LOL Bedava Çarlar 2020 Güncel Liste

Merhabalar lol oyuncuları. Lol bedava çarlar 2020 konumuzda sizlere oyunda hiç zaman kaybetmeden elde edebileceğiniz oldukça kaliteli çarların dağıtımını yapacağız. Sizlere sunduğumuz çarların en düşüğü 25 level’den başlayıp yukarıya doğru devam etmektedir.

League of legends oyunu bilindiği üzere 2009 yılında piyasaya çıkmıştır. Oyun yapılan tanıtımlar ve kaliteli içeriği sayesinde kısa sürede milyonlara ulaşmayı başarmıştır. Yıllar içerisinde oyun dünyada hatırı sayılır bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Oyun dünya ile birlikte ülkemizde de oldukça fazla rağbet görmüş ve halada rağbet görmeye devam etmektedir. Şuan için dünyanın en çok oynan oyunları arasında listelerde ilk sıralarda yer almaya devam etmektedir. 

Lol oyununda bilindiği üzere level atlamak çoğu oyuncu için oldukça büyük sıkıntıların başında gelmektedir. Büyük zaman ve emek harcamalar sonucu ancak level atlanabilmektedir. Level atlamanın zor olduğu bir oyunda iyi bir çara sahip olabilmek, uzun zamanlar almaktadır. Öyleyse oyunu bırakmış birinin çarını alıp, o çarla oyuna devam etmek daha mantıklı olmaz mı? Oyuna zamanını ayırmış daha sonra oyunu bırakmış binlerce insan bulunmaktadır. Bu insanlara ulaşıp, çarlarını onlardan isteyip hazır çarla oyuna devam etmek bana oldukça mantıklı geliyor. 

Zaten sizler için hazırladığımız lol bedava çarlar konumuzda, oyunu bırakmış oyuncuların çarlarını bizlere vermesi ile ortaya çıkmıştır. Tabi bu çarları elde etmek bir hayli zamanımızı almadı dersek yalan söylemiş oluruz. Çar dağıtma işlemimiz nasıl devam ediyorsa, çar toplama işlemimizde aynı hızla devam etmektedir. Havuzumuzun içerisinde şuan için 100 küsür lol çarı bulunmaktadır. Havuzumuza her geçen gün yeni çarlarda eklenmeye devam etmektedir. 

Leveli iyi olmayan çarlar kesinlikle havuzumuza alınmamaktadır. Havuza aldığımız çarların en kötüsü 25 levelden başlamaktadır. Aşağıda sizlere bazı çarları açık açık sunacağız. Konuya gelen ilk kişiler bu çarları büyük bir ihtimal alacaktır. Konuya geç kalanlar ise kesinlikle üzülmesin. Elimizdeki çar mevcudu oldukça fazla. 

Bizlerden çar alan arkadaşlar, mutlaka size verdiğimiz çarların şifresini değiştirin. Şifresini değiştirmediğiniz çarlar ilerleyen günlerde sizlere sıkıntı çıkarabilir. 

League Of Legends Bedava Çarlar

Lol Kullanıcı Adı: omervictory
Lol Şifresi: 36541..omr

Lol Kullanıcı Adı: smarda1
Lol Şifresi: ist34iz35bay69

Lol Kullanıcı Adı: mustafa.uyar38
Lol Şifresi: 3655271995

Lol Kullanıcı Adı: halilsener17
Lol Şifresi: hhaalliill1717

Lol Kullanıcı Adı: pou8116
Lol Şifresi: poulsenz1926

Lol Kullanıcı Adı: kral24sefa
Lol Şifresi: 190003bsk

Lol Kullanıcı Adı: boutiqe34
Lol Şifresi: yumnyyum51

Lol Kullanıcı Adı: alperen.blt10
Lol Şifresi: 88713alpr10

İlgili Konu: LOL Skin Yeni 2019 Pro Free

Lol bedava çarlar için hazırladığımız yukarıdaki çarlar, alınmış ise durumu bizlere yorum bölümünden bildirin. Yorum bölümünden yeni lol çarı isteğinde bulunabilirsiniz. 

Çar talebinde bulunan kişilerin, konuyu sosyal medya hesaplarının en az birinde paylaşmaları gerekmektedir. Konuyu paylaşmayanların attığı mesajlar dikkate alınmayacaktır.

Önemli: Çar talebinde bulunurken belirttiğiniz mail adresinin doğru olmasına dikkat ediniz. Çarlar mail yolu ile gönderilecektir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.