Take a fresh look at your lifestyle.

Bedava Google Play Kodları 2021

0

Bu içeriğimizde Bedava Google Play Kodları nasıl alınır, bu konu hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.

Google Play uygulaması dünya genelinde milyonlarca insan tarafından kullanılan bir uygulamadır. İçerisinde barındırdığı Kitap, TV Şovları, Film ve şarkı gibi birbirinden farklı içerikleri içerisinde bulundurur. Çevrimiçi kütüphaneye her yaş grubundan insanlar kolaylıkla erişebilir ve dilediği alanda işlemlerini gerçekleştirebilir.

Aynı zamanda Google’ın yaşı küçük olan kullanıcılar için Google Cüzdan’a erişim engeli koyan bazı kısıtlamalar da mevcut. Maddi açıdan durumu iyi olmayan insanlar için ücretsiz olarak Google Play Kodlarını sizler için elde ettik. Bu ücretsiz hediye kodlarını dijital anlamda dilediğinizi gerçekleştirebilmeniz için sizlere sunuyoruz.

Çoğu firma ya da perakendeci bu kodları 10$’dan başlayan fiyatlarla satarken biz sizlere hediye olarak vereceğiz ve durumu olmayan insanlara bir nebze de olsa yardım eli uzatmış olacağız.

Bedava Google Play Kodları Nasıl Çalışır?

Bedava Google Play Kodları genellikle Film, Müzik ve kitapları satın almak için kullanılmaktadır. Elde ettiğiniz hediye kartınızda krediniz var ise bunu yeni bir uygulama satın almak için ya da Premium kullanımlarının kilidini açmak için kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca bu hediye kodları ailenize ya da arkadaşlarınıza hediye olarak verebilirsiniz.

Google Play Kodları diğer alanlarda kullanılan kodlar gibi belirli bir süreye tabi olmayarak süresiz olarak kullanma imkânı sunmaktadır. Bu sayede bu kodları kullanmadan biriktirerek yüksek bir bedel olan oyun ya da uygulamaları biriktirdikten sonra satın alabilirsiniz.

Ayrıca internet üzerinden Google Play kodlarını satın alabilirsiniz. Lakin kullandığınız kredi kartının bilgilerini aldığınız site üzerinde bırakmış olacaksınız. Riskli bir durum olsa da bunu yapan çok fazla insan var.

Ücretsiz Google Play Kodlarını Nasıl Alırım?

 1. Ücretsiz Google Play Kodları Listesi

2021 yılında ücretsiz Google oyun kodlarının listesini sizin için hazırladık. Aşağıda yer alan listede Bedava Google Play Kodları kullanarak kullanabilirsiniz.

189QV-9R7A-YRGB-5UFB-PBM4
284LC-7R3K-BBJA-6FGE-NJV9
369YE-5Y5Q-GFWY-7BEU-DNC4
477YD-2L7G-JULK-9NPJ-MTS8
532LX-2N5Q-BQED-8LHG-PFN4
625KW-6J7B-WWCA-7GZG-WZZ4
776ZS-8K9V-LTWY-4CMX-DCX8
853RA-7K3T-JVBX-3EXT-HMK6
927SC-7J6G-TJXV-7ATL-VLT4
1077DS-6R3C-RXYJ-7PDF-FHP4
1139AA-7A3Y-CDEK-5CHM-XQK2
1228GH-2L2S-NFEL-4AWX-NYT9
1333QE-3U6H-ZDAY-5HGC-HXT6
1484YQ-6R5D-XWDB-9XKX-SMB7
1595PG-7G8N-VCEZ-6WMA-GJM7
1659NC-3J6G-GDLC-6UCP-HUW8
1763PN-3F5A-NMZX-5QLZ-RUP7
1883FJ-8V6V-CTDA-8LYA-VFP4
1982SE-8X4P-YHWD-5SMJ-LVM6
2083AH-9T3K-UHBE-4BMV-KXY6
2167BT-5G4E-PXFA-4KKA-EEQ3
2282GX-7V7H-QVKW-8KDS-MJM2
2372SM-8T4F-GTPS-5HAW-SHJ6
2428SY-4P5B-QXTE-6KCT-YZX8
2537BH-6N5Y-VAYS-9JSF-XZL7
2696QN-3U6W-SMGU-6SAT-TRD2
2759ES-7N7U-PSXP-5HYP-GYT2
2898WP-4R5Y-WTNH-8FVV-TVB7
2922DD-4L4Z-RWXM-4UPK-MVG9
3029RN-9D4J-ARNR-9GXG-GXN9
3159FX-5B7J-FGZU-2CNR-NSH2
3267EZ-3Z3L-KSWB-2UZU-MYX7
3358GJ-7D9J-FBQJ-6PPZ-ARX2
3447VJ-9M8R-EDSQ-6NMH-BRX4

 

Sizler için Bedava Google Play Kodları yayınlanmıştır. Deneyebilirsiniz.

 1. Google Play Kod Ücreti Nedir?

Google Play hediye kartı üreteci, istediğiniz kadar ücretsiz Google Play Kodları oluşturmanıza olanak sağlamaktadır. Google Play hediye kartı üreteci, ücretsiz hediye kartları oluşturmanızın en kolay yöntemidir.

Şimdi Üret

Bu jeneratör ile çevrimiçi ücretsiz Google Play Kodları üretilir. Kullanımı oldukça basittir. Bu jeneratör diğerleri gibi karmaşık ya da herhangi bir anket doldurma gereksinimi duymadan kolay bir şekilde kullanılmaktadır.

