İnstagram Profilime Kim Baktı?

Yazıda Neler Var? (Başlığa Tıklayarak İlgili Konuya Geçebilirsiniz.)

İnstagram profilime kim baktı konumuzdan herkese merhaba. Şüphesiz her instagram kullanıcısı zaman zaman profillerine kimlerin girdiğini, hangi resimlere baktığını merak etmektedir. Bu konu özellikle her iki cinsin, kendilerini sürekli takipte olanları öğrenmesi ve meraklarını giderebilmek adına sürekli araştırdığı konular arasında yer almaktadır.

Piyasada instagram profilime kim baktı adı altında, yaptığımız araştırmalar neticesinde ulaştığımız yüzlerce uygulamaya denk geldik. Ancak şunu söylemem gerekir ki, bu uygulamaların hemen hemen hepsi maalesef bizlere güven vermedi. İnstagram yan uygulamalarının bilindiği üzere oldukça fazla sıkıntıları bulunmaktadır. Özellikle her uygulamanın sizlerden kullanıcı adı ve şifre istemesi, başlı başına bir sorundur. instagram profilime kim baktı 2019, instagram profilime bakanlar, facebook profilime kim baktı 2019, instagram profilime kim baktı 2020, facebook profilime kim baktı 2020

Kullanacağınız uygulamanın bu durumda oldukça fazla önemi bulunmaktadır. Eğer ki kullanacağınız yan uygulama güvenilir değilse, hesabınızın çalınma ihtimali oldukça yüksektir. Çünkü uygulama sizlerden her türlü bilgiyi istemektedir. İnstagram profilime kim baktı tarzında uygulamalarda olduğu gibi, tüm uygulamalarda oldukça seçici olmanız, hesabınızın güvenliği için şarttır.

Uyarımızı yaptıktan sonra asıl konumuz olan instagram profilime bakanlar konusuna geri dönelim. Arkadaşlar araştırmalar sonucu, bir çok uygulamaya nazaran daha güvenli olduğunu düşündüğüm bir uygulamaya denk geldim. Uygulamayı bizzat, sahte instagram hesaplarımla denedim. Uygulamada sorun yok %100 sorunsuz çalışıyor. Ancak bu uygulama da bizlerden, kullanıcı adı ve şifre istemektedir. Burada yapmamız gereken bir işlem bulunuyor.

ÖNEMLİ: Arkadaşlar sizlere sunacağım uygulama sorunsuz çalışıyor ancak, babamızın malı değil. İlerleyen günlerde sorun çıkarıp çıkarmayacağı belli değil. Bu sebepten dolayı uygulamayı kullandıktan sonra, MUTLAKA HESABINIZIN ŞİFRESİNİ DEĞİŞTİRİN. Uygulamayı sürekli kullanacaksanız, her uygulama kullanımından sonra, hesabınızın şifresini değiştirmeyi unutmayın.

İnstagram Profile Bakanlar Uygulaması

İnstagram profilime kim baktı uygulamamızın adı Qmiran. Aşağıda sizlere uygulama adresini vereceğim. Uygulama hem facebook hemde instagram için sonuç vermektedir. Yaptığım denemeler, uygulamanın %100 sorunsuz çalıştığını göstermektedir.

Qmiran uygulaması sadece android, masa üstü ve diz üstü cihazlarda çalışmaktadır. Uygulama maalesef İos cihazlarda çalışmamaktadır. Yukarıdaki linki tıkladığınızda karşınıza iki seçenek gelecektir. Bilgisayara uygulamayı indirmek isteyenler Windows kısmından Download etmeli, android cihaza uygulamayı indirmek isteyenlerde Android seçeneğinden Download yapmalıdır.

Qmiran uygulamasının kullanımı oldukça basittir. Uygulamayı cihazınıza kurduktan sonra çalıştırın. Açılan ekranda karşınıza İnstagram Login ve Facebook Login alanları gelecektir. Hangi hesapta profilinize bakanların görmek istiyorsanız, o alana giriş yapın. Konumuz instagram olduğundan ben instagram tarafını anlatacağım. İnstagram tarafında yapacağınızın aynısı, facebook tarafı içinde geçerlidir.

  • Uygulamada instagam login sekmesine tıklayın.
  • Karşınıza user ve password alanı çıkacaktır. Buraya instargam kullanıcı adı ve şifrenizi girin. Ardından login tuşuna basın.
  • Uygulama kısa bir beklemeden sonra yüklenecek ve sizi ayrı bir sayfaya yöneltecektir.
  • Açılan yeni ekrandan WHO IS LOOKING AT YOUR PHOTOS kısmından CONSULT butonuna basın
  • Karşınıza kimin hangi gün, hangi saatte profiliniz de nelere baktığı çıkacaktır. 
  • İnstagram tarafında yapmış olduğumuz işlemin aynısını facebook tarafında yaparak, profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini görebilirsiniz.

Videolu Anlatım

Önemli Not: Arkadaşlar yukarıda önemli diye konuyu söyledim. Ancak tekrar ele almak istiyorum. Uygulama sorunsuz çalışıyor ve uzun zamandır hiç bir sıkıntı çıkarmadı. Ancak biz uygulamanın bu yönüne güvenemeyiz. Bu sebepten dolayı, uygulamayı her kullanımınızdan sonra, mutlaka hesapların şifresini değiştirin. 

Uygulama dünya üzerinde oldukça fazla insan tarafından kullanılıyor, sorun çıkaracağını düşünmüyorum ancak, biz yinede işimizi sağlama alalım. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.