Take a fresh look at your lifestyle.

Playstation Plus’ı Ücretsiz Olarak Kullanma

0

Yazı İçerisindeki Konular (Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayınız.)

Sony tarafından her ay düzenli olarak sürpriz oyunlar ile kullanıcıların karşısına sunduğu ve çevrimiçi oyun deneyimini yaşamanız için belirli bir ücret karşılığı ödeyerek alınan Playstation Plus’ı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Playstation Plus’ı Ücretsiz Olarak Nasıl Kullanırsınız?

Öncelikle Playstation Plus’ı nasıl ücretsiz kullanacağınızı size anlatmadan önce şunları söyleyelim ki: Bu yöntem herhangi bir yasal sorumluluklar getirmiyor. Keza bu ücretsiz kullanımı Sony ve Konsol tarafından izin verilen bir yöntem olarak kullanıldığı için gerçekleştiriyoruz.

Sizde ücretsiz olarak Playstation Plus’a sahip olmak istiyor iseniz sizin için yapmanız gerekenleri adım adım anlatıyoruz.

Bedava Razer Gold Pin Güncel Liste adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

bedava psn plus nasıl kullanılır
bedava psn plus

Bedava PSN Plus Nasıl kullanılır?

  • İlk olarak ücretsiz olarak kullanmanız için Sony’nin PS5’te yeni kullanıcılarına sunduğu 14 gün deneme süresini kullanacağız.
  • İster PS4 üzerinden isterseniz PSN’in resmi internet sitesine girerek yeni bir hesap açmanız gerekiyor. Hesabı açtıktan sonra;
  • Açtığınız hesabı PS5’e yeni kullanıcı olarak eklemeniz gerekmektedir.
  • Daha sonra PSN Store’a girip, Plus sekmesinde yer alan 14 günlük deneme süresini başlatıyoruz.
  • Bu işlemleri yaptıktan sonra PS5’ünüzde PS Plus hesabı aktif hale geliyor. Ayarlar kısmına giderek ‘Kullanıcı Yönetimi’ kısmına giderek hesabınızı ‘Ana Hesap’ olarak etkinleştirmeniz gerekiyor.
  • Bu aşamaları yaptıktan sonra kendinize ait olan PSN hesabınızdan PS Plus’ta bulunan bütün avantajlardan yararlanmaya başlayabilir ve PS Plus’ta yer alan bütün oyunları oynayabilirsiniz.
  • Bedava Playstation’un maalesef iki dezavantajı bulunmakta. Birincisi, üyeliğinizi aktif ettiğiniz ay içinde çıkan oyunları, daha sonraki ayın oyunları gelene kadar oynayıp bitirmeniz gerekmektedir. Bu nedenle diğer oyun gelene kadar oyunları bitirmenizde fayda var. İkinci dezavantaj ise bu yöntemi her 14 günde bir tekrarlayarak yeni bir hesap açmanız gerekli. Zahmetli gibi göründe de bir ay için ücreti ödemektense, ücretsiz olarak yeni bir hesap açıp oyunların keyfini sürmek her şeye değer.

Not: Merak edilen ve yapmakta zorluk çektiğiniz konular olması durumunda yorum yaparak bize iletirseniz, kısa sürede sizlere dönüş sağlayıp sizlerin de ücretsiz olarak bu üyelikten yararlanmanızı sağlayabiliriz. Bu ve buna benzer konuları merak ediyorsanız lütfen yorum kısmına yazmayı unutmayın.

 

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et