Growtopia Bedava Çarlar 2020 Güncel Liste

Growtopia bedava çarlar konumuzda sizlere oldukça iyi özelliklere sahip growtopia hesapları paylaşımı yapacağız. Oyuna yeni başlamış veya çarını bir türlü geliştirememiş kişiler için hazırlamış olduğumuz konumuz üzerinden sizlerde çok iyi bir çara sahip olabilirsiniz.

Growtopia oyunu ilk olarak piyasaya 2013 yılında sürülmüştür. Oyun piyasaya ilk çıktığı yıllardan günümüzü kadar, oyuncu kitlesini büyüterek devam etmiştir. Yeni oyunu başlayan kişilerin hemen hepsinin başlıca sorunu, oyuna başlamış oldukları çarlarının başlangıç seviyesinde olmasıdır. Hal böyle olunca ister istemez oyun içinde ilerleme ve rakiplerle mücadele etme, oldukça zor bir hal almaktadır. Growtopia çarının da geliştirilmesi, tüm oyunlarda olduğu gibi zaman ve emek istemektedir. Sizlere yazımızda emek ve zaman harcamadan growtopia bedava çarlar sunarak, oyuna hızlı bir giriş yapmanızı sağlayacağız. 

Sizlere böyle bir kolaylık sunarken tabi ki bizimde bundan çıkarımız olacak. Sizlere sunduğumuz bedava çarlar sayesinde sitemizin kalitesine kalite katarak, büyümeye devam edeceğiz. 

Growtopia Hesapları

Yazıda Neler Var? (Başlığa Tıklayarak İlgili Konuya Geçebilirsiniz.)

Oyunlar hakkında uzun zamandır çalışmalarımız bulunmaktadır. Çalışma yaptığımız oyunlardan biride growtopia. Uzun zamandır yaptığımız çalışmalar sonucu elimizde hatırı sayılır growtopia çarı geçmiştir. Çarlarımızın hemen hemen hepsi oldukça iyi özelliklerdedir. Oluşturduğumuz havuzumuza zaten iyi özelliklerde olmayan çarları kesinlikle almıyoruz. 

İyi özelliklerde olmayan çarlar zaten herkeste mevcut. Her önüne gelen çarı havuzumuza katmamız, amacımızdan sapmaya sebep olabilmektedir. Yani yapmış olduğumuz çalışmanın amacı bir nevi ortadan kalkar. Amacımız elimizden geldiğince iyi özelliklere sahip çarlar paylaşmak. Elimizde şuan için 150 üstü oldukça iyi, ultra sayılabilecek çar bulunmaktadır. Aşağıda bu çarlardan bazılarını açık olarak sizlere sunacağım. Geri kalanları ise mail yolu ile sizlere ulaştırmaya çalışacağım. 

Aşağıda verdiğimiz çarlar, başka oyuncular tarafından alınmış ise, yorum bölümünden bu durumu bizlere bildirerek yeni çar talebinde bulunabilirsiniz.

Kısa süre içerisinde taleplere dönüşler sağlanacaktır. Olası gecikmeler yaşanabilir. Lütfen bu konuda sabırsız olmayalım. 

Growtopia Bedava Çar Listesi

Growtopia Kullanıcı Adı: sparkle.with
Growtopia Şifresi: 3322fthspark

Growtopia Kullanıcı Adı: koray6331
Growtopia Şifresi: ts1961koray

Growtopia Kullanıcı Adı: melihgokce3
Growtopia Şifresi: 535534mhgk

Growtopia Kullanıcı Adı: breath.mod
Growtopia Şifresi: 0532baba..

Growtopia Kullanıcı Adı: serkantezel77
Growtopia Şifresi: 32177yalova

Growtopia Kullanıcı Adı: gursoy1010
Growtopia Şifresi: 1069kkkttt10

Growtopia Kullanıcı Adı: huelya1299
Growtopia Şifresi: stk12991923

Growtopia Kullanıcı Adı: mhmtgrcn07
Growtopia Şifresi: mahmut0707

Growtopia Kullanıcı Adı: azatkuscu65
Growtopia Şifresi: 0212325azat

Growtopia Kullanıcı Adı: cagdas9pasa
Growtopia Şifresi: gsgs1905uefa

Yukarıdaki veya bizlerden talep sonucu almış olduğunuz çarların mutlaka şifrelerini değiştirin. 

Sizlere sunduğumuz growtopia bedava çarlar konusu, sitemiz açık olduğu sürece güncel bir şekilde devam edecektir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.