Take a fresh look at your lifestyle.

LOL Skin

0

Yazı İçerisindeki Konular (Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayınız.)

LOL skin konumuzdan herkese merhaba. Arkadaşlar yazımızda sizlere aktaracaklarımız aslında bir hile değildir. Anlatacaklarımız aslında vermiş olduğunuz paraların ne kadar gereksiz olduğunu sizlere gösterecektir. Anlattığım işlemleri yaptığınızda, yapılar sadece sizin takımınızda görülmektedir. Karşı takımlar yapılan işlemi kesinlikle görmemektedir. 

LOL Skin Nedir? Ne İşe Yarar?

Lol skin aslında league of legends oyuncuları için sunulmuş bir kostüm hilesi gibidir. Sunacağımız program ile satıl almayı düşündüğünüz kostümün iyimi yoksa kötümü olduğunu sorusunu kolaylıkla cevaplandırabilirsiniz. 

Lol skin ile kendinize ait özel oyunlar oluşturabilir, bütün heroların kostümlerini istediğiniz gibi denemeye alabilirsiniz. Lol skin konusunda sizlere bir tavsiyede bulunmak isterim. Hangi heroya skin alacaksınız ve bu konuda kararsızlık yaşıyorsanız, işte bu anda sunduğumuz programı kullanabilirsiniz. 

Sizlere sunacağımız program binlerce oyuncu tarafından kullanılmaktadır ve sizlere riot konusunda her hangi bir problem çıkarmamaktadır. Programın adı Mod Skin LOL Pro‘dur. Lol sevenlerin çoğunlukla kullanmış olduğu bir ara yüzdür. Program sizlere istediğiniz kostümü bedava kullanma imkanını sunmaktadır. 

LOL Skin Kullanımı

  • Arkadaşlar mod skin lol pro programını kullanabilmek için, programı kurduktan sonra kapatın. İlk olarak oyunu açın ve daha sonra programı çalıştırın.
  • Program açılıp çalıştıktan sonra, seçmiş olduğunuz şampiyonun kullanmış olduğu kostümü aktif konuma getirebilirsiniz.
  • Program sizlere istediğiniz şampiyonun kullanmış olduğu kostümü hiç bir ücret ödemeden denemenize imkan sunmaktadır. 
  • Bu program, lol skin pro alma derdinizi neredeyse tamamen ortadan kaldıracaktır. 

Lol Skin Kurulumu

Lol skin preview programını indirin. İndirdiğiniz programı winrar dosyasından çıkarın. Programın boyutu küçük olduğundan dolayı her hangi bir kurulum yapmayacak ve direk olarak çalışacaktır. Aşağıda vermiş olduğumuz videolu anlatımda tüm detayları verdik. Karıştıranlar videolu anlatıma göz atabilir. 

Review of Software Riot – LOL Skin Ban Sorunu Çıkarır Mı?

Çoğu lol oyuncusu, lol skin işleminin ban sorunu çıkarıp çıkarmadığını merak etmektedir. Bu konuyu mantık çerçevesinde şu şekilde cevaplandıralım. 

Riot 3 yazılımları parti olarak hile statüsünde yer almaktadır. Oyunda karşı taraftan biri sizin programı kullandığınızı fark ederse bu büyük bir sorun ortaya çıkarabilmektedir. Bunun sonucu uzun zaman boyuncu vermiş olduğunuz emekler boşa gidebilir. 

Riot bu konuda maalesef hiç insaf göstermeden anında sizi banlayabilir. Bence programı yedek hesap üzerinden kullanmak en mantıklısı. Büyük riske girmenin hiç bir mantığı yok. 

Arkadalar en önemli noktalardan biride, sakın programı kullanarak normal maç ve ranked işlemine girişmeyin. Binlerce kişi bu işlemi yapıyor ama ben tavsiye etmiyorum. Emeklerinize cidden yazık olabilir. 

Programı genel kullanımının dışına çıkarmazsanız kolay kolay sizlere sıkıntı çıkarmayacaktır. Sonuçta program otomatik işlemler yapmıyor ve sizin yerinize oyunu yönetmiyor. 

Programda sizlere tavsiyem sadece heroların kostümlerini deneyin. Bu işlem kesinlikle sizlere kolay kolay sorun çıkarmayacaktır. 

https://www.youtube.com/watch?v=IxrbLHunVdk

Arkadaşlar programla ilgili sormak veya eklemek istedikleriniz olursa, aşağıdaki yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz. 


Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et