Take a fresh look at your lifestyle.

Bedava Razer Gold Pin Güncel Liste

2

Bu içeriğimizde bedava razer gold pin vereceğiz. Bu kodları aşağıda belirtilen oyunlarda kullanabileceksiniz.

Razer Gold, kendi oyunları içerisinde kullanılması amaçlanan bir para birimidir. Lakin bu para birimi kendi bünyesinde olan oyunlar içerisinde kullanılabilmektedir. Bazı oyun, sosyal medya ve teknoloji mağazalarında kullanımına( sınırlı) izin verilmektedir. Biz sizlere ücretsiz olarak bu kodları veriyoruz.

Oyunlar artık dijital ortamlara adapte olarak çok hızlı bir uyum sağladı. Geçmiş dönemlerimizde oyunları bilgisayarımıza yüklemek için CD ve DVD gibi araçları kullanmaya ihtiyaç duyarken zamanın ilerlemesi ve oyunların dijital ortamlara adapte olmasından sonra internet üzerinden oyun platformları CD ve DVD gibi araçları tamamıyla ortadan kaldırdı.

Doğal olarak milyonlarca oyun severler bu platformlara kayıt olarak tek tuşla oyunlarını oynama imkânı sağladı. Lakin dijitalleşme ile birlikte oyunlar arasında kullanılan sanal paralar ortaya atıldı. Bu paralar oyun içerisinde kullanılıyor. Oyun üreticileri arasında yer alan ve tanınmış firmalar arasında yerini alan Razer Grup, kendi oyunları içerisinde kullanılması için yeni bir para birimi çıkardı.

Biz sizler için Bedava Razer Gold Pin ile siz değerli misafirlerimize sunuyoruz. Bedava Razer Gold Pin’leri ile oyunlar içerisinde kullanabilirsiniz.

Bedava Razer Gold Pin Hangi Uygulamalarda Kullanılır?

İsminden de anlaşılabileceği gibi bu Razer Gold Pin’leri, Razer’in kendi oyun grupları arasında kullanabilirsiniz. Paralarınız Razer Gold ya da Razer Silver olsa da bu grup bünyesinde yer alan oyunlarda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Razer Gold Kodlarının uygulandığı oyunlar

Ayrıca oyunların dışında Razer Gold Pin’leri BİGO Live, Azar vb. uygulamalarda da kullanmanıza olanak sağlanıyor. Sizin için bu kodları bularak ücretsiz olarak kullanmanız için paylaşıyoruz.

Bedava Razer Gold Pin ücretsiz
razer gold kullanıldığı oyunlar

Ücretsiz Razer Gold Pin

Razer Gold pinleri oyunlar, uygulamalar ve çeşitli teknoloji ve oyun mağazalarında kullanmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca oyunlar içerisinde kullanarak alım satım yapabilir ve eğlenceli anların tadını çıkarabilirsiniz. Razer Gold Pİn elde etmek için kampanyaları ve sitemizi takip ederek bu kodlara ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Bazı firmalar kullanıcıların ilgisini çekmeyen ürünler satsalar bile ilgi çekmek amacıyla oyun içerisinde ödüller dağıtarak kullanıcıları kendilerine çekmek istiyor. Ayrıca Razer para birimini elde etmenin bir diğer yolu ise kripto para benzeri madencilik yapan siteleri takip ederek kodlara ulaşabilirsiniz.

Razer Gold Nasıl Kullanılır?

Razer Gold ya da Razer Silver satın aldınız ya da ücretsiz olarak elinize geçti ise bunu kullanmanız oldukça basit. Razer grubu içinde bulunan oyunlardan bir tanesine girerek mağaza kutusunda ürününüzü seçebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünü almak için ödeme kısmına ise elinizde bulunan Razer Gold ya da Razer Silver’i seçip önünüze gelen kutucuğa elinizdeki kodu girerek ‘devam’ ya da ‘tamamla’ seçeneğine tıklamak.

Bedava Razer Gold Pin

ZAFSWGKXSW2
4FKX2TTHTIeSR
GFBMCXLEAQW90
DCZAARFGGOTR7
FKD6QWESDDWWE
CVBXTRMASLREL
GRJFGGSDQWE63
ERGDFFFKCSAS7
DFVM32CZZDEZ2
RGKD1WFXCSSWE

Yukarıda verilen kodları kullanan misafirlerimiz, kullandıklarına dair yorum atarlar ise yeni kodları güncelleyerek sizlere sunabiliriz.

2 Yorumlar
  1. Alpaslan diyor

    sayende oldu, teşekkürler

  2. kerem diyor

    kod güncel bende çalıştı

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et