Minecraft Bedava Premium Hesaplar 2020 Güncel Liste

Merhabalar minecraft oyuncuları. Minecraft bedava premium hesaplar konumuza hoş geldiniz. Oyun için uzun zamandan beri toplamış olduğumuz premium hesapları artık sizlere sunma zamanımız gelmiştir.

Konumuz şuan için piyasanın en güncel ve en yeni konusudur. Çalışma yaptığımız premium hesap dağıtma işlemimiz, sitemiz açık olduğu sürece güncel olacaktır. 

Minecraft oyunu, dünya üzerinde milyonlarca oyun severin hayranlıkla oynadığı oyunlar arasında yer almaktadır. Oyunda premium hesaba sahip olabilmenin ise ayrıcalıkları bir başkadır. Özellikle oyuna yeni başlayan kişiler oyunda, alışma evresini atlattıktan sonra bir şekilde premium hesaba geçmeye çalışmaktadır. Premium bir hesaba sahip olmak isteyen arkadaşların, özellikle doğru adreste olduğu söylemek isterim. 

Uzun zamandan beri yürütmüş olduğumuz, oyunlar ile ilgili çar toplama işlemlerimiz tüm hızı ile devam etmektedir. Özellikle eski, yani oyunu bırakmış kişilere ulaşma çabamız azda olsa yorucu bir işlem halini almaktadır. Minecraft premium hesaplar ile ilgili toplamış olduğumuz çarların tamamı eski, yani oyunu bırakmış oyunculara aittir. Çar toplama işlemlerimiz genellikle sosyal medya kanalları ile gerçekleşmekte, oyunu bırakan kişilerin çarlarının, yeni oyunculara aktarılması çabasıdır. 

Sizlere bu işlemi tamamen ücretsiz sunuyoruz. Sizleri faydalandırıyoruz. Tabi ki bizimde bu işlemden çıkarımız oluyor. Mevcut bir sitemiz var ve bunu geliştirmeye çalışıyoruz. Yapılan bu tür çalışmalar, sitemize kat kat değer katmaktadır. Yani bu işlem ile hem siz faydalanıyorsunuz, hemde biz faydalanıyoruz. 

Neyse açıklama kısımı fazla uzattım. Biz asıl konumuza yani minecraft bedava premium hesaplara tekrar dönüş yapalım. Arkadaşlar, aşağıda sizlere elimizde mevcut olan çarlardan sadece bir kısımı sunacağım. Geri kalanını, talebiniz üzerine mail adreslerinize göndereceğim. Elimizde şuan için ortalama 150 civarı premium hesap bulunmaktadır. Bu rakam yaptığımız çalışma neticesinde artmaya devam edebileceği gibi, fazla talebin olması durumunda tamamen oyunculara da dağıtıla bilmektedir.

Önemli: Almış olduğunuz çarların mutlaka şifresini değiştirin. Şifresini değiştirmediğiniz çarlar, ilerleyen zamanlarda sizlere sıkıntı çıkarabilir.

Minecraft Premium Hesaplar Listesi

Minecraft Kullanıcı Adı: youngwolf06@hotmail.com
Minecraft Şifresi: melihyou321

Minecraft Kullanıcı Adı: yakupkaba7@hotmail.com
Minecraft Şifresi: 55samsunyk

Minecraft Kullanıcı Adı: ali.toraman066@hotmail.com
Minecraft Şifresi: ali666toraman

Minecraft Kullanıcı Adı: bariskaya1179@hotmail.com
Minecraft Şifresi: 6548uiiuibrs

Minecraft Kullanıcı Adı: emings755@hotmail.com
Minecraft Şifresi: gsgs190510

Minecraft Kullanıcı Adı: selimyrdgl@hotmail.com
Minecraft Şifresi: bayburt6969..

Minecraft Kullanıcı Adı: mc.issaa@gmail.com
Minecraft Şifresi: ikram10110mc

Minecraft Kullanıcı Adı: sengezerjj@gmail.com
Minecraft Şifresi: 654hagii

Minecraft Kullanıcı Adı: hkngn.ra@hotmail.com
Minecraft Şifresi: samsunlu5555

Minecraft Kullanıcı Adı: karadag090@hotmail.com
Minecraft Şifresi: kimdar9034

Minecraft Kullanıcı Adı: ermangenc4065@hotmail.com
Minecraft Şifresi: fberman1907

Minecraft Kullanıcı Adı: engin_hincal1@hotmail.com
Minecraft Şifresi: htmdidim321

Minecraft Kullanıcı Adı: arasokay34@hotmail.com
Minecraft Şifresi: istanbulizmiz3435

Minecraft Kullanıcı Adı: gokselbakr13@hotmail.com
Minecraft Şifresi: minecraftci25

Minecraft Kullanıcı Adı: ozguraydin28@hotmail.com
Minecraft Şifresi: 414728buray

Vermiş olduğumuz hesaplar başka oyuncular tarafından alınmış ise, yorum bölümünden durumu bildirerek, yeni minecraft premium hesap talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.