Take a fresh look at your lifestyle.

Metin2 Zırha Hangi Efsunlar Gelir?

0

Yazı İçerisindeki Konular (Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayınız.)

Metin2 zırha hangi efsunlar gelir konumuzdan herkese merhaba. Metin2 oynayan her oyuncunun bildiği gibi, oyun içinde zırhların büyük önemi vardır. 

Oyunda zırh oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Slotlara karşı dayanıklı olmak ve defans işlemini yüksek seviyelerde yapmak oldukça önemlidir. Bu aşamada büyük rolü zırhlar oluşturmaktadır. Zırhınıza uygun efsunu getirebilmek, oyunda sizlere büyük katkılar sağlamaktadır. zırha hangi efsun gelir, zırh efsunları, zırha gelen efsunları, zırha gelen efsun

Beta zırhlar defans anlamında oldukça ön plana çıkan zırhlardır. Bu zırflarda defans oranı en üst seviyelerde olduğundan dolayı, büyülü orman tarzı haritalarda, aşırı slotlardan darbe alma oranlarınız oldukça düşük seviyelerde olmaktadır. Özellikle kasılırken efsunları kasılmaz hale getirmek oyuncu içinde sizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. 

Oyun içinde 105. levelden sonra beta zırhlar canavarlar karşısında güç vererek, slotlara karşı dayanıklığı artırır ve yapılan atak oranı da oldukça yüksek seviyelerde olur. Zırh ve efsun ilişkisi hakkında ufak bir bilgilendirmeden sonra, zırha gelen efsunlar listeni aşağıda sizlere sunalım. 

Zırha Gelen Efsunlar

Zırha gelen efsunlar aşağıdaki gibidir.

Zırhın Efsunları Nasıl Olmalıdır?

En iyi zırh efsunları aşağıda vermiş olduğumuz şekilde olmalıdır. 

  • Çift el savunması
  • Kılıç ve bıçak savunması
  • Büyü hızı ve Max HP

Sunmuş olduğumuz şekilde hazırlanan bir zırh, ortalama bir lonca savaşı için oldukça idealdir. Ortamda şaman karakter pek fazla bulunmadığından dolayı, HP ve üç karakter savunması oldukça ideal bir kombin olacaktır. Metin2 zırha hangi efsunlar gelir konumuzun burada sonuna geldik.

Konu hakkında sormak veya eklemek istedikleriniz oluyor, aşağıdaki yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz. Adminlerimizin içinde oldukça fanatik metin2 oyuncuları bulunmaktadır. Tüm açıklıkları ile sorduğunuz tüm soruları kısa sürede cevaplandırarak, sizlere dönüş sağlayacaklardır. 

İlgili Konular

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et