Take a fresh look at your lifestyle.

CS GO Wall Hack Kodu Özel Haritalar Atölye

0

Yazı İçerisindeki Konular (Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayınız.)

CS Go wall hack kodu konumuzdan herkese merhaba. Cs go wall hack kodu arayışı içinde olanlara doğru adreste bulunduklarını bildirmek isterim. 

Cs go wall hack kodu hemen hemen çoğu oyuncu tarafından bir hile olarak ele alınmaktadır. Ancak bu işlem bir hileden ziyade, oyunun bizlere sunmuş olduğu bir işlemdir. Yani konu tam anlamı ile hile olarak ele alınmamalıdır. Oyun bizlere sunmuş olduğu kod sayesinde, düşmanları, bombaları, bidonları vb. bir çok ögeyi görmemize imkan sunmaktadır. cs go wall hack 2019, cs gol wall hack 2020

Wall hack kodunda her hangi bir dosya vb. türev de hiç bir şey indirmeniz gerek bulunmamaktadır. Verdiğimiz kodu, aşağıdaki adımlarda anlattığımız şekilde girmeniz işlemi yapmanıza yeterli olacaktır. Özellikle oyuna yeni başlayan arkadaşlarınızı bu işlemi ile, kolaylıkla trollemeniz mümkündür. Ufak bir bilgilendirmeden ve açıklamadan sonda wall hack kodu işleminin nasıl yapıldığına geçelim. 

CS Go Wall Hack Kodu Kullanımı

Cs go wall hack kodu yalnızca atölye üzerinden giriş yaptığınız özel oyunlarda çalışmaktadır, yani özel haritalarda çalışan hack kodudur. Kod diğer oyunların hiç birinde çalışmadığı hiç bir işinize yaramayacaktır. Şimdi adım adım özel atölye wall hack kodunun nasıl çalıştırıldığına geçelim.

  • Cs go oyununa steam’dan giriş yapalım. 
  • Sonrasında oyun bul alanından atölye kısmına girerek, her hangi bir harita üzerinde oyunumuzu açalım. 
  • Oyunu açtıktan sonra, oyun ayarları sekmesine gelip, sekme altında yer alan geliştirici konsolu etkinleştir kısmını açıyoruz. 
  • Bu işlem ile geliştirici konsolu aktif ettik. Şimdiki işlem ise oyun içinde konsola gireceğimiz kodları kullanmaya geldi. 
  • Oyun içinde konsolumuzu açıyoruz. Konsola “sv_cheats 1” kodunu yazıyoruz ve gönder diyoruz. Kodu yazarken tırnak işaretlerini kullanmıyoruz. 
  • Bu kodu kullandıktan sonra sıra geldi diğer kodumuzu kullanmaya.
  • Yine konsolu açıyoruz ve bu sefer “r_drawothermodels 2” kodunu giriyoruz. Kod girişini yaparken tırnak işaretlerini kullanmıyoruz. Kodu girdikten sonra gönder butonuna basıyoruz. 

Arkadaşlar wall hack kodu işlemi bu kadar. Bu işlem ile rakiplerinizin haritada nerede olduklarını tek tek görebilir ve rakiplerinize ani baskınlar vererek karşısına çıkabilirsiniz. 

Kodu kapatmak isterseniz yine aynı şekilde konsola kod girmeniz gerekecektir. Bunun içinde “r_drawothermodels 1” kodunu kullanabilirsiniz. Yine aynı şekilde tırnak işaretlerini kullanmadan kodun girişini yapıyoruz. Bu sayede oyunu tekrar normal moda çevirmiş olursunuz.

Wall Hack Kodu Ufak Notlar

Wall hack kodu benimde özel oyunlarda bazen kullandığım işlemler arasında bulunmaktadır. Özellikle oyunu yeni oynamaya başlayan arkadaşlara kullanmak ayrı bir keyif veriyor 🙂

Wall hack kodunu en çok sniperci arkadaşlara kullanmayı seviyorum. 🙂 Bir yere gizlenip hiç hareket etmeden duranların tepesinden bastırmak oldukça zevkli oluyor. 🙂

  • Cs go wall hack kodu sadece özel haritalarda ve Lan maçlarında kullanmanız mümkündür. Yetkinizin bulunmadığı online sunucu maçlarında kullanmanız mümkün değildir.

Lan maçlarında oyuncuların kafası kullanılacak kodlarda biraz karışmaktadır. Lan maçlarında oyunu kim kurarsa kursun, oynayan herkes istediği kodu kullanabilir. Yani burada oyunu kimin kurup kurmadığının bir önemi yoktur. 

Ancak online sunucularda durum böyle değildir. Online sunucularda yetkiniz bulunmuyorsa, hiç bir kodu kullanmanız mümkün değildir. Wall hack kodu da dahil, diğer tüm kodları kullanma izni sadece yetkili kişilerde bulunmaktadır. 

Bilgilendirme: Wall hack kodu cs go oyununda bir hile değildir. Oyunun sizlere sunmuş olduğu bir işlemdir. Bu sebepten dolayı wall hack kodu kullanmak sizlere her hangi bir ceza getirmez. Yani ban yemenize sebep olmaz. 

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et