Balıkesir Evde Yapılabilecek İşler

Merhabalar ek gelir konusunda bir şeyler elde etmek isteyen herkese. Bu makalemizde Balıkesir evde yapılabilecek işler konusunda tavsiyelerimizi sizlere sunacağız. Ancak bu makalede yer alacak olan tavsiyelerimiz biraz daha yetkinlik kazanmış kişiler adına tavsiyeler olacaktır. O halde gelin birlikte bakalım.

Evde Dans Eğitimi Vererek Para Kazanmak

Dans eğitimi deyince insanlar hemen bir geri plana kaçıyorlar. Fakat dans etmenin doğuştan gelen bir tarafı falan yoktur. Dans etmek diğer her bir şey gibi yavaş bir süreç içerisinde becerinizin durumuna göre öğrenilir. Nitekim bir dans kursuna yazıldıktan sonra 4-5 aylık eğitim sürecinizden sonra insanlara ‘’başlangıç seviye’’ ya da ‘’sosyal dans’’ seviyesindeki eğitimlerinizi verebilirsiniz.

İster birebir isterseniz de grup olarak vereceğinizin ilanını açarsınız burası sizin tercihinizdir. Evde dans eğitimi vererek para kazanmak özellikle de dans etmeyi isteyen ama bundan çekinenler adına çok önemli bir şans olacaktır.

Başlamadan Önce Tavsiyeler

 • Kadınsanız, tesettürlü hanımefendilere dans konusunda bir şeyler göstermenizi tavsiye ederiz. Özellikle dans etmesini bir amaç için (düğün, mezuniyet) isteyen fakat dans okullarındaki ortamdan rahatsız olan çok fazla tesettürlü hanımefendi vardır. Onlara ulaşarak bu konuda bir adım atabilir bir şans sağlayabilirsiniz.

 • Evinizde grup olarak ilan açabilirsiniz. İnsanların güvenini sağlamak açısından grupça dans eğitimi vermeniz ilk başlarda çok daha doğru olacaktır.

 • Dans eğitimlerinizi vermeniz açısından size sorun yaratmayacak