Take a fresh look at your lifestyle.

LoL Bebek Çılgınlığı

0

Bu yazımızda lol bebek resimleri için tavsiye site paylaşımında bulunacağız.

Şüphesiz çocuklara yönelik yapılan oyuncaklar her zaman büyük bir sektör olmayı başarmıştır. Üreticiler de bu sektörden kendilerine düşen payı alabilmek için her zaman farklı ürünler ile pazara hitap etmeyi tercih etmişler ve bu ürünlerden çocukların ilgisini daha fazla çekebilenler pazarın tartışmasız lideri olmayı başarmıştır.

LOL Bebekler ile ilgili daha detaylı bilgiyi buradan edinebilirsiniz:

Son zamanların çılgınlığı Lol Bebek Resimleri

Son dönemlerde özellikle kız çocuklar için üretilen LOL bebekler, adeta bir pazarlama harikası olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Bu bebekler 1979 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş olan MGA Entertainment tarafından ilk olarak Kasım 2016’da piyasaya sürüldü. Aradan geçen 4 yıl gibi kısa bir sürede LOL bebekler inanılmaz bir ilgi ile takip edilmeye başlanmıştır.

Bu bebekleri bu kadar özel yapan şey bebeklerin ambalajlarından sürpriz bir şekilde çıkması. Yani bir LOL Bebek satın aldığınızda kutusundan neyin çıkacağını tam olarak bilemiyorsunuz. Ayrıca oldukça profesyonel bir şekilde ambalajlanmış olan bu bebeklerin kutuları katmanlar şeklinde açılabiliyor. Hatta bazı ambalajlar çocukların o kadar çok ilgisini çekmeyi başarmış ki açılması bir saat sürebiliyor. Zaten LOL bebekleri özel yapan şey de paketlenme şekli ve bu paketlerin her katmanından çıkan sürprizler.

Her LOL bebeğin paketi 7 katman içeriyor. Bu 7 katmanın her birinde ambalajı açan çocuk farklı bir sürpriz ile karşı karşıya geliyor. Bu sürprizler arasında gizemli mesaja sahip çıkartmalardan kutunun içindeki bebeğin kullandığı aksesuara kadar çok farklı şeyler yer alıyor.

Bu bebeklerin her birinin farklı karakteristik özellikleri bulunuyor. Firmanın bu bebekleri tasarlarken bazı durumlarda gerçek insanlardan etkilendiğini belirttiğini de unutmayalım. Her bir LOL bebeğin kendi giydiği giysisi, kullandığı aksesuarı ve kendine özel olarak üretilmiş ayakkabıları kutusu ile birlikte çıkıyor. Bu kutudan çıkan aksesuarlar katmanlara özenli bir şekilde yerleştirilmiş.

Kutusunun açılması tam bir gizem taşıyan LOL bebeklerin tahmin edileceği gibi en son katmanında bebeğin kendisi yer alıyor.

Gördüğü yoğun ilgiden sonra ilk etapta sadece kız çocukları için üretilen LOL bebeklerin erkekler için özel olarak üretilen LOL erkek bebek serisinin satışına da 2019 yılının temmuz ayı itibarıyla başlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et