Giresun Evde Ek İş İlanları

Herkesin kendisine göre bir yeteneği vardır elbette ki. Kimisi tasarıma karşı daha ilgilidir kimisi ise sayılarla uğraşmayı sevebilir. Herkesin kendisine göre farklı bir ilgisi olsa da herkesin ortak noktada buluşmuş olduğu bir konu vardır ki o da tabii ki para kazanmak.

Ek gelir elde etmek, para kazanmak isteyenlere özel olarak Giresun evde yapılabilecek işler konusunda sizlere tavsiyeler ve bilgiler vermek istiyoruz.

Yazıda Neler Var? (Başlığa Tıklayarak İlgili Konuya Geçebilirsiniz.)

Davetiye Yaparak Para Kazanmak

Düğünler, kültürümüzde var olan en derim temelli etkinliklerden bir tanesidir. Özellikle de kadınlar için biraz daha manevi anlam ifade eden düğünler, sadece düğün organizasyonu ile birlikte değil, aynı zamanda da bunun uzantısı olan süslemeleriyle birlikte, dekorlarıyla birlikte ve tabii ki davetiyeleri ile birlikte çok önem arz etmektedir.

Bu yüzdendir ki davetiye yaparak para kazanmak isteyen herkes, birçok iş imkanının içerisinde kendisine yer bulabiliriler. Çünkü gerçekten de çok fazla davetiye işi veren firma olduğu gibi, tasarım konusunda özgün çalışmalar isteyen firmalar da olmaktadır.

Başlamadan Önce Tavsiyeler

 • Tasarlamak, üretmek ilginizi çekiyor mu? Bu konuya cevap verebiliyor olmanız gerekmektedir.

 • Tasarımlarınızı oluşturmadan evvel tasarımlarınızın eskizlerini yapmanızı tavsiye ederiz.
 • Dergileri, siteleri karıştırmanız, ufkunuzun tasarım anlamında genişlemesine neden olacaktır.

 • Tasarım bölümünde okuyan öğrenci tanıdıklarınız varsa eğer, onlardan yardım alabilirsiniz.

 • Zamanlama konusunda da planlamanızı iyi yapmanız gerekiyor. Unutmayın, bir şeyler tasarlamak ve üretmenin en zor aşaması üretme kısmı değil, tasarlama kısmıdır.

Nasıl Kazanç Sağlayabilirim?

 • Öncelikle firmalarla iletişime geçmeniz gerekiyor. Firmalar eve iş teslim ederek ek gelir elde etmenize yardımcı olabilirler.

 • Tasarımlarınızı yaparak firmalara görüş bildirebilirsiniz. Firmalar geri dönüş yaptıkları zaman özgün tasarımınız ile birlikte davetiyeler hazırlayabilirsiniz.

 • Firmalarla değil de direkt olarak düğün sahipleri ile görüşebileceğiniz kişilerle de iletişime geçebilirsiniz. Bu şekilde daha fazla kar marjını kendiniz adına sağlamış olursunuz ve aracıyı ortadan kaldırarak, emeğinizin karşılığını almış olursunuz. Bunu yapmak için sosyal medyayı kullanabilirsiniz. Genel olarak sayfalara ilan vermektedirler bu tarz düğün sahipleri.

Dekor Yaparak Para Kazanmak

 Ek beceriniz yüksekse ve çanta dekoruyla, ev dekoru gibi şeylerle ilgileniyorsanız, ‘’bunları ben de yaparım’’ diyorsanız muhtemelen ilgi ve heyecanla yapabileceğiniz bir iş olacaktır dekor yaparak para kazanmak işi.

Başlamadan Önce Tavsiyeler

 • Öncelikle tasarım anlayışınızı belirlemeniz gerekiyor. Dekor demek bir anlayış demektir. Her dekoru her iç tasarıma dizayn edemezsiniz.

 • Reklam yapmak çok önemlidir. Sosyal medya ile yakınlığınızı oluşturmanız gerekiyor.

Nasıl Kazanç Sağlayabilirim?

 • Başta İnstagram olmak üzere çeşitli sitelerden yapmış olduğunuz tasarımları gösterebilir ve satabilirsiniz.

 • Özellikle yaptığınız dekorların hangi iç mekanda yer alması gerektiğini belirleyerek satmanız, mümkünse bu dekoru doğal ortamında, olması gereken ortamında sergileyerek fotoğraflarsanız, sizin bu konudaki bilginize güvenen müşteriler, ilgi göstereceklerdir.

Bizlere gelen ek işleri almak isterseniz, aşağıdaki yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz. Konuya LÜTFEN sadece Giresun’da ikamet edenler kişiler yazsın. 

Giresun dışında ikamet ediyorsanız, evde ek iş konumuzu ziyaret ediniz. 


BENZER YAZILAR

2 Comments

 1. layd
  • admin

Leave a Reply