Take a fresh look at your lifestyle.

İnstagram Takip Etmeyenler

0

İnstagram takip etmeyenler konumuza hoş geldiniz. İnstagram kullanıcılarının büyük bir bölümü, kendi takip ettiklerinden, kimlerin karşılık olarak takip edip etmediğini merak etmektedir.

Yani siz birisini takip ediyorsunuz, ancak takip ettiğiniz kişi sizi takip ediyor mu? Bu soru benimde sürekli aklıma gelen ve sıklıkla baktığım konular arasında bulunmaktadır. Aslında instagram takip etmeyenleri bulmanın manuel yöntemi de bulunmaktadır. Ancak manuel yöntemde bu işlem saatler, hatta günler alabildiğinden dolayı kimsenin uğraşmak istemediği bir konu olmaktadır. Manuel yöntemde sizin takip ettiğiniz kişilere bakıp, sonrasında o kişinin sizi takip edip etmediğine bakabilirsiniz. Bu işlemi tek tek herkese uygulamak bir hayli yorucu olsa gerek.

İşlemi bu şekilde yapmak yerine instagram takip etmeyenler adı altında piyasaya da oldukça fazla uygulama bulunabilmektedir. Ancak bu uygulamalarda dikkat etmeniz gereken konu, uygulamanın gerçekten çalışır durumda olup olmamasıdır.

Bu tarz uygulamaların büyük bir bölümü sizlerden kullanıcı adı ve şifre bilgisi istediğinden dolayı, güvenilir olmayan bir uygulama kullanmanız durumunda, hesabınızın çalınma ihtimali oldukça yüksek olacaktır. Bu sebepten dolayı güvenilir uygulamaları kullanmanızı tavsiye ederim.

Uygulamanın güvenir olup olmadığını anlamanın tek bir yolu vardır. Buda uygulamanın indirildiği, apple stor veya play stor’da uygulamaya atılan yorumlar ve uygulamaya verilen puanlardan geçmektedir. Yazımda sizlere uzun uğraşlar ve araştırmalar sonucu ulaştığım UnFollower For İnstagram uygulamasını tanıtacağım.

İnstagram Takip Etmeyenler Uygulaması

UnFollower For İnstagram uygulaması, var olan uygulamalar içerisinde bana en güvenilir olanı geldiğinden dolayı sizlere bu uygulamayı sunuyorum. Şuna da söylemeden geçmeyeceğim, uygulama babamızın malı değil. Her an sorun veya sıkıntı çıkarabileceği gibi, hiç bir zaman sorunda çıkarmaya bilir.

Ancak biz işimizi şansa bırakmayalım. Mutlaka uygulamayı kullandıktan sonra uygulamadan çıkış yaparak, var olan instagram şifrenizi değiştirmeyi unutmayın.

Yaptığımız uyarıdan sonra gelelim UnFollower For İnstagram uygulamasının tanıtımına ve kullanımına. Uygulama yaklaşık olarak 15 milyon kişi tarafından indirilmiş ve 100 bin üstü olumlu yorum almış. 5 üzerinden yapılan puanlamada kullanıcılar 4,7 puan vermiş. Uygulamanın değerleri oldukça iyi. Ancak tekrar söylüyorum, değerler ne kadar iyi olursa olsun, biz yukarıdaki uyarımızı dikkate alalım.

UnFollower For İnstagram uygulaması hem android hemde ios cihazlar için uygundur. Googlede bu şekilde arama yaparak indirebilirsiniz. Arama yapmadan ulaşmak isteyenler için aşağıda hem android hemde ios cihazlar için uygulamayı indirebileceğiniz linkleri bırakıyorum. Aşağıdaki linklere tıklayarak da indirebilirsiniz.

  • UnFollower For İnstagram / İnstargam Takip Etmeyenler Uygulaması Android İndir
  • UnFollower For İnstagram / İnstargam Takip Etmeyenler Uygulaması İOS İndir

Uygulamanın kullanımı oldukça basittir. Apple veya play stor’dan uygulamayı indirdikten sonra, uygulamayı açarak, instagram kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapın. 

Uygulamada geri takip etme alanına girin. Bu alanda çıkan kişiler, sizin takip ettiğiniz ancak sizi takip etmeyen kişilerdir. Dilerseniz bu alandan sizi takip etmeyen kişileri tek tek takipten çıkabileceğiniz gibi, 20 şer şekilde de sizi takip etmeyenlerin takibini bırakabilirsiniz. 

Ancak benim burada tavsiyem tek tek sizi takip etmeyenleri takipten çıkarmanız yönündedir. 20’li takipten çıkma işlemi biraz karışıklık çıkarıyor. 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Arkadaşlar yukarıda bir uyarıda bulundum. Ancak bu uyarıyı tekrar yapmak istiyorum. Bir sorun çıkacağı yok ancak, biz yinede işimizi garantiye alarak hesabımızı güvence altına alalım. Uygulamayı kullandıktan sonra, mutlaka cihazınız dan silin. Daha sonra instagram şifrenizi mutlaka değiştirin. 

Not: Arkadaşlar konu hakkında sormak istedikleriniz olursa, yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz. Ekibimiz sürekli sitede yer almaktır ve instagram hakkında oldukça tecrübelidir. Sorularınız kısa sürede cevaplandırılacaktır. 

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et