Bedava Steam Hesapları

Merhabalar çok değerli instagram hesap silme takipçileri. Ekip olarak uzun zamandan beri yürütmüş olduğumuz bedava steam hesapları dağıtım işlemimize, yeni sitemiz üzerinden devam etmekteyiz. Sizlerde iyi özelliklere sahip, bol oyunlu bir steam hesabına sahip olmak istiyorsanız, doğru adreste olduğunuz söylemek isterim. 

Steam bilindiği üzere, dünyanın en büyük oyun platformlarının zirvesinde yer almaktadır. Hemen hemen tüm oyunlar steam üzerinde satılmaktadır. Eskiden olduğu gibi cd veya benzeri cihazlar ile oyun yükleme, oyun bulma sorununu tamamen ortadan kaldırmıştır. Küçük yaşlarda oyun bulabilmek için oldukça büyük zorluklar çekiyorduk. Bizim zamanımızda steam tarzı ortamların olmaması, bizleri bu konuda oldukça zorlamaktaydı. Ancak yeni neslin oyun arayıp bulma gibi bir sıkıntısı bulunmamaktadır. Zaten bütün oyunlar steam üzerinde mevcuttur. Belli ücretler karşılığında oyunlar, oyuncular ile buluşturulmaktadır. 

Ancak burada da oyunları verilecek ücret problemi ortaya çıkmaktadır. Maddi yöntem iyi olmayan veya ailesinin oyun almasına izin vermediği gençlerimiz, steam üzerinden kaliteli oyunlara maalesef erişememektedir. Ancak bu konuda üzülmenize gerek yoktur. Eğer doğru zamanda açmış olduğumuz konuda bulunduysanız, aşağıda sizlere sunacağımız hesapları anında almanız mümkündür. 

Steam Hesapları Hakkında

Yazıda Neler Var? (Başlığa Tıklayarak İlgili Konuya Geçebilirsiniz.)

Arkadaşlar sizlere aşağıda 15 adet hesap sunacağım. Bu hesaplar büyük bir ihtimal, konuyu ziyaret edecek ilk kişiler tarafından alınacaktır. Lütfen herkesin 1 adet hesap almasını şiddetle rica ediyorum. 

Önemli Bilgi: Hesabı alan kişiler, mutlaka ama mutlaka hesabın şifresini değiştirsinler. Şifresini değiştirmediğiniz hesabın, yarın öbür gün elinizden gidebileceğini unutmayın. 

Arkadaşlar elimizde toplamda 300’e yakın en az 15 oyunlu steam hesabı mevcuttur. Eğer aşağıda sunduğumuz hesaplara yetişemediyseniz üzülmeyin. Yorum bölümünden durumu bizlere bildirerek, yeni hesap talebinde bulunabilirsiniz. 

Bu aşamada yorum atarken, mail adresinizi mutlaka doğru girin. Verdiğiniz mail adresine, yeni hesap bilgileri gönderilecektir. 

Bedava Steam Hesapları

Steam Kullanıcı Adı: to.38
Steam Şifresi: tuto38to.to

Steam Kullanıcı Adı: eska58
Steam Şifresi: ist34svs58

Steam Kullanıcı Adı: alli_2803
Steam Şifresi: diyarbakirali0021

Steam Kullanıcı Adı:tahsin.topraq9
Steam Şifresi: 99t.h.s.n.t.p

Steam Kullanıcı Adı: rshash
Steam Şifresi: 10.00rshash

Steam Kullanıcı Adı: enver6028
Steam Şifresi: 0533enver257

Steam Kullanıcı Adı: ensarcimenn
Steam Şifresi: k.aan.en.sar29

Steam Kullanıcı Adı: m.dursunn
Steam Şifresi: QM551982

Steam Kullanıcı Adı: enes_bzc
Steam Şifresi: 0033kohn33

Steam Kullanıcı Adı: hakalmazb
Steam Şifresi: 6969bayburt

Steam Kullanıcı Adı: yasminahmet1
Steam Şifresi: 01010205ys

Steam Kullanıcı Adı: mzffr659
Steam Şifresi: 659muzf65

Steam Kullanıcı Adı: zaza.huso
Steam Şifresi: 5285hszz

Steam Kullanıcı Adı: cavid..033
Steam Şifresi: 033…033

Steam Kullanıcı Adı: xe9292
Steam Şifresi: 92ilkerxxe

Arkadaşlar hesapları alanlara hayırlı olsun. Lütfen hesap alan arkadaşlar, ikinci bir hesap isteğinde bulunmasın. Hesaplarda kimin şansına hangi oyun çıkarsa artık. Hesapların hemen hemen hepsinde zaten en az 15 oyun bulunmaktadır. 

Yukarıdaki listedeki hesaplara yetişemeyen arkadaşlar, aşağıdaki yorum bölümünden bizlere durumu bildirip, yeni hesap talebinde bulunabilirler. Mail adresleriniz doğru yazmayı kesinlikle unutmayın. 

Bedava Oyun Çarlarımız

Önemli Bilgi

Elimizde oldukça popüler oyunlara sahip 3 adet steam hesabı bulunmaktadır. Bu hesapları bugüne kadar kimseye göndermedik ve göndermeyi düşünmüyorduk. Ancak bu konuda fikir değişikliğine gittik. Aşağıdaki konuya girerek bilgi kısmında yazan yeri ( mavi alanı ) dikkatli okuyup, bu hesaplardan birini alma şansını yakalayabilirsiniz. Hesaplardan birini almaya çalışanlara şimdiden bol şans. 

Konuya Buradan Giriş Yapınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.