Take a fresh look at your lifestyle.

İnstagram Engellenenler Listesi

0

İnstagramda engellenenler listesini görebilmek konumuza hoş geldiniz. Tüm sosyal mecralarda olduğunu gibi, instagramda bizlere görmek istemediğimiz kişileri engelleye bilme imkanı sunmaktadır. İnsanları engellemenin bir çok sebebi olabilmektedir. Engel atma zaman zaman benimde kullandığımı işlemler arasında bulunmaktadır. 

İnstagramda engel atan bir çok insan, belli bir süre sonra kimlere engel attığını unutarak, engellediği kişilerin listesini görmek istemektedir. Engel attığınız kişilerin kimler olduğu sistem içerisinde liste halinde görmeniz mümkündür. Liste içerisinde yer alan kişi veya kişileri listeden çıkarmanız durumunda, kişinin engelini de kaldırmış olursunuz. Artık bu kişi aramalarda sizi görebilir, mesaj atabilir veya profiliniz açıksa yapmış olduğunuz tüm paylaşımları da ulaşabilir.

Ancak instagram engellenenler listesi yalnızca mobil cihazlardan görülebilmektedir. Bu işlem maalesef bilgisayarda görülmemektedir. Listeye ulaşabilmek ve kimleri engellediğinizi görebilmek istiyorsanız, mobil bir cihazdan instagrama giriş yapmanız gerekmektedir. 

İnstagramda Engellediklerimin Listesi

İnstagramda engel attığınız kişilerin listesini görebilmeniz için, mobil cihazınız dan instagrama giriş yapmanız gerekmektedir. Engel listeli maalesef bilgisayarlardan görülmemektedir.

Kimleri engellediğinizi görebilmek için;

  • Mobil cihazınız da instagrama giriş yapın
  • Ana sayfaya gelip, sağ altta yer alan insan simgesine tıklayarak profilinize gelin
  • Daha sonra sağ üstte yer alan 3 tırnaklı işarete basın
  • Açılan ekranın en altında yer alan ayarlar sekmesine giriş yapın
  • Gizlilik ve güvenlik sekmesinin altında yer alan engellenen hesaplar sekmesine girin
  • Karşınıza instagramda engel attığınız kişilerin listesi çıkacaktır

Listede instagramı kullanmaya başladığınızdan bugüne kadar, kimleri engellediğiniz tek tek çıkacaktır. Listeden engelini kaldırmak istediğiniz kişileri kolaylıkla bulabilirsiniz.

İnstagramın sunmuş olduğu bu hizmet, instagram kullanıcıları için büyük bir avantajdır. Eğer bu liste olmasaydı, kimleri engellediğinizi tek tek bulabilmek oldukça zor, hatta imkansız olacaktı. Umarım sizler için sunmuş olduğumuz yazımız faydalı olmuştur. Herkese iyi günler. 

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et