Evde İş İmkanı

Evde iş imkanı çağımızda çoğu insanın asıl işinden kalan zamanlarda yapmak için uğraştığı konular arasında bulunmaktadır. Sizlerde evinizde boşta kaldığınız zamanlarda evde ek işler ile uğraşmak istiyorsanız, yazımızı detaylı okuyarak, nasıl işler bulabilir ve hangi yolları izleyebileceğiniz hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz. evde iş imkanı telefon numaraları istan

Evde Ek İş Yapmak

Günümüzde büyük şehirlerde malumunuz yaşam şartları oldukça zorlaşmıştır. Büyük şehirlerde iş bulma imkanı kolay olsa dahi, giderler hesaba katıldığında geçimi sağlamak oldukça zor bir durum olmuştur. Elektrik, kira, su, yiyecek, giyecek, yol tarzı masraflar her geçen gün dahada artarak insanların belini adeta bükmektedir. Bu konu sadece ülkemizin büyük şehirleri içen geçerli değildir. Dünya üzerinde hemen hemen çoğu ülkenin, büyük şehirlerinde yaşamak ülkemizde olduğu gibi zor şartlar içerisinde sürmektedir. evde iş imkanı 2020, evde iş imkanı 2021 evde iş imkanı istanbul, 

Büyük şehirlerde maalesef artık iki kişinin bile çalışıp bir evi geçindirmesi nerede ise imkansız bir hal almış durumdadır. Hele birde işin içine çoluk çocuk girince hal oldukça karmaşık bir duruma girmektedir. Çevrenizde asgari ücretle çalışan karı kocalara mutlaka denk gelmişsinizdir. Ekstra bir gelirleri bulunmuyorsa, ayı kafa kafaya zor geçirmektedirler. Durum böyle olduğundan dolayı, insanlar evde iş imkanı arayışları içine girerek, işlerinden arta kalan zamanlarda evde ek iş yapma arayışına girmektedir. 

Aslında sitemizde bu alanda bilgilendirme içeren bir yazı hazırlamayı düşünmüyordum. Ancak facebook sayfamız üzerinden gelen yoğun talepler üzerine bu yazımızı hazırlama kararı alarak, yardımlarımızı bu konu altında toplayıp, talepte bulunan insanlara bu konu altından yardımcı olmaya çalışacağız. 

Evde Ne İşi Yapabilirim?

Arkadaşlar evde yapılabilecek iş imkanları oldukça fazlaca bulunmaktadır. Sizlere aşağıda yapabileceğiniz bazı iş imkanlarını sunacağız. Bunun dışında, sayfamız üzerinden bizlere, evlere iş vermek için talep yollayan firmaların adreslerini sizlere sunarak, bu işlerden faydalanmanızı elimizden geldiğince sizlere sunmaya çalışacağım. 

Evde Yemek İşi Yapmak

Evde yemek yapma işi, günümüzde oldukça popüler evde iş imkanları arasında bulunmaktadır. Yemeklerinizin güzel olduğuna kanaat getiriyorsanız, çevrenizde yer alan küçük esnaflarla irtibata geçerek, bu firmaların yemeklerini yapabilirsiniz. 

Bu konuda size ufak bir bilgi vereyim. Bir dönem çalışmış olduğum muhasebe bürosunda, öğle yemeğimizi orta yaşlarda bir teyzemiz yapıyordu. Yemeğini evde yapıp, öğle vakti firmamıza getirip mutfağa bırakıp gidiyordu. Bu iş hem muhasebe firmasının işine geliyor, hemde teyzeye ek kazanç imkanı sunuyordu. Bahsetmiş olduğum teyzemiz bizim firmanın dışında 3 firmaya daha öğle yemeği veriyordu. Yani günlük ortalama 25 kişilik evinden yemek çıkarıyordu. 

Sizlerde yemeklerinize güveniyorsanız, çevrenizdeki firmalara bu teklifini sunabilirsiniz. 

Davetiye Katlama İşi

Davetiye katlama işi günümüzün en popüler işleri arasında yer almaktadır. Matbaalar bu işi yapacak kişileri işe almak yerine, bu işi çevresinde kurmuş olduğu kendine resmiyette bağlı olmayan kişilere vermektedir. Resmiyette çalışacak kişilerin maliyeti firmaya yüksek olacağından, dışarıdan kendine bağlı olmayan kişilere bu işi yaptırmaları çıkarlarına gelmektedir.

Çevrenizde matbaalar bulunuyorsa, onlara bu konuda danışarak, sürekli evde iş imkanı kapılarını kendinize oluşturabilirsiniz. 

Evde Dokuma İşi Yapmak

Evde dokuma işi yapmak günümüz ev hanımlarının sıklıkla uğraştığı işlerin başında bulunmaktadır. El örgüsü işler her daim varlığını koruyan ve popülerliğini kaybetmeyen işler arasında yer almaktadır. 

Çevrenizdeki züccaciyelere, perdecileri kısaca dokuma üzerine var olan işletmelere uğrayarak, evde yapılabilecek dokuma tarzı işleri kolaylıkla alabilirsiniz. 

Facebook Sayfamız Üzerinden Gelen İşler

Arkadaşlar facebook sayfamızı takipteyseniz, bilindiği üzere oldukça aktif bir sayfamız bulunmaktadır. Gün içerisinde evde iş imkanı çerçevesinde ülkemizin hemen hemen her yerinden mesaj almaktayız. 

Ancak aldığımız bu mesajların kontrolünü sağlamakta zorluk yaşamaktayız. Var olan farklı işlerimizin olmasından dolayı, boş kaldığımız zamanlarda insanlara bu konuda yardımcı olmaya çalışmaktayız. Yukarıda bu konu hakkında sizlere bilgi verdim. 

Şimdi işimizi kolaylaştırmak ve sizlere daha kolay ulaşabilmek için şöyle bir yol seçmeye karar verdik. Facebook sayfamız üzerinden bizlere evlere iş vermek isteyen oldukça fazla, toptancı, firma ve şahıs ulaşmaktadır. Bu işleri vermek isteyen kurumlar, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Sivas, Trabzon, Gazitantep, Antalya, Van yani kısaca tüm illerden bizlere ulaşmaktadır. 

Bizlere gelen bu ilanların elimizde listeliyoruz. Ancak kime hangi işi göndereceğiz işte burada ortaya sıkıntı çıkıyor. Nedeni ise, misal firma bize Trabzon’dan yazmış. Evinde takke örecek 10 kişi arıyorum yardımcı olurmusunuz diye. Trabzon’dan bu işi talep eden, firma ile eş zamanlı kimse çıkmadığından dolayı, firmaya olumlu veya olumsuz bir dönüş yapamıyoruz. 

Şimdi konuyu artık şu şekilde yapacağız. Evde iş imkanı isteyen kişiler, aşağıdaki yorum bölümüne hangi ilde olduğunu ve adını soy adını yazsınlar. İletişim adresi olarak ise, sürekli kullanmış oldukları bir mail adresini belirtsinler. Bizlere hangi ilden firma ulaşırsa, bizlerde yorumlara bakarak o ilde bulunan kişiye, mail yolu ile firma bilgilerini yollayacağız. Bilgileri gönderdiğimiz kişi firma ile iletişime geçecek. 

Arkadaşlar yorum bölümünde kesinlikle cep telefonu paylaşımı yapmayın. Bu konu herkese açık olduğundan dolayı, kötü niyetli kişiler tarafından rahatsız edilme durumunuz oluşabilir. Yukarıda dediğim gibi, iletişim bilgisine mutlaka güncel kullandığınız bir mail adresini bırakın. 

Lütfen Taleplerinizi İlinize Göre Yapınız. Listede ili bulunmayanlar, iş isteklerini bu konu altından yorum olarak bildirebilir?


BENZER YAZILAR

292 Comments

 1. Satı
 2. Rabia derin
 3. Gamze gündüz
 4. Asuman
 5. Elif Öztürk
 6. Ömer BİLEN
 7. Tulay
 8. HÜLYA
 9. Dilek
 10. Zeliha çakmak
 11. emine
 12. Emine Kılıç
 13. Canan ARABACI COSAR
 14. Esra
 15. Esranur yeniay
 16. MURAT LACİVERT
 17. Aleyna
 18. Gül Yılmaz
 19. Havva yılmaz
  • Esranur yeniay
 20. Arzu
  • Şevval
 21. Şeyda nur
 22. Necla
 23. Ayşe yavuz
 24. Şirin
 25. Necla
 26. Can dostu
  • Can dostu
 27. hilal celik
  • Ayşe sarıkaya
 28. Songül Dizmen
 29. Filiz
  • Necla
 30. Melisa
  • admin
  • Meryem us
   • Ozlem
 31. İlhan
 32. Ebru Aydın
 33. Nezaket
  • Elif
  • Bahar
 34. saime
 35. Kader köroğlu
  • Elif
   • Seval
    • elif
 36. Neslihan duman
 37. Özlem turhan
 38. Fatma Zehra Girginlioğlu
  • Şirin
 39. Merve Simsek
 40. Nazire
 41. Mine yüksel
  • Bahar
 42. Navruz Özçiftci
 43. Semra
  • Özlem
 44. Senanur DEMİR
 45. ayşe can uzun
 46. Mustafa Akkuş
 47. haci ahmet demirtas
 48. Esma
 49. Serap
  • Emine polat
 50. Serap

Leave a Reply