İzmir Evde Yapılabilecek İşler

Bilgisayar başından, sadece uygun bir internetle birlikte para kazanmanın yollarını aramak ve mümkünse genelde de bu yollardan bir tanesini, ilgi alanınız içerisinde yer almış olduğu şekli ile bulmak çok kolay bir hale geldi.

Sizler de bu makale içerisinde yer alıyorsanız tam olarak da bunu yapmak üzere burada yer alıyorsunuzdur zaten. Nitekim bizler de bunun farkında olaraktan sizlere İzmir Evde Yapılabilecek İşler konusunda tavsiyeler vermek istiyoruz. Özellikle hem internetle ilgili olan ya da konuşmasına güvenen, insanlara iletişim konusunda başarılı şekilde yaklaşabilen kişilere tavsiyeler sunacağız, hem de elinin ayarına, mutfakta en iyiyim diyenlere.

Yazıda Neler Var? (Başlığa Tıklayarak İlgili Konuya Geçebilirsiniz.)

Çağrı Merkezinde Çalışarak Para Kazanmak

Öncelikle çağrı merkezinde çalışmak için herhangi bir şekilde üniversite eğitimi gibi şeyleri kendinize şart koşmamanız gerektiğini söylemeliyiz. Merak etmeyin kimse sizlerden bu şekilde olacak olan bir durum talep etmeyeceklerdir. Genellikle müşterilerle olan diyalog yeteneğiniz, sabrınız, iş disiplininiz çok daha fazla önem arz etmektedir. Bu tarz elzem olan özellikleri de zaten çalışma esnası içerisinde öğreniyorsunuz.

Başlamadan Önce Tavsiyeler

 • Öncelikle vereceğimiz tavsiye, internet sağlayıcınızın çok hızlı bir şekilde işliyor olmasıdır. En azından orta hızda olacak şekilde çalışan 15 mega bit hızındaki bir internet işinizi görecektir.

 • Dikkat ve odaklanma çok önemlidir. Gerçekten de odaklanmak zorundasınız. Eğer ki bu süreç sekteye uğrarsa ve bir yandan kitap okuyarak ya da oyun oynayarak bu işi yaparım diyorsanız, yanılıyorsunuz! Kendinize ait bir ofis misali davranacağınız oda tercih ediniz evinizin içerisinde. Çalışma alanınıza saygı duyulmasını sağlayınız.

 • Kesinlikle diksiyonunuz düzgün, artikülasyon beceriniz yüksek ve tabii ki iletişim konusunda da kendisine güvenen bir karakter sahibi olmanız gerekiyor.

Nasıl Başlayabilirim?

 • İş arama motorlarının olduğu bir site içerisinden gerekli aramalarınızı Çağrı Merkezi İş İlanları şeklinde yaparak ilk şansınızı deneyebilirsiniz. Gerçekten de çok fazla ilana denk geleceğinize eminiz. Dilerseniz yol+yemek gibi masraflarınızı karşılayacak olan ama evden hizmet vermeyen ilanlarda da şansınızı deneyebilirsiniz.

Evde Pasta Yaparak Para Kazanmak

 Ek gelir tercihlerinde yaklaşık olarak 2000 TL’ye kadar kazanç sağlayan bir başka tavsiyemiz de evde pasta yaparak para kazanmak olmaktadır. Mutfakta vakit geçirmekten hoşlanıyorsanız ve pasta yapımı konusunda da deneyimli birisiyseniz, pastalarınızı satmamak için hiçbir nedeniniz, engeliniz yok!

Nasıl Satış Yapabilirim?

 • İnstagram’dan satışlarınızı kendi adınıza tanıtabilir, müşteri arayışına girebilirsiniz.
 • Çeşitli pastanelere giderek pastalarınızı satabilirsiniz.
 • Kadın günlerinde vazgeçilmezlerden bir tanesi olan şey de pastalardır. Çevrenizde illa ki gün yapan arkadaşlarınız, tanıdıklarınız vardır. Onlara bu teklifi ileterek, günlerinde pastalarınızı satın almalarını sağlayabilirsiniz.
 • Afiş tarzında olan yazılı bültenleri etrafınıza verebilir ya da sokakta bunları yapıştırabilirsiniz. İnsanların dikkatini çekmesi her şey için bir adım olacaktır.

Verdiğimiz bilginin dışında, bizlere gelen ek işleri almak isterseniz, yorum bölümünden istekte bulunabilir. Konuya LÜTFEN sadece İzmir’de ikamet edenler yazsınlar. 

İzmir dışında ikamet ediyorsanız, evde ek iş konumuzu ziyaret ediniz.  


BENZER YAZILAR

4 Comments

 1. sevil
  • admin

Leave a Reply