Take a fresh look at your lifestyle.

OSM Taktikleri 2020 | En İyi Yenilmezlik Taktiği

1

Yazı İçerisindeki Konular (Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayınız.)

Osm taktikleri 2020 yazımızda sizlere osm taktikleri, osm yenilmezlik taktiği, osm en iyi taktik 2020 bilgileri vereceğiz. Yazıya geçmeden konuyla alakalı youtube’da izlediğim video var. Bu videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum.

OSM Taktikleri 2020 | En İyi Yenilmezlik Taktiği (Giriş – Bilgi)

Online Soccer Manager oyunu bilindiği üzere piyasanın en popüler oyunları arasında yer almaktadır. OSM’de oyuncular rakiplerini yenmek ve onlara üstünlük kurmak adına kıyasıya mücadele içine girmektedir. 

Osm oyununda hiç şüphesiz taktik kullanmak çok önemlidir. O kadar önemlidir ki kullandığınız taktikler oyunun temelini oluşturmaktadır. Takımınıza uygulayacağınız taktikler rakiplerinize üstünlük kurmanız için büyük önem taşımaktadır. Osm’de uygulayacağınız değişik ve tutulmayan her bir taktik en güçsüz rakibe bile yenilmenize sebebiyet verecektir. Bu sebepten dolayı takıma taktik vermek oyunun olmazsa olmazları içinde yer almaktadır. 

Online soccer manager oyunu uzun zamandır benimde oynadığım oyunlar arasında yer almaktadır. Kendi geliştirmiş olduğum bir taktikle, 16 maç üst üste galip gelme başarısını gösterebildim. Osm taktikleri 2020 konusunu açmaya karar vermem aslında biraz zor oldu. Bu taktiği sizlerle paylaşıp paylaşmama konusunda çok kararsız kaldım ancak osm oyuncularının taktik açısından zorluk çektiğini gördüğüm için bulmuş olduğum taktiği sizlere sunmaya karar verdim. 

Bulmuş olduğum osm taktiklerini tamamen deneme yanılmalar ile elde ettim. Taktiği ilk bulduğumda lider ile maç yapıyordum ve büyük bir ihtimal yenileceğimi düşünüyordum. Ancak bu taktik bana lideri 5 – 0 yenme olanağı gösterdiği gibi, büyük bir seri yakalamama imkan sağladı.

OSM Taktikleri – Yenilmezlik Taktiği 

Bana 16 maç üst üste galibiyet getiren osm yenilmezlik taktiğimi aşağıda tüm detayları ile sizlere sunuyorum. Ayarları tıpkı benim yaptığım gibi yaparak bu taktikle osm oyununu oynayabilirsiniz.

 • Diziliş: 4 – 5 – 1 veya 4 – 2 – 3 1 yapın.
 • Görevler: En yaşlı ve güçlü oyuncu takımın kaptanı olsun. 
 • Penaltı: Penaltıcıyı forvet oyuncularından biri olarak ayarlayın.
 • Köşe Vuruşları: En az gol atan, gol atma özelliği düşük olan oyunculara verin.
 • Oyun Stili: Kaleyi görünce vura ayarlayın.
 • Markaj: Alan markajı yaptırın.
 • Ofsayt Taktiği: Ofsayt tuzağı hayır olarak işaretleyin.
 • Çizgi Taktiği: Geride kal ve sadece hücum posizyonunu koru
 • Mücadele: Bu alanı hakemin rengine göre değiştirin. Yeşilde çok agresif, mavide agresif veya çok agresif, sarıda agresif veya normal, turuncuda normal, kırmızıda ise dikkatli veya normal olarak ayarlayın.

[button-red url=”https://bilgiseyrim.com/osm-promosyon-kodu/” target=”_blank” position=”center”]TAVSİYE YAZI: OSM PROMOSYON KODU 2020 (YAZIYA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ)[/button-red]

Burası çok önemli buraya dikkat edelim.

Eğer rakibinizin kadro yapısı sizin kadronuzdan daha iyi ise bu ayarlara çok dikkat edin. 

 • Tempo: Bulana yavaş oyun kur olarak seçin.
 • Baskı: Dengeli baskı olarak ayarlayın.
 • Stil: Defansif stil olarak seçin. 

Arkadaşlar rakibiniz sizden güçsüzse ayarlamayı aşağıdaki şekilde yapın. 

 • Tempo: Topa hakim ol ve yüksek hızla paylaş seçeneğini kullanın.
 • Baskı: Rakibe yakın oyna olarak ayarlayın.
 • Stil: Ofansif stil olarak seçin.

 

OSM için sunmuş olduğum bu taktik yukarıda da söylediğim gibi bana 16 maçlık bir yenilmezlik serisi getirdi. Tabi ki bu taktik büyük oranda size de başarı sağlayacaktır ancak taktiğin işe yaramadığı kişilerde olabilir.

[button-green url=”https://bilgiseyrim.com/osm-karsi-taktikler/” target=”_blank” position=”center”]TAVSİYE YAZI: OSM KARŞI TAKTİKLER 2020 (YAZIYA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ)[/button-green]

Taktiğin işe yaramadığı arkadaşlar aşağıdaki yorum bölümünden bizlere yazarsa ve oyunları hakkında detaylı bilgi aktarırsalar yeni taktikler için her türlü yardımcı olmaya çalışırız. 

Osm taktikleri 2020 yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Sizlerde aktif olarak kullanmış olduğunuz osm taktiklerinizi yorum olarak iletebilirsiniz. Daha fazla osm taktik için takipte kalın. İyi oyunlar..

1 yorum
 1. osmfan diyor

  hic gol yemiorm ama kendimden kat kat gucsuz takimlarla berabere kaliyorm

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et