Take a fresh look at your lifestyle.

Microsoft Office indir (Orijinal Ücretsiz Sürüm)

0

Yazı İçerisindeki Konular (Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayınız.)

Microsoft Office, bilgisayar, tablet ve cep telefonlarında en çok kullandığımız program/uygulamaların başında gelmektedir. Birçok kişi satın almadığı için orijinal olarak Microsoft Office indiremiyor. Korsan şekilde kullanılan her program tehlikedir. Bu kesinlikle unutulmamalıdır.

Microsoft Office indir seçeneğini sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Microsoft Office 365 uygulamalarını 30 gün boyunca tüm özellikleriyle kullanabilirsiniz. Hatta anlatacağımız küçük bir ayrıntı ile bunu 60 güne kadar çıkarabilirsiniz. Sonra isterseniz uygun fırsatlar bularak satın alabilirsiniz. Fakat daha önce office indir ile kullandığınız cihazda denemelerinizi yapın. Uyum sorunu yaşama yoksa ve işinizi de görüyorsa satın alabilirsiniz.

Online Office (Word, Excel, PowerPoint) kullanmak için tıklayın

Office 365 ile Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve diğer uygulamaların ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. PC ve MAC yanı sıra tüm akıllı cihazlarda kullanabilirsiniz.

Office 365 indir

Office 365 özellikleri

  • Kullanıcı başı aylık 1 TB depolama: Depolama ile düzenlemelere ve kaydettiğiniz her şeye bağlantı kurduğunuz tüm cihazlardan ulaşabilirsiniz. Hemde kaydettiğiniz tüm uygulamalar diğer bilgisayarlarda kaldığınız yerden devam eder.
  • Toplamda 6 kişi ile paylaşın: Office 365 sadece sizin için değil, paylaşım yaptığınız 5 kişi ile daha paylaşabilirsiniz.
  • Birlikte çalışma özelliği: Bu özellik gerçekten çok işinize yarayacak. Word, PowerPoint ve OneNote gibi uygulamalarda birlikte yazma özelliği ile tüm düzenlemeleri görebilirsiniz ve tek bir düğme ile paylaşabilirsiniz.
  • Sürekli güncelleme: Office 365 aboneliği sonrası Office uygulamaları sürekli güncel ve tüm hizmetlere sınırsız ulaşabilirsiniz.
  • Sınırsız teknik destek: Office hakkında yaşadığınız sorunları Microsoft uzmanlarına iletebilir, sorunlarınızın çözüldüğüne şahit olabilirsiniz.
  • Windows 10 ile mükemmel uyum: Office 365 ve Windows 10 arasında mükemmel bir uyum var. Depolama ve paylaşım özellikleri ile eksiksiz çözümleri ücretsiz kavuşun.

Office Deneme sürümünü nasıl kullanabilirim?

  1. Microsoft hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Yani bir hotmail, skype hesabınız varsa bile işinizi görecektir. Eğer yoksa bile almanız sadece 1 dakika sürecektir.
  2. Ücretsiz sürüm dolduğunda ise ödemeler otomatik olarak sağlanacaktır. Buna çok dikkat etmelisiniz. Paypal ödemesi de kabul ediliyor fakat ülkemizde paypal kullanılamıyor. (Otomatik olarak hesabınızdan para çekilmesini istemiyorsanız bir sanal kart oluşturarak otomatik ödeme olmasını engelleyebilirsiniz.)
  3. Tekrar söyleyelim, deneme süresi sona erdiğinde para otomatik olarak hesabınızdan çekilecektir. Deneme süresi bitmeden önce www.office.com/myaccount adresine girerek hiçbir ödeme ve ceza ile karşılaşmadan iptal edebilirsiniz. Böylece ekstra para ödememiş olursunuz.
Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et