Point Blank Bedava Çarlar 2020 Güncel Liste

Merhabalar, bu yazımızda sizlere point blank bedava çar dağıtımı yapacağız. Çar dağıtımımız sitemiz açık olduğu sürece elimizden geldiğince devam edecektir.

Point blank dünya üzerinde oldukça fazla kitlelere ulaşmayı başarmış başarılı bir Fps oyundur. Oyun dünya üzerinde ortalama 80 milyon insan tarafından oynanmaktadır. Online oyunların çoğunda, oyuna başlangıç oyuncular için oldukça zorlu bir sürecin başlangıcı olmaktadır. Özellikle var olan düşük özelliklerdeki çarlar ile ilerlemek çoğu oyuncu için eziyet halini almaktadır. 

Dünya üzerinde oldukça fazla insan, bir dönem oyunu oynayıp çarlarını geliştirdikten sonra, çeşitli sebeplerden dolayı oyunu bırakmaktadır. Oyunu bırakan kişilerin, var olan çarlarını bir başka kişiye verme isteğiyle ortaya bedava ve iyi özelliklere sahip çar alabilme durumları ortaya çıkmaktadır. Point blank bedava çarlar konumuz altında da, daha önce oyunu oynamış ve çarlarını oldukça iyi özelliklere getirip, oyunu bırakan kişilere ait çarlar yer alacaktır. 

Bizler elimizden geldiğince çar toplama işlemine devam etmekteyiz. Şuan için havuzumuza kattığımız 120’ye yakın point blank çarı bulunmaktadır. Bu çarları tamamını konumuz üzerinden, yeni oyuna başlayacak point blank oyuncularına dağıtacağız. 

Oyunu bırakmış, iyi özellikleri sahip çarları olan kişiler, konu altından veya iletişim bölümünden bizlere çarlarını gönderebilir. Çarlar ihtiyacı olan oyunculara tarafımızca ulaştırılmaktadır.

Aşağıda sizlere elimizde mevcut olan çarlardan bazılarını sunacağım. Ancak çarların hepsini açık açık burada yayına almayacağım. Eğer konuda sunmuş olduğumuz çarlara yetişemediyseniz, aşağıdaki yorum bölümünden çar talebi yapabilirsiniz. 

Ücretsiz Point Blank Çarları

Kullanıcı Adı: ilkesener3
Şifre: 3333lik222111

Kullanıcı Adı: 34marjinal
Şifre: 568741tz

Kullanıcı Adı: seyitdrms
Şifre: 5357741821sey

Kullanıcı Adı: ms.tuby
Şifre: 63652mustafa

Kullanıcı Adı: elitfb3453
Şifre: rizeriz3453

Kullanıcı Adı: zorbiadam34
Şifre: adm3435001

Kullanıcı Adı: hk25250
Şifre: hakanhk0252

Kullanıcı Adı: remzi0909
Şifre: antgs1905

Kullanıcı Adı: fakmu34
Şifre: 6655faruk..

Kullanıcı Adı: ismayiltagiyev1
Şifre: tuttz1996

Arkadaşlar yukarıda sunduğum point blank bedava çarları büyük bir ihtimal konuyu ilk ziyaret eden kişiler alacaktır. Ancak üzülmenize gerek yok. Elimizde point blank çarları mevcuttur. Aşağıdaki yorum bölümünden talepte bulunarak, kısa sürede iyi bir çara sahip olabilirsiniz. 

Önemli: Yorum bölümünde çar talebinde bulunan kişiler, konuyu sosyal medya hesaplarının en az 1’in de paylaşmalıdır. Paylaşım yapmadan çar talebinde bulunan kişilerin mesajları dikkate alınmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.