Kastamonu Evde Yapılabilecek İşler

Bu makalemizde yer almakta olan Kastamonu evde yapılabilecek işler tavsiyelerimiz genel olarak internetten ve tabii ki dolayısı ile bilgisayardan anlayan kişiler için son derece önemli tavsiyeler olarak yer almaktadır diyebiliriz.

Özellikle bir tanesi tercihimizi yetkinlik isteyen iş konusunda vermek istedik fakat diğer teklifimizi ise herkes kendi evinden rahatlıkla yapabilecek!

Yazıda Neler Var? (Başlığa Tıklayarak İlgili Konuya Geçebilirsiniz.)

Artıway Üzerinden Para Kazanmak

 Daha önceden duymamış olabilirsiniz fakat Artıway sitesi uzun zamandır firmalar ile birlikte çalışan ve anlaşmalı olarak da indirim yapmak üzerine kurulu bir sitedir. Şu ana kadar bilinen tüm firmalarla birlikte ortak bir anlaşması olduğu bilinen bir sitedir Artıway.

Alışveriş dünyasına ne kadar yakınsanız eğer o kadar fazla para kazanabilirsiniz. Siz olmasanız bile çevrenizdeki insanlar bu konuda yeteri kadar ilgili olabilirler. Bu fırsatları Artıway üzerinden para kazanmak şeklinde kendi adınıza uygulayabilirsiniz.

Başlamadan Önce Tavsiyeler

  • Öncelikle çevrenizdeki insanların da alışverişe olan ilgilerini bilmenizde fayda vardır. Onların bu alışveriş tutkularını kullanarak para kazanabilirsiniz. Site üzerinde yer alan bir link ile birlikte insanların sizin linkiniz üzerinden alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Nasıl Kazanç Sağlarım?

  • Sitenin sistemi çok basit bir şekilde işlemektedir. Site sizin adınıza içerisinde indirim içeren bir link bırakmaktadır. İnsanlar bu link üzerinden girerek gerekli yerlerden alışveriş yaptıkları zaman, size para yatmaktadır. Bu link her zaman çalışacaktır ve kullanıma hazırdır. Sizlerin tek yapması gereken şey ister kendi adınıza isterseniz de başkası adına alışveriş yapılıyor olsun o firmadan, linki kullanarak bunu yapmayı sağlamaktır.

Grafik Tasarım Yaparak Para Kazanmak

 Grafik tasarımı yetkinliği elde etmiş olan kişiler, internet üzerinde yer almakta olan binlerce ilandan bir tanesin başvurarak kendi işlerini ve tabii ki tasarım çizgilerini oluşturabilirler. Oldukça fazla sayıda yer almakta olan ilanın siteler içerisinde yer aldıklarını hatırlatmamız gerekiyor. Bu yüzden bu iş içerisinde gerçekten de çok fazla fırsatınızın olduğunu hatırlatmak ve söylemek isteriz.

Başlamadan Önce Tavsiyeler

  • Eğer bu konuda bir yetkinlik sahibi değilseniz üzülmeyin çünkü internet üzerindeki kurslara üyelik gerçekleştirerek, ücretli bir şekilde bu derslerden gerekli dersleri alarak sizler de bu yetkinliklere sahip olabilirsiniz.
  • Gerekli dersleri aldıktan sonra yeteri kadar deneyim elde etmek amacı ile birlikte işlere karşı cuzi miktarlarla yaklaşabilirsiniz. Daha sonrasında müşteri potansiyeline göre durumu değerlendirmeye yeniden alabilirsiniz.

Nasıl Kazanç Sağlarım?

  • Birçok farklı site vardır bu şekilde ilan açmış olan. Özellikle de internetle ilgili olarak içerisinde birçok farklı yazılımcıyı barındıran, Web tasarımcıyı barındıran veya Grafik tasarımcıyı barındıran forumlar vardır. Bu tarz forumlar içerisinde bulunarak, iş veren potansiyelinde olan müşterilerinizle birlikte görüşerek işleri üzerinize alabilir ve tasarımlarınızı yaparak işlerinizi teslim edebilirsiniz.

Aktarmış olduğunuz bilginin dışında, bizlere gelen işleri almak isterseniz, aşağıdaki yorum bölümünden bizlere ulaşın. Konuya LÜTFEN sadece Kastamonu’da ikamet edenler yorum atsınlar.

Kastamonu dışında ikamet ediyorsanız, evde ek iş konumuzu ziyaret ediniz.


BENZER YAZILAR

2 Comments

  1. melis
    • admin

Leave a Reply