OSM Promosyon Kodu 2020

Osm promosyon kodu 2020 konumuzdan herkese merhaba. Yazımızda sizlere Online Soccer Manager oyunu için hazırladığımız piyasanın en güncel promosyon kodlarını sizlere sunacağız.

Online soccer maneger oyunu bilindiği üzere online menajerlik oyunları arasında, piyasada en popüler olanlarının zirvesinde yer almaktadır. Oyun içerisinde takımınızı oluşturarak teknik direktör olup, kurmuş olduğunuz futbol takımı ile zevkli mücadelelerin içine girme ve şampiyonluklar yaşamanız mümkündür. Ancak her oyunda olduğu gibi osm oyununda da takımınızı geliştirebilmeniz için bazı gereksinimlere ihtiyaç vardır. Oyunu oynayan oyuncuların sıklıkla araştırdığı konuların arasında osm promosyon kodları yer almaktadır. 

Promosyon kodları oyunda sizlere bedava coins kazanma fırsatı sunmaktadır. Elde edilen coinsler ile takımı geliştirme çabaları daha kolay bir hale gelmektedir. Aşağıda sizlere güncel osm promosyon kodlarını sunacağız. Bu kodlar ile saniyeler içinde coinsleri elde edebilirsiniz. 

OSM Promosyon Kodları

 • Loyalbc ile 50 coins kazanabilirsiniz.
 • Muuhpro ile 25 coins kazanabilirsiniz.
 • Fiusgamer ile 50 coins kazanabilirsiniz.
 • Localbc ile 50 coins kazanabilirsiniz.
 • Babobey68 ile 25 coins kazanabilirsiniz.
 • OSM100 ile 100 coins kazanabilirsiniz.
 • Ovidiu ile 25 coins kazanabilirsiniz.

Bu promosyon kodlarının dışında aşağıda anlatacağım yöntemler ile de, bedava coins kazanabilirsiniz. 

 • Arkadaş davet bölümüne girin. Kendi tarayıcınız üzerinden hesabı açtığınızda, davet ettiğiniz 1 arkadaşınız için 50 coins vermektedir. Bu işlemi 10 kere yapabilirsiniz. 
 • Sağ üstte yer alan profil sekmesine tıklayarak, günlük size sunulan jetonları almayı unutmayın.
 • Yönetim kurulunda yer alan reklamları izleyin. Bu reklamları izleyerek coins kazanabilirsiniz.
 • Yeni bir lig oluşturup, bu lige arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Bu davette, her bir davet gönderdiğiniz kişiden dolayı 50 coins kazanabilirsiniz. 

TAVSİYE YAZI: OSM TAKTİK 2020 (YAZIYA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN)

Arkadaşlar osm promosyon kodları ve bedava coins kazanma yollarını elimizden geldiğince sizlere sunmaya çalıştık. Konumuz sitemiz açık olduğu sürece güncel olacaktır. İlerleyen günlerde yeni kodların çıkması durumunda, kısa süre içinde sizlere sunacağız.

Yeni Konu: Osm rakip takımların taktiklerine göre, taktik belirleme konumuzu ziyaret edip rakiplerinizi kolaylıkla yenebilirsiniz.

Yukarıda çıkan abonelik sekmesine tıklayarak, yaptığımız güncellemeden anında haberdar olup, eklenen yeni promosyon kodlarını anında alabilirsiniz. 

TAVSİYE YAZI: OSM KARŞI TAKTİKLER (YAZIYA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN)

Sizlerin bildiği yeni promosyon kodları varsa, aşağıdaki yorum bölümünden yazarak ekleyebilir, farklı oyuncularında bu kodlardan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. 

Osm 2019 ve 2020 güncellemelerini sitemizden takip edebilirsiniz. İyi oyunlar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.