beraber geliştirilen oyun konsolları, yeni modeller ile beraber çok daha gelişmiş oyun ve konsolların tanıtımı gerçekleşmektedir. Bu nedenle insanlar yen aldığı cihazlara o kadar para verdikten sonra, oyunlara da çok fazla para vermeden başka yollar ile oynamak istiyor.

Bu nedenle internet üzerinden içerisinde oyun olan psn hesapları arayışlarında bulunuyor. Bizde bu alanda sizlere yardımcı olarak en iyi oyunları barındıran psn hesaplarını paylaşmaya çalışıyoruz. Para vermek yerine aktif bir şekilde oynamak için psn hesaplarına giriş yapmanın mantıklı bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz.

2021 güncel psn hesapları bedava
bedava psn heaspları listesi

Bedava PSN Hesapları Listesi 2021

İnsanlar genel olarak ücretsiz bir şekilde oyun konsolları üzerinden bir çok oyunu oynamak için psn hesaplarına ihtiyaç duyarlar. Bizde bu alanda sizlere ücretsiz psn hesaplarını listeledik. Bedava psn hesapları listesine bakacak olursak;

Kullanıcı Adı: 4medo.pop786f@yandex.com
Şifre: ssclause39y

Kullanıcı Adı: phan_sam_85iset@yandex.com
Şifre: vjpatron123

Kullanıcı Adı: zfollowingyou.12y@yandex.com
Şifre: vjpatron

Kullanıcı Adı: umalakastopakcohv@yandex.com
Şifre: lnarjesb16

Kullanıcı Adı: 7sathya.priya.7@yahoo.com
Şifre: bkshavaiz17

Kullanıcı Adı: aimadox.rf.1659659@yahoo.com
Şifre: 4mecdixsb9

Kullanıcı Adı: abdo_kmnanxselte6@yahoo.com
Şifre: 5shaapanmk

Kullanıcı Adı: gayoub.kacm.3@yahoo.com
Şifre: fmarylandj.0

Kullanıcı Adı: betien024@gmail.com

Şifre: 100%kurd

Kullanıcı Adı: blablabla1234321@gmail.com

Şifre: Mastermarris88

Kullanıcı Adı: bln_shi3a@live.de

Şifre: Hharbl1994

Kullanıcı Adı: blueblankieboy@gmail.com

Şifre: Racecarboy1

Kullanıcı Adı: bigheadboy1113@gmail.com

Şifre: Purpleda1

Yukarıda yer alan hesaplar, kullanılmayıp tarafımıza iletilmiş olan güncel psn hesaplarıdır. Bu hesaplar belirli bir süre sonra kullanıcı girişine izin verilmeyebilir. Bu gibi durumlarda bütün hesaplara girişi denemelisiniz. Eğer hiçbir hesaba girişe izin verilmiyor ise, direkt olarak yorum kısmı üzerinden psn hesabı isteğinde bulunabilirsiniz.

PSN Hesapları Bedava içeriğimiz beğendiyseniz bu içeriği de inceleyebilirsiniz > bilgiseyrim/pubg-bedava-uc-kodlari/

 

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et