Konya Evde Yapılabilecek İşler

İnternetle vakit geçirmeyi seven ve bununla birlikte el işlerine ilgisi olan kişilere özel olarak Konya evde yapılabilecek işler konusunda sizlere iş tavsiyeleri sunmak isteriz.

Kendinize yeni bir fırsat yaratmak ve ek gelir elde etmek ister misiniz? O halde makalemizi okumaya devam edin. Makalemiz içerisinde Konya evde yapılabilecek işler konusunda sizlere tavsiyelerimizi sunacağız.

Yazıda Neler Var? (Başlığa Tıklayarak İlgili Konuya Geçebilirsiniz.)

Evde Oyuncak Yaparak Para Kazanmak 

 Oyuncakları seviyorsanız, oyuncakları yapmaktan keyif alıyorsanız ve buna dair bir el beceriniz de yeteri düzeyde varsa, o halde gerçekten de evde oyuncak yaparak para kazanmak konusu tam da sizlere göre olacaktır. Tabii ki oyuncak yapmanın belirli zorlukları olsa da kendi içerisinde, oyuncak satmak da en az onun kadar kendisine özgü olan bir süreçtir unutmayınız.

Başlamadan Önce Tavsiyeler

 • Öncelikle bu konuda el beceriniz ya da hatta bilginiz dahi yoksa sizlere tavsiyemiz ilk başta bir kurs deneyimi yaşamanızdır. Çok fazla ücret talep etmeden hizmet verecek olan bu kurslar içerisinde yer alarak bilgilerinizi ve deneyimlerinizi arttırabilirsiniz.

 • Tek bir alana doğru değil farklı olan alanları kendi içerisine alarak çeşitlilik yaratın.

 • You Tube kanalı oluşturarak yapmış olduğunuz oyuncaklara özgü hikayeler ve özgün çekimler yaparak işinizi ve yapmış olduklarınızı tanıtın. Unutmayın, dünyada bile en çok izlenmekte olan kanal türü çocuklara göre içerikler hazırlamakta olan kanallardır.

Nasıl Satış Yapabilirim?

 • Satışlarınızı yapmak üzere sosyal medya kanatlarınızı güçlü ve yoğun bir şekilde kullanmayı unutmayın.

 • E-Ticaret sayfası açarak özel satışlar yapabilirsiniz.

 • Kendi sitenizi de oluşturarak satışlarınızı buradan yapabilirsiniz.

 • Oyuncak dükkanları ile görüşmeler yapabilirsiniz. Oyuncaklarınıza güveniyorsanız eğer ki eminim sizlerden bunları talep edeceklerdir.

E-Kitap Yazarak Para Kazanmak

İnternetin hayatımızdaki en büyük etkilerinden diğer bir tanesi de tabii ki kitap okuma alışkanlığımızı da buraya taşıması oldu diyebiliriz.

Nitekim elektronik bir şekilde kitap okuma oranı gittikçe artmaya devam ediyor. Her konuda yazılmış olan kitapların da bu sektör içerisinde kendisine yer bulması ve yayınevi-basım hantallığının ortadan kalkması, herkesin bir şekilde yazar olabilmesi adına fırsat niteliği taşımaktadır. Sizler de e-kitap yazarak para kazanmak tercihinizi yapabilirsiniz.

Başlamadan Önce Tavsiyeler

 • Öncelikle bir uzman olduğunuz konuyu göz önünde bulundurmayı unutmayınız.

 • Eğer ki bir şeye karşı uzmanlığınız yoksa ilişkiler üzerine yazabilirsiniz. İlişkiler üzerinde uzmanlaşmak sadece eğitimle değil, insanlarla ilişkiler içerisinde yer alarak da olur. Bu yüzden sözünüzün dinlenilmesine olanak sağlayabilmek için insan ilişkileri ya da bizzat erkek-kadın ilişkileri konularına odaklanın.

Nasıl Satış Yapabilirim?

 • Satışlarınızı yapabilmek için çok basit bir sistemle birlikte kitabınızı tanıtın ve insanların bunu satın almaları üzerinde onlara imkanlar sunun. Hatta kitabınızı satmak üzere tek bir site bile açabilirsiniz. Ama birden fazla kitap yazacağım diyorsanız, internet sitenizi tek bir kitap ismi yerine kapsayıcı bir isim şeklinde belirlemeniz çok daha doğru olacaktır.

Aktardığımız bilginin dışında, bizlere gelen işleri almak için, aşağıdaki yorum bölümünden yazabilirsiniz. 

Diğer illere ait ilanları görmek için, evde iş imkanı konumuzu ziyaret edebilirsiniz.


BENZER YAZILAR

3 Comments

 1. nur
  • admin
 2. BryantReevy

Leave a Reply