ücretsiz google play kodu nasıl üretilir
google play kod ücreti
 1. Google Görüş Ödülleri

Ücretsiz Google oyun kodlarını elde etmek için en popüler ve en iyi yolarından biri de Google’dır. Google Opinion Rewards’a kayıt olarak Google survey ekibi tarafından size sunulan anketleri doğru bir şekilde doldurarak tamamlamak.

Not: Android telefon ya da tabletler için Google Play’den Google Opinion Rewards uygulamasını ve iOs cihazları için App Store’u indirebilirsiniz.

Tamamladığınız her anket başına 1$’a kadar kazanımlar elde edebilir ve anında kredinizi alabilirsiniz. Haftada birden fazla anket kazanma imkânınız olsa da bir haftada sadece bir anket doldurma hakkınız bulunmaktadır.

Google, üçüncü şahıs şirketler ile özel ortaklık kurarak anketleri oluşturduğundan bunların diğer web siteleri tarafından yapılan anketlerden ve geri bildirimleri farklı olacaktır.

Google Opinion Rewards anketleri, iki farklı tasarım alanında bir politikacı hakkında fikirlerinizi, en sevdiğiniz içeceği ya da favori Logonuzu size sorabilir.

 1. Swagbucks

İnternet âleminde takılan insanlar Swagbucks’u çok seviyor. Bu kadar sevilmesinin sebebi ise video izleyerek, internette gezinerek, çevrimiçi alışveriş yaparak ya da oyun oynayarak puanlar kazanabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu puanlar ile ücretsiz Google Play Hediye kartı kazanabilirsiniz.

 1. FeaturePoints

FeaturePoins ile ücretsiz uygulamaları indirip bir dakika süre boyunca incelediğinizde puan kazanabilirsiniz. İndirmesini istediği bu uygulmalar sürekli değişmektedir. Kimi zaman oyun, müzik, kitap ya da daha piyasaya yeni sürülen mesajlaşma uygulaması olabilir. Aynı zamanda video izleyerek te puan toplayabilirsiniz. Topladığınız bu puanları Google Play kredileri, çevrimiçi hediye kartları ya da ücretli uygulamaları satın almak için kullanabilirsiniz.

Google Play hediye kartı kodları genellikle 10 dolar veya 15 dolar değerindedir. Ayrıca en önemli özelliklerinden bir tanesi bu puan toplama uygulamasını arkadaşlarınıza önererek, getirdiğiniz her bir kullanıcının kazandığı miktarın %50’si size puan olarak geri dönecektir.

 1. InstaGC

InstaGC android app, video izleyerek, anlaşmalı olduğu firmalar üzerinden alışveriş yaparak ya da internette arama yaparak puan toplamanıza olanak sağlıyor. Topladığınız bu puanları anında Google Play Hediye kartlarına çevirebilmenize olanak sağlıyor. Ayrıca kaydolduğunuz anda 10 Bonus puan kazanmanıza yardımcı oluyor. Burada 100 puan 1 dolar değerindedir.

InstaGC uygulaması üzerinde Google Play hediye kartlarının kodları 10 dolar ile 25 dolar arasında bulunmaktadır. Bu nedenle bu kodları alabilmek için 1.000 ile 2.500 puan toplamanız gerekmektedir. Ayrıca arkadaşlarınızı davet ederek kazandığı puanın onda biri sizin hesabınıza aktarılacaktır.

 1. Cubicer App

Geçmiş dönemlerde Cubic Reward ismi ile tanınan Cubicer, oyunları oynayarak ve yeni çıkan uygulamaları denemenize olanak sağlayarak ücretsiz Google Play Hediye Kartları alabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya platformları aracılığı ile arkadaşlarınıza davet atabilir ve puan kazanabilirsiniz. Ayrıca Google Play Hediye kartlarının yanı sıra PayPal bakiyesi tarzında da kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

 1. WHAFF Ödülleri

Ücretsiz Google oyun kodları almanıza olanak sağlayan en doğru ve yasal yol WHAFF Reards’dır. Facebook hesabınızı WHAFF Rewads hesabına bağlamanız gerekmektedir. Hesabınızı bağladıktan sonra uygulamanın size sunduğu oyunları ve uygulamaları deneyerek kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca indirdiğiniz uygulama ve oyunları belirli bir süre beklettiğiniz takdirde puan kazanmaya devam edeceksiniz.

Google Play Kodları Nasıl Kullanılır?

İlk olarak play.google.com adresine girerek Google Play hesabınızı girin. Hesabınızı girdikten sonra satın almak istediğiniz oyun ya da uygulamayı buradan seçebilirsiniz.

Daha sonra satın al sekmesine tıklayarak devam düğmesine basın.

 1. Adım: Elinizde mevcut olan hediye kartınızı Android bir cihazdan Play Store uygulamasını açın
 2. Adım: Uygulamayı açtıktan sonra Menüye giderek kurtara tıklayın.
 3. Adım: Açılan pencereye kodu girin ve Kullana tıklayın.
 4. Adım: İşleminizi kontrol ederek ödeme bölümünde yer alan hesap bakiyenizi kontrol edin.

Hesap bakiyeniz yüklendi ise istediğiniz uygulama ya da oyunu satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Not: Google’ın resmi Kılavuzunda yer alan Şartlar, koşullar ve ödeme seçenekleri hakkında daha detaylı bir bilgi elde edinebilirsiniz.

Merak ettiğiniz herhangi bir konuda yorum atarak sorularınızı sorabilirsiniz.

Bedava Google Play Kodları içeriğimizi beğendiyseniz eğer bir diğer içeriğimiz olan Bedava Steam Cüzdan Kodu Güncel Liste içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et