Habbo Bedava Çarlar 2020 Güncel Liste

Habbo bedava çarlar için hazırlamış olduğumuz makalemizden herkese merhaba. Yazımız habbo oyununu sevenler ve ilgi duyanlar için hazırlanmıştır. Yazımızda sizlere oldukça iyi özelliklere sahip habbo çarlarının sunumunu yapacağız. Sizlerde iyi özelliklere sahip bir çar arayışı içerisindeyseniz, doğru adreste olduğunuzu söylemek isterim.

Habbo oyunu bilindiği üzere oldukça eski bir oyundur. Oyun piyasaya ilk olarak 2000 yılında Sulake tarafından sunulmuştur. Oyun piyasaya çıktığı ilk günden itibaren oldukça fazla ilgi görmüştür. Yıllar geçmesine rağmen oyunun piyasadaki popülerliği hala devam etmektedir. Gün geçtikçe oyuncu kitlesini artıran oyunun, milyonlarca oyuncusu bulunmaktadır. Uzun yıllarca önce piyasaya sürülen çoğu oyun, varlığını bu denli uzun sürdürememektedir. Habbonun bu denli piyasada kalması, oldukça kaliteli bir oyun olduğunu göstermektedir. 

Oyunda yıllar içerisinde birçok oyuncu devirdaimi olmuştur. Milyonlarca oyuncunun oyuna yeni başlaması gibi, oyunu yıllarca oynayıp bırakan milyonlarca oyuncuda yer almaktadır. Peki oyunu bırakan oyuncuların çarları ne oluyor dersiniz? Aslında oyunu bırakan kişilerin çarlarına hiç bir şey olmuyor. Olduğu gibi duruyor. Peki bu boşta yatan çarların elde edilmesi gibi bir durum yok mu? Elbette var. Zaten elde ettiğimiz hobbo bedava çarların hemen hemen hepsi bu yollar ile elde etmeyi başardık. 

Yaptığımız çalışmalar sonucunda şuan elimizde oldukça iyi özelliklere sahip 250’ye yakın hobbo çarı bulunmaktadır. 

Habbo Bedava Hesaplar

Arkadaşlar elimizde mevcut olan hesapların sadece 8 adedini aşağıdan size sunacağım. Konuya ilk gelen kişiler bu çarları alabilir. Konuya geç kalıp hesaplara yetişemeyen arkadaşlar, durumu aşağıdaki yorum bölümünden bizlere bildirebilir. 

Habbo Kullancı Adı: tcirfanyavuz@hotmail.com
Habbo Şifre: tcct0099irf

Habbo Kullancı Adı: b.pasa0038@hotmail.com
Habbo Şifre: wm38381903

Habbo Kullancı Adı: dogac.bek99@gmail.com
Habbo Şifre: zeynep321dog

Habbo Kullancı Adı: yucel.birlik29@hotmail.com
Habbo Şifre: 692934yucil

Habbo Kullancı Adı: alpaslandemirtr@hotmail.com
Habbo Şifre: trfrde0532

Habbo Kullancı Adı: ozer.kupeli0617@hotmail.com
Habbo Şifre: 17060617ozz

Habbo Kullancı Adı: hdy_celikcanbasa@hotmail.com
Habbo Şifre: danver2525

Habbo Kullancı Adı: rasim_yilmaz_61@hotmail.com
Habbo Şifre: trbz611993

ÖNEMLİ: Hesapları alan kişiler mutlaka mail, kullanıcı adı ve şifre değişikliği yapsınlar.

Yukarıdaki çarları alamayan kişiler, aşağıdaki yorum bölümünden bizlere yazarak yeni çar talebinde bulunabilirler. Bizlerden istekte bulunurken belirtmiş olduğunuz mailin doğru olmasına dikkat ediniz. Vereceğiniz mail adresi ile sizlerde irtibat kurulacaktır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.