Take a fresh look at your lifestyle.

Fake Numara Nasıl Alınır?

0

Yazı İçerisindeki Konular (Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayınız.)

Merhaba arkadaşlar. Fake numara nasıl alınır konumuza hoş geldiniz. Yazımızda sizlere whatsapp için fake numara nasıl alınır hakkında kapsamlı bilgi aktaracağız. Anlatacağımız işlem tarafımızca denenmiştir. Adımları teker teker doğru bir şekilde izlemeniz durumunda her hangi bir sorun ile karşılaşmadan, kolaylıkla fake numaranızı almış olursunuz.

Sahte Numara Almak

Fake whatsapp numarası kullanmak bir çok sebepten dolayı ihtiyaç olabilmektedir. Özellikle ana numaranız üzerinden sizinle bağlantı kurulmasını istemediğiniz durumlarda, fake numara işlemleri yapmak ana numaranızın korunması için bire bir yoldur. Aşağıdaki adımları izleyerek kolaylıkla whatsapp fake numaranızı oluşturabilirsiniz.

 1. Arkadaşlar ilk olarak yazı sonundaki linkten uygulamayı indirin. Fake Numara Alma Uygulaması İndir
 2. Piyasada bu konuda oldukça fazla uygulama var ancak bu uygulama bana, diğerlerine nazaran daha kolay ve daha kullanışlı geldi.
 3. Uygulamayı indirdikten sonra uygulamanın kurulumunu yapıyoruz. Kurulumdan sonra uygulamayı açıp çalıştırıyoruz.
 4. Uygulama açıldığında SİNG UP alanını göreceksiniz. Buraya e-posta adresinizi ve parolanızı giriyorsunuz. Ayarlar sekmesinde onay alanı bulunmakta. Burada gerçek e-posta adresinizi kullanmanızı tavsiye ederim. Bu durum açtığınız fake numaranın kapanma ihtimalini oldukça düşürecektir. Mail adresini girdikten sonra Create Account diyoruz.
 5. Girdiğiniz mail adresine onay kodu gelme ihtimali var. Onay kodu gelirse kodu kullanın. Kod gelmez ise daha sonraki adıma geçiş yapın.
 6. Geçiş yaptığınız ekranda ”Set up 2ndline to make and receive calls” yazısını göreceksiniz. Burada Set Up diyerek devam edin. 
 7. Bu aşamadan sonra sizden bazı şeyler için onay isteyecek. Karşınıza çıkan her şeyi onaylayın. Onay vermediğiniz bir sekme olması durumunda, arama veya mesaj gelmeme ihtimali çok yüksektir.
 8. Fake numarayı almaya bir kaç adım kaldı. Karşınıza ”Get a phone number in your area code” yazısı gelecektir. Buradan Use my location sekmesi ile işlemi devam ettiriyoruz. 
 9. Yukarıdaki işlemden sonra lokasyon isteği gelecektir. Buraya onay verin.
 10. Şimdi en önemli noktaya gelmiş bulunuyoruz. ”Choose a phone number” yazısını göreceksiniz. Onun altında alan kodunu girmeniz istenecektir. Alan kafanıza göre sallayabilirsiniz. Misal “216” gibi. Daha sonra Continue diyoruz.
 11. Karşınıza seçim yapacağınız numaralar gelecek. İçlerinden birini seçebilirsiniz.
 12. Son aşamada Welcome To 2ndLine yazısını göreceksiniz ve numaranızı almış olacaksınız. 

Sahte Numarayı WhatsApp’da Kullanma

Arkadaşlar işin en büyük kısmını bitirdik. Bundan sonrası oldukça kolay. Oluşturduğumuz bu numarayı artık istediğimiz gibi whatsapp’da kullanabilirsiniz.

Numarayı whatsapp’a girdiğinizde hata alırsanız, uygulamayı tamamen kapatıp işlemleri baştan deneyin. Oluşturduğunuz numara bazen açılır açılmaz ban yiyor. Hata bu sebepten dolayı çıkabiliyor. 

Whatsapp için oluşturduğunuz sahte numaraları istediğiniz kadar yapabilirsiniz. Ancak sahte numaraların kullanımı genellikle sınırlı olmaktadır. Oluşturulan sahte numaralar genellikle 2 ay gibi bir zaman diliminde kapanmaktadır. ( Bu süre çok daha kısa olabileceği gibi çok daha uzunda olabilir. ) Bu sebepten oluşturulan sahte numaralara fazla güvenmeden işlemlerinizi yapmanızı tavsiye ederim. 

Konuyla ilgili sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. 

Bilgilendirme: Özel mesaj yolu ile işlemi yapamadığı veya olmadığını söyleyen arkadaşlarımız oluyor. Gelen bu mesajları dikkate alarak, sunmuş olduğumuz yöntemi yeniden değerlendirmeye aldık.

Anlatmış olduğumuz işlemleri eksiksiz ve düzgün şekilde yaptığınız sürece kısa sürede fake numaranızı almanız mümkündür. Sunmuş olduğumuz yöntem sorunsuz olarak çalışmaktadır. İşlemi yapamayan arkadaşlarımızın mutlaka atlamış oldukları bir adım yer almaktadır. İşlemi anlatmış olduğumuz şekilde harfiyen uygulayınız. 


Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et