Legend Online Bedava Çarlar 2020 Güncel Liste

Legend Online Bedava Çarlar 2020 Güncel Liste

Legend Online Bedava Çarlar 2020 Güncel Liste

Legend online bedava çarlar hakkında hazırlamış olduğumuz yazımıza hoş geldiniz. Konumuzda sizlere elimizden geldiği imkanlar dahilinde legend online çarlar dağıtmaya çalışacağız.

Legend online bilindiği üzere piyasanın en iyi online strateji oyunları arasında bulunmaktadır. Hatta bana kalsa yapılan sıralamada, eski bir legend online oyuncusu olarak ilk sırada oyuna yer veririm. Online oyunların hemen hemen hepsinde, oyuna yeni başlayacak kişilerin yaşadığı en büyük problemlerin başında iyi özelliklere sahip bir çar sahibi olamamak bulunmaktadır. 

İyi özelliklere sahip bir çara sahip olmak oldukça emek ve zahmet gerektiren bir iştir. Ancak her şeyde bir çözüm olduğu gibi, sağlam özelliklere sahip bir çar bulmanın da çözümü bulunmaktadır. Burada hem size yöntemi anlatacağım hemde elde ettiğimiz çarların paylaşımı yapacağım. 

Oyunu yıllarca oynamış ancak sıkılıp oyunu bırakmış oldukça fazla insan bulunmaktadır. Yeni bir çar açıp bunu geliştirmek yerine, eski bir oyuncuya ulaşarak onun çarını, onun isteğiyle alıp kullanmak daha mantıklı olmaz mı? Tabi bu işlem basit olacağı gibi, çok zorda olabilir. Kimisi çarını vermek istemezken, kimisi anında tabi al senin olsun diyebilmektedir. Yani kişiden kişiye değişen bir konu. Bu işlemin peşine düşmek ve koşturmak inanın oldukça iyi bir çar sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır. 

Bu yöntem ile elde ettiğimiz yaklaşık 80 adet legend online çarı elimizde mevcuttur. Bu çarların ufak bir kısmını aşağıdan sizlere sunacağım. Büyük bir ihtimal konuyu ziyarette bulunan ilk kişiler bu çarları alacaktır. 

Aşağıda sizlere sunmuş olduğumuz çarlar, farklı oyuncular tarafından alınmış ise durumu bizlere bildirin ve yeni çar talebinde bulunun.

Ancak arkadaşlar elimizdeki çarlar sınırlıdır. Yaptığımız çalışmalar sonucu yeni çarları da havuzumuza ekleme çalışıyoruz. Talepte bulunan kişilerin, yorum atmadan önce konuyu sosyal medya hesaplarında paylaşmaları ve o şekilde yorum yapmaları bizim için önemlidir. 

Çar göndereceğimiz kişilerin bu işlemi yapması gerekmektedir. Aksi taktirde atmış olduğu yorumu dikkate alınmayacaktır. Bu konuya mutlaka dikkat ediniz. Yorum atan kişilerin, konuyu sosyal medya hesaplarından en az birinde paylaşıp paylaşmadığı kontrol edilecektir. Konuyu sosyal medya hesaplarının en az birinde paylaşan kişilere, mail yolu ile legend online çarı gönderilecektir. 

İşlemleri yaptıktan sonra atacağınız yorumda, kullanmış olduğumuz mailin doğru olduğuna dikkat ediniz. 

Legend Online Ücretsiz Çarlar

Kullanıcı Adı: serhatgurel3457
Oyun Şifresi: freesfr5734

Kullanıcı Adı: ulanmemox
Oyun Şifresi: 6366mhmt321

Kullanıcı Adı: dervisali6
Oyun Şifresi: ististanbul06

Kullanıcı Adı: halilgoze55
Oyun Şifresi: asksmsn55

Kullanıcı Adı: xxkaliha
Oyun Şifresi: 159155iz

Kullanıcı Adı: koray1altink
Oyun Şifresi: 5380356a

Kullanıcı Adı: kiratli.32
Oyun Şifresi: k1i2r3a4t5

Kullanıcı Adı: mertunal34
Oyun Şifresi: zz..ee..yy..1995

Kullanıcı Adı: togrulquliy
Oyun Şifresi: 321654tugrul

Kullanıcı Adı: 1gstnali
Oyun Şifresi: 1aligst11

Dikkat: Hesap alan kişiler, mutlaka şifre değiştirmesi yapsınlar. Aksi taktirde hesapları ellerinden gidebilir. 

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.