Take a fresh look at your lifestyle.

İnstagram Gizli Hesap Görme

0

İnstagram gizli hesap görme, bir çok  instagram kullanıcısının merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Bu tip bir işlemi yapabilmek için, piyasada oldukça fazla yöntem bulunmaktadır. Ancak nedix olarak sizlere bilinen yöntemlerin dışında farklı bir yöntem anlatacağız. 

İnstagram gizli hesap görme işlemi için sizlere piyasada var olan yöntemlerin, tamamen dışında bir yöntem anlatacağız. Piyasa bu tip işlemi yapabilmek için, bir çok uygulama ve program yer almaktadır. İnstagram için piyasaya sürülmüş yan uygulamalara fazla güvenim olmadığı için, sizlere herhangi bir uygulama anlatımı yapmayacağız. instagram gizli profil görme 2019, instagram gizli hesap görme 2019, instagram gizli hesap görme 2020, instagram gizli profil görme 2020

Çünkü bu uygulamalar sizlerden kullanıcı adı ve şifresi istediği için, ilerleyen zamanlarda size sıkıntı çıkarma ihtimali oldukça yüksek olabilmektedir. İnstagram gizli hesapları görebilme adına piyasaya sürülmüş tüm uygulamaların sıkıntılı olduğunu söylemiyorum. Ancak çoğu uygulama ile instagram hesabınızı çaldırma ihtimali oldukça fazla olmaktadır. Bu sebepten dolayı, gizli hesap görme adı altında piyasaya sürülen uygulama ve programları kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Bu işlemde farklı bir yöntem deneyeceğiz. 

Gizli hesapları görebilmek için, olayın biraz sosyal mühendislik alanını kullanacağız. Aşağıda size anlatacağım yöntem, kesinlikle legal değildir. Bir nevi illegal bir işlemdir. Yapacağınız işlemin legal olmadığını bilmeniz ve anlatacağım yöntemin sizlere, ufakta olsa sıkıntı çıkarabileceği ihtimalini aklınızda bulundurmanızı isterim. Yani yöntemi uygulayıp uygulamamak tamamen size kalmıştır.

Bu yöntem sonucu sorunla karşılaşan biri oldu mu derseniz orasına bir şey diyemiyorum. Ama şunu söylemek gerekirse, instagramda bu yöntemi yıllarca uyguladık, ancak her hangi bir sıkıntı ile karşı karşıya kalmadık ve halada zaman zaman uygulamaya devam etmekteyiz.

Neyse uyarı konusunda sizleri bilgilendirdikten sonra, gelelim instagram gizli hesaplar nasıl görülür sorusunun cevabına. 

İnstagram’da Gizli Hesapları Nasıl Görürüm?

Arkadaşlar ilk olarak hedefimizi belirliyoruz. Yani paylaştıklarını görmek istediğimiz profili tespit ediyoruz. Sonrasında;

  • Kişinin facebook hesabı varsa, kişiyi facebook’da buluyoruz. Bu işlemde kişinin facebook hesabının olması oldukça önemli. 
  • İnstagram’da gizli profilini görmek istediğimiz kişiyi facebook’da bulduktan sonra, kişinin arkadaşlar kısmına giriyoruz. Eğer arkadaşlar alanı kapalı ise, yapmış olduğu bir paylaşımda, kimlerin paylaşımı beğendiğine bakıyoruz. Çünkü kişinin yaptığı paylaşıma beğeni atan kişi, arkadaşları arasındadır. 
  • Bu kişiler arasından gözümüze birini kestiriyoruz. Gözünüze kestirdiğiniz kişinin, instagram hesabı yoksa, işimiz dahada kolay olacaktır. Varsa da sıkıntı yok işlemi yine devam ediyoruz. 
  • Gözünüze kestirdiğiniz kişinin hedef kişi ile yakınlık derecesi çok önemli. Gözünüze kestirdiğiniz kişinin, hedef kişi ile çok yakın arkadaş olmamasına dikkat edin. Yani sürekli görüşen kişiler olmasınlar. Yoksa yaptığınız işlem anında ortaya çıkar ve sonuç alamazsınız. 
  • Kişi belirledikten sonra, hedef kişi adına instagram’da bir hesap açıyoruz. Hedef kişinin facebook’dan bir kaç resmini alarak, instagramda açmış olduğumuz hesabına fotoları yüklüyoruz. Bunun dışında bir kaç farklı foto daha atarak, profilini gerçekmiş hissi vermeniz gerekiyor. Kişinin bir kaç fotosu yeterli, onun dışında profilde yaptığınız paylaşımlar, özlü sözler tarzında paylaşımlar olabilir. Burası size kalmış sallayın bir şeyler. 
  • İşlem burada bitmedi. Açtığınız sahte instagram hesabı ile, kesinlikle hemen gizli profilini görmek istediğiniz kişiye takip isteği atmayın. Buruya dikkat edelim. Yoksa yaptığınız işlemden sonuç alma ihtimaliniz düşecektir. 
  • Öncelikle iki üç gün boyunca sahte hesaba takip ve takipçi kazandırın. Özellikle gizli profilini görmek istediğiniz kişinin çevresinden kişilere takip isteği atın. Onlarda sizi takibe alsın. Belli bir takip ve takipçi elde ettikten sonra, asıl amacı uygulamaya alıyoruz. Ancak hedef kişiye, takip isteği göndermeden önce mutlaka hesabınızı gizli yapın. 
  • Profil fotosu olarak, belirlediğiniz kurbanın resmini kullanın. 
  • Sahte instagram hesabı kıvamına gelip, orjinal hesap havası verdikten sonra, gizli profilini görmek istediğiniz kişiye takip isteği gönderin. Kişi büyük bir ihtimal sizi kabul edecektir. Oda size takip isteği atarsa onun takip isteğine hiç bir cevap vermeyin. 

Yukarıdaki yöntem ile, gizli profilini görmek istediğiniz kişi, açtığınız sahte hesabın gerçek olup olmadığına takılmayacaktır. Çünkü sahte hesabı gerçekmiş havasına sokmuştuk. Atmış olduğunuz takip isteğini büyük bir ihtimal kabul edecektir. 

Takip isteğini kabul ettiği anda, instagramdaki gizli profili tamamen size açılacaktır. Artık kişinin yapmış olduğu tüm paylaşımları görebilir ve ilerleyen günlerde atacağı durumlara ve diğer paylaşımlara anında erişebilirsiniz. 

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]Bu işlem hakkında, yukarıda ele almış olduğumuz uyarıyı dikkate almanızı tavsiye ederim. [/box]


Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et