Edirne Evde Yapılabilecek İşler

Evinizde vakit geçirirken hem canınızın sıkıntısı alacak olan hem de size ek gelir sağlayacak olan Edirne evde yapılabilecek işler konusunda bazı fikirler sunacağız. Bu fikirlerimizle birlikte, kendi işinizi oluşturma konusunda bir adım atabilir ve kendinize bir fırsat yaratabilirsiniz. Sizlere özel olarak bu fırsatları işleyebilmeniz için tavsiyeler de sunmayı ihmal etmedik. Hadi o zaman makalemizi takip etmeye devam edin.

Ürün Fotoğrafı Çekerek Para Kazanmak

 Öncelikle bu işi ilk defa duyanlar olabilir. Sonuçta evde fotoğraf çekerek para kazanmak denildiği zaman bu kadar basit bir işi kim verir ki diyebilirsiniz. Fakat ünlü E-Ticaret firmaları satış konusunun vitrin ile olan ilişkisini çok iyi bilmiş oldukları için, fotoğraf çekimi konusunda da profesyonel olan ve ürününü güzel bir şekilde sergilemeyi bilecek olan kişileri aramaktadırlar.

Nitekim Türkiye’de de çok az sayıda insan fotoğraf ile gerçekten ilgilenmiş olduğu için, bu işi yapacak olan kişiler de oldukça tatmin edici şekilde işlerini yapmaktadırlar.

Başlamadan Önce Tavsiyeler

 • Fotoğraf konusunda ne kadar bilgilisiniz? Ve deneyimleriniz var mı fotoğraf çekimi ile ilgili olarak? Bu konuda kanaat sahibi olun. Gerekirse kendinizi geliştirebilmek adına sürekli çekimle yapın ve bir fotoğrafçılık kursundan teknik detayları öğrenerek daha iyi bir şekilde çekim yapmaya başlayın.

 • Güzel bir kamera işinizi çok daha iyi bir şekilde görecektir.

 • Başvuru adına güzel bir portfolyo hazırlayarak, kendinizi firmalara tanıtma şansına sahip olabilirsiniz. Unutmayın, her detayın çekimi bambaşka ayarlar ve lens tercihleri ile yapılmaktadır. Bu yüzden bu işten gerçekten anladığınızı ve ürün çekimine yönelik çalışmalar yaptığınızı bu portfolyo ile gösterebilirsiniz.

Nasıl Kazanç Sağlarım?

 • Belirli ticari amaçlı hizmetler veren sitelere yönelik olan mesajlarınızı iletebilirsiniz. Bu konuda onlara belirli bir karşılık ile birlikte yardımcı olabileceğinizi söyleyebilirsiniz.

El Sanatları Yaparak Para Kazanmak

 Tabii ki öncelikle şunu belirlemek gerekiyor ki el sanatları yaparak para kazanmak çok büyük bir alan. Kendinize uygun olan bir alanı belirledikten sonra bu sektör içerisinde anca para kazanabilecek o kıvama geleceksinizdir. Fakat el beceriniz varsa, bu konuda para kazanmamak için hiçbir durum yok.

Başlamadan Önce Tavsiyeler

 • Öncelikle az önce belirtmiş olduğumuz gibi kendi alanınızı seçmeye gayret edin. Bileklik mi? Küpe mi? Oyuncak mı? Dekor mu? Google sizlere bu konuda daha fazla seçenek sunabilir.

Nasıl Kazanç Sağlarım?

 • Kazanç sağlama kısmında İnstagram’dan yardım alabilirsiniz. Burada ürünlerinizi sergilemekten kaçınmayın.

 • Bir butik veya bijuteri dükkanı ile görüşerek yapacağınız bu el sanatlarını satmak üzerine konuşabilirsiniz. Ya da belirli bir komisyon konusunda anlaşabilirsiniz.

 • Elden de verebilirsiniz. Özellikle üniversite gruplarına vereceğiniz ilanlar ile birlikte öğrenciler sizlerden alışveriş yapmaya gelebilirler.

Bizlere gelen evde yapılabilecek işleri almak istiyorsanız, aşağıdaki yorum bölümünden evde yapabileceğiniz iş ile birlikte 1 adet iletişim bilgisini yazınız. İletişim bilgisine kesinlikle cep telefonu yazmayın. İletişim olarak sürekli kullanmış olduğunuz bir mail adresini yazabilirsiniz. Bu sayede sitemiz üzerinden de iş alıma yapabilirsiniz.

Bu konu üzerinden LÜTFEN sadece Edirne’de yaşayanlar iş talebinde bulunsunlar. 

Edirne dışında ikamet ediyorsanız, evde ek iş konumuzu ziyaret ediniz.


BENZER YAZILAR

4 Comments

 1. Nigar
  • admin
 2. Elif
  • admin

Leave a Reply