Take a fresh look at your lifestyle.

Coca Cola Fanta Bedava İnternet Kodu – Güncel Liste

0

Coca Cola Fanta Bedava İnternet kodu, DAHA DAHA sitesi üzerinden üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra Coca Cola orijinal tat 330 ml ve Coca Cola Şekersiz 330 ml açma halkalarının altında bulunan 8 haneden oluşan kodu ‘daha cüzdan’ kısmından girilerek 1 GB internet ya da 250 MB kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu internet hediyesinin süresi ise 24 saattir. Ayrıca günde sadece 1 kez kullanma hakkınız bulunmaktadır.

Coca Cola Fanta Bedava İnternet kodu

Fanta Bedava İnternet Kampanyası

Fanta portakal 330 ml açma halkalarının üstünde yer alan 8 haneli kodu girerek günlük 1 GB ya da 250 MB kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Bu hediyelerden yararlanmak için bazı seçenekler bulunmaktadır.

  • Karşınıza çıkan soruları cevaplamanız gerekmektedir.
  • Üyelik kaydı oluşturularak SMS ile aktif edilmelidir.
  • Her bir kod 1 çekiliş hakkına sahiptir.
  • Çekilişi kazanan 1000 kişiye Vodafone aracılığı ile 6 ay sürecek olan günlük 1 GB internet verilir.
  • Kazanılan 1 GB internet günlük kullanım içindir.

Yedigün Bedava İnternet Kodu

Yedigün Bedava İnternet Kodu Yedigün ürünlerinin kapakları içinde bulunan kodu KazandıRİo uygulamasını indirdikten sonra kod buraya girilir. Kod içerisinde 100 MB ya da 250 MB internet hediyesi bulunmaktadır.

Yedigün Ücretsiz Oyun Kodları

Yedigün açma halkalarında yer alan oyun kodları ile 25.000 puan veriyor. Yedigün’ün anlaşmalı olduğu oyunlar için kullanılabilir.

 Yedigün’ün anlaşmalı olduğu oyunlar

  • Çanak Okey Plus
  • 101 Plus
  • Okey Plus
  • Tavla Plus

Elde ettiğiniz bu kodları oyun içerisinde yer alan ilgili alana girerek puanları kazanabilirsiniz. Elde edilen bu kodlar tek kullanımlıktır.

güncel ücretsiz pepsi internet kodu
pepsi bedava internet

Pepsi Bedava İnternet Kampanyası

Pepsi Bedava İnternet Kampanyası ile Pepsi 330 ml açma halkalarının altında yer alan 8 ya da 10 haneli şifreleri www.pepsi.com.tr sitesine girerek günlük 250 MB, 1 GB ya da 2 GB internet kazanabilirsiniz.

Aynı zamanda Türkiye genelinde yer alan Türk Telekom Wifi noktalarında geçerli olan 30 dakika bedava internet kampanyasına katılmak için Pepsi 330 ml açma halkalarını altına yer alan şifreyi girerek 30 dakika interneti kullanabilirsiniz.

Coca Cola – Fanta Bedava İnternet Kodu içeriğimizi beğendiyseniz bu içeriğimizi de incelemelisiniz > Bedava Google Play Kodları

 

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et