Take a fresh look at your lifestyle.

Microsoft Office ücretsiz indir (Öğrenci ve Öğretmen)

0

Microsoft Office ücretsiz indir seçeneğini sizlere sunacağız ve en önemlisi kesinlikle deneme sürümü değil. Word, Excel, PowePoint ve ek özellikleri full ve sınırsız şekilde kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Office uygulamalarına tüm cihazlardan ulaşabilir ve kullanabilirsiniz. Ücretsiz office indirmek için öğrenci veya öğretmen olmanız yeterlidir. Okulunuzun uzantısı ile bir e-posta sahibiyseniz Microsoft orijinal sürümü ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Microsoft Online ücretsiz kullanımı

Office 365 okul çalışmalarını birlikte yürütülebilmesi için kullanılan bir hizmettir. Hala kayıtlı olarak bir akademik kurumda devam eden öğretmen ve öğrenciler ücretsiz olarak kullanabilir. Bu hizmet Word, PowerPoint, Excel ve OneNote), sınırsız kişisel bulut depolama alanı, Yammer ve SharePoint içermektedir. Bazı okullar tek bilgisayarla yetinmeyip 5 PC ve Mac bilgisayarda kullanmaya izin vermektedir.

Nasıl indirebilirim?

Bir akademik kurumda tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışıyorsanız veya öğrenciyseniz, size okul tarafından verilen bir e-posta (.edu uzantılı) sahibi olmanız yeterli olacaktır. Devamında ise size verdiğimiz linki takip ederek e-postanızı Microsofta bildirmek olacaktır.

Microsoft 365 ücretsiz kayıt olma

Bir okulda öğrenciyseniz ve .edu uzantılı bir e-posta sahibi değilseniz öğrenci işlerine başvurarak size özel e-posta adresini alabilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer elinizde .edu uzantılı bir e-posta adresi yoksa aşağıdaki linki tıklayarak 30 veya 60 günlük orijinal sürümü ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Microsoft Office ücretsiz indir

Office 365 sahibi olduktan sonra çalıştığınız veya okuduğunuz kurumla ilişiğiniz kesilene kadar sınırsız ve ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu süre sonunda ise dosyalarınız silinmez ve kısıtlı moda geçer. Yani yeni bir sürüm Office uygulaması yüklediğinizde dosyaları sınırsız bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Microsoft 365 indirmek istemiyorsanız ve Microsoft Office 2013 kullanıyorsanız onun için farklı seçeneklerde mevcut. Eğer daha önceden satın aldığınız bir paket varsa ve ürün anahtarlarını kaybettiyseniz aşağıda size verdiğimiz yazıya göz atabilirsiniz.

Microsoft Office 2013 ürün anahtarı

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et