Çanakkale Evde Yapılabilecek İşler

Evinizi kendi ofisiniz haline getirerek hem kendi işinizin patronu olmak hem de ev ekonomisi adına gerçekten de yardımcı olmak ister misiniz? En azından çocuğun masraflarını daha da indirebilirsiniz.

Ya da kendinize almak istediğiniz o güzel elbisenin parasını kendiniz çıkararak ‘’kendim aldım kendim taktım’’ mutluluğunda kendinizi şımarta bilirsiniz. Ekonomik anlamda belki de özgürlüğünüzün ilk adımını da bu şekilde atabilirsiniz. O halde Çanakkale evde yapılabilecek işler konusuna bir göz atmaya değer!

Yazıda Neler Var? (Başlığa Tıklayarak İlgili Konuya Geçebilirsiniz.)

Evde İkinci El Ürün Satarak Para Kazanmak

Bizce evde ikinci el ürün satarak para kazanmak, ev ortamında yapılabilecek olan en iyi bilinen işlerden bir tanesidir. Bu şekilde güzel gelir elde edebilen birçok kişi vardır. Özellikle de internet üzerinden satış yaparak aylık 1000 TL ve üzerinde para kazanmış olan çok sayıda insan vardır.

Başlamadan Önce Tavsiyeler

  • Evinizdeki fazla olan eşyalar ile başlayın. İlk önce kendi evinizdeki fazla ikinci el eşyalarını satmayı deneyiniz. Daha sonrasında ise çevrenizdeki insanların fazla eşyalarını onlardan muktedirseniz alın değilseniz para karşılığı alarak satın.

  • Ücretsiz olarak satış yayını yapmanıza olanak sağlayan Letgo gibi sitelerden yardım alabilirsiniz. Buradan ikinci el ürünlerinizi satmak çok kolay olacaktır.

Nasıl Kazanç Sağlarım?

  • İnternet üzerinde yer almakta olan başta Letgo ve bunun gibi siteler, ücretsiz olarak ilan açmanızı sağlamaktadır. Ücretsiz bir şekilde açmış olduğunuz bu ilanla birlikte sizler de satışlarda bulunabilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Biliyorum yazıyı gördüğünüz zaman bile ‘’Yine mi’’ demiş olabilirsiniz. Fakat merak etmeyin doğru adreslere gittiğiniz takdirde gerçekten de bir kazanç elde edebilirsiniz.

Normalde anket doldurarak para kazanmak denildiği zaman gerçekten de hiç de kulağa normal gelmeyen kazançlardan bahsederler. Fakat bizler sahici olarak sizlere bu konu hakkında bilgi vermek istiyoruz ve beklentinizi 500 TL’den daha öteye götürmemeniz gerektiğini de söylüyoruz.

Başlamadan Önce Tavsiyeler

  • Zen Survey, Toluna, YouGov, Vivatic gibi siteler güvenilir sitelerdir. Sizlere bu konu adına verebileceğimiz tavsiye içerisinde yer almaktadırlar.

  • Anketleri doldururken vakit ayırmanız gerekecektir. Bu yüzden gerçekten de sabırlı davranmanız son derece elzem olan noktalardan bir tanesidir. Kendinizi puan toplama konusunda hazır hissediyor olmanız gerekiyor.

  • Giriş bilgilerinizi de doğru girmenizi tavsiye ederiz. Nitekim hesap bilgilerinizle uyuşmadığı zaman isim ve soy isim gibi bilgiler, daha sonrasında ödeme konusunda sorunlar yaşanabiliyor. Bunun önüne geçmek için kendi kimlik bilgilerinizi vermeyi ihmal etmeyiniz.

Nasıl Kazanç Sağlarım?

  • Vermiş olduğumuz sitelere ister tek tek isterseniz de sadece bir tanesine giriş yaparak üye olabilirsiniz. Üyelik kaydınızı gerçekleştirdikten sonra da giriş yaparak anketleri doldurmaya başlayabilirsiniz. Anketlerin karşılığında elde edeceğiniz puanlar birikim sağlayarak, hesabınızda yer alacaktır.

Verilen bilgilerin dışında sitemiz üzerinden iş almak istiyorsanız, yorum bölümünden yapabileceğiniz işleri yazıp talepte bulunabilirsiniz. İş talebinde bulunurken, iletişim olarak kesinlikle cep telefonu numaranızı paylaşmayınız. İletişim olarak sürekli kullanmış olduğunuz bir mail adresini bildirmeniz yeterli olacaktır.

Konu altından LÜTFEN, sadece Çanakkale’de ikamet edenler iş talebinde bulunsunlar. 

Çanakkale dışında ikamet ediyorsanız, evde ek iş konumuzu ziyaret ediniz. 


BENZER YAZILAR

2 Comments

  1. songül
    • admin

Leave a Reply