Clash Royale Bedava Çarlar 2020 Güncel Liste

Clash royale bedava çarlar eski oyuncuların hesaplarını bırakması ile elde edilmektedir. Çoğu oyuncu oyunu bıraktıktan sonra, hesabının boş yere kalması yerine, oyuna yeni başlayan kişilere hesaplarını sitemiz veya benzeri siteler üzerinden verebilmektedir.

Bizlerde yaptığımız çalışmalar sonucu, oyunu bırakmış yüzlerce arkadaşa ulaşarak hesaplarını talep etmeniz ve onların bu talebi geri çevirmemesi sonucu yüzlerce hesap elde etmeyi başarmış durumdayız. Clash royale bedava çar çalışmamızın amacı hem oyuna yeni başlayan arkadaşlara veya oyun içerisinde ilerlemekte zorluk çeken kişilere kaliteli çarları ulaştırmaktır. Tabi ki bizimde burada çıkarımız bulunmaktadır. Sizlere sunduğumuz bu ücretsiz hizmet yani aracılık işlemi, ister istemez sitemize de kalite katmaktadır. 

Yukarıda elimizde oldukça iyi özelliklere sahip çarların olduğunu dile getirmiştim. Şuan için yaptığımız çalışmalar yaklaşık olarak 140 civarı clash royale çarını havuzumuza katmış durumdadır. Bu çarların çok ufak bir kısımı aşağıda sizlere açık olarak sunacağım. Yani şifreleri de verilmiş şekilde olacak. Ancak elimizde geri kalan çarların hepsini, mailleşme yoluyla dağıtacağız. 

Çar dağıtımında mailleşme yolunu seçmemizin sebebi bulunmaktadır. Açık olarak sunduğumuz çarları genel olarak, konuya gelen ilk kişi veya kişiler maalesef hepsini birden almaktadır. Durum böyle olduğundan elimizdeki tüm çarları açık olarak sunmak akıl karı durmamaktadır. Yani çarların hepsini aynı anda sunsak, gelen kişi veya kişiler anında çarların hepsini alarak, diğer kişilere yardım etmemizin önüne geçebilmektedir. 

Sunduğumuz çarlara yetişemeyen arkadaşlar, yorum bölümünden durumu bizlere bildirerek, yeni çar talebinde bulunabilirler.

ÖNEMLİ: Bizlerden almış olduğunuz çarların ilerleyen zamanlarda sorun çıkarmaması için, mutlaka şifresini ve mail adresini değiştirin. 

Clash Royale Çarları

Clash Royale Kullanıcı Adı: mehmetnaz631@hotmail.com
Clash Royale Şifresi: 3336321naz

Clash Royale Kullanıcı Adı: valentyna.1111@hotmail.com
Clash Royale Şifresi: samil692934

Clash Royale Kullanıcı Adı: nacicikoglu14@hotmail.com
Clash Royale Şifresi: 5623nacigsgs

Clash Royale Kullanıcı Adı: yasin1401@gmail.com
Clash Royale Şifresi: admyasin01

Clash Royale Kullanıcı Adı: cngo9058@hotmail.com
Clash Royale Şifresi: cengobaba58

Clash Royale Kullanıcı Adı: yavuzbayhann@hotmail.com
Clash Royale Şifresi: yavuzbyh6153

Clash Royale Kullanıcı Adı: atakanbltci06@gmail.com
Clash Royale Şifresi: atat06baltaci

Clash Royale Kullanıcı Adı: erolkartal0655@hotmail.com
Clash Royale Şifresi: 1905hagi10

Clash Royale Kullanıcı Adı: alpaslan8ayse@hotmail.com
Clash Royale Şifresi: 88aysealp34

Clash Royale Kullanıcı Adı: karacan3213@hotmail.com
Clash Royale Şifresi: karaali..32

Yukarıdaki çarlara yetişemeyen arkadaşlar, çar talebinde bulunurken lütfen birden fazla farklı isimler veya mail adresi ile talepte bulunmasınlar. Amacımız elimizden geldiğince herkese yardımcı olmaktadır. Talepte bulunan kişilere kısa süre içerisinde, mail adreslerine yeni çar bilgileri gönderilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.