Take a fresh look at your lifestyle.

2021 En Popüler Erkek Çocuk Saç Modelleri

0

Yazı İçerisindeki Konular (Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayınız.)

Erkek Çocuk Saç Modelleri

Erkek çocuk saç modelleri 2000’li yılların başlarına kadar genellikle subay ya da 3 numara şeklinde kesiliyordu. Ancak son yıllarda erkek çocuk saç kesimi konusunda birbirinden farklı modeller ortaya çıktı. Anne ve babalar erkek çocukların daha iyi bir görünüşe sahip olmaları amacıyla eski saç tıraş modelleri yerine günümüzde daha popüler bir hale gelen erkek çocuk saç modellerini tercih etmeye başladı. Ancak saç kesimi her çocuk için aynı seviyede durmadığı için saç kesimi konusunda çocuğunuzun yüzüne en uygun olacak saç modelini seçmeye özen gösterin.

  1. Yanlar oldukça kısa üst kısımlar ise uzun saç modeli

yanlar kısa üstler uzun erkek çocuk saç modeli
2021 yanlar kısa üstler uzun erkek çocuk saç modeli

Geçmiş dönemlerde erkek çocuklarında genellikle 3 numara ya da subay tıraşı daha fazla tercih edilirdi. Ancak erkek çocuk saç modeli son dönemlerde oldukça büyük bir değişim yaşandı. 2021 yılında en popüler erkek çocuk saç modeli ise yanlar oldukça kısa kesilip üst kısımları ise uzun bırakılan saç modeli.

2021 erkek çocuğu saç modelleri arasında en fazla tercih edilen model olmasının nedeni ise yer yüz tipine oldukça yakışan bir model olmasıdır. Ayrıca bu saç modelinin bakımının oldukça kolay olması nedeniyle özellikle anneler tarafından daha fazla tercih ediliyor.

  1. Doğal saç modelleri

 

erkek çocuk doğal saç modeli
2021 erkek çocuk doğal saç modeli

 

Erkek saç modelleri çocuk tıraşları arasında en fazla tercih edilen modeller arasında ise doğal saç modelleri geliyor. Bunun nedeni ise gerek okullarda gerekse sosyal hayatlarında sakin ve havalı görünmesi amacıyla doğal ve düz saçlar aileler tarafından tercih ediliyor.

Genellikle ailelerin yaz dönemlerinde en fazla tercih ettiği saç modelidir. Ayrıca evde erkek çocuğu saç kesimi modelleri arasında bulunan bu saç modeli günümüzdeki COVID-19 salgını nedeniyle en fazla tercih edilen modeldir. Bunun nedeni ise ekstra bir uğraş gerektirmeden hem doğal hem de havalı görünmek isteyenler tarafından uygulanmaktadır.

İlginizi çekebilecek diğer bir içeriğimiz > 2021 Erkek En Popüler Saç Kesimleri

  1. Erkek çocuk uzun saç modelleri

Erkek çocuk uzun saç modelleri
2021 Erkek çocuk uzun saç modelleri

Erkek çocuk uzun saç modelleri arasında belki de en popüler saç modelidir. Uzun saç modelleri arasında en fazla tercih edilen model olmasının nedeni ise doğal görüntüsünün yanında çocuklara farklı bir hava katmasıdır. Şık ve modern bir saç tıraşı olarak bilinen erkek çocuk uzun saç modeli ekstra bir bakım gerektirmeden tercih edebileceğiniz bir saç modeli.

Tek yapmanız gereken saçların uç kısımlarının kırılmaya başladığı dönemlerde kuaföre giderek kırıkları aldırmanız. Kendi kendine doğal bir görüntü oluşmasının yanı sıra bakım yapılması gereken bir modeldir. Bakım yapılmadığı durumlarda doğal saç görüntüsü yerine bakımsız ve rahatsız edecek derecede kötü saçlar ortaya çıkacaktır.

  1. Erkek çocuk kısa saç modelleri

Erkek çocuk kısa saç modeli
2021 Erkek çocuk kısa saç modelleri


Erkek çocuk kısa saç modelleri
geçmişten günümüze kadar modasının hiçbir zaman kaybetmeyen tek saç modeli diyebiliriz. Günümüzde uzun saçların popüler olduğunu görmüş olsak ta kısa saçlar da popülerliğinden bir şey kaybetmemiş durumda. Oldukça doğal bir saç modeli olmasının yanı sıra özellikle yaz dönemlerinde erkek çocuk kısa saç modelleri her zaman etkisini göstermeye tercih edecek. Aileler tarafından en fazla tercih edilen saç modeli olması da bu popülerliğin kaybolmayacağının en büyük katkısı olduğunu söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilecek diğer bir içeriğimiz > 2021 En Popüler Kız Çocuk Saç Modelleri

Çocuk saç modelleri erkek tıraşları yaptıran ailelerin en fazla tercih edilen 4 modelini yukarıda detaylı olarak anlattık. Farklı 4 model arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ise saç modellerinin çocuğunuzun yüzünüze yakışıp yakışmayacağı. Bu nedenle tercih yaparken çocuğunuz için en doğru seçimi yapmayı unutmayın.

Aksi takdirde yaklaşık bir ay kadar beklemeniz gerekir. Bunun nedeni ise çocuğunuz için seçtiğiniz saç modelinin yakışmadığı durumlarda saçların uzamasını beklemeniz olacaktır. Aynı zaman da çocukların okula gittiği durumlar olması durumda çocuğunuzdan fikir almak ta en doğru seçenek olacaktır. Unutmayın kendiniz için değil çocuğunuzun saç modeli hakkında karar veriyorsunuz.

2021 erkek çocuğu saç modelleri farklı tarz ve modelleri olsa da herkesin beğeneceği modeller de bulunmaktadır. Bu yazımızda erkek çocuk saç kesimi modelleri arasında en fazla tercih edilen sadece 4 modelini inceledik. Bu dört model her çocuğun yüz şekline tam uyum sağlayan ve en fazla beğenilen modellerdir. Tercih ve seçim tamamen sizin olduğu için daha farklı modelleri de inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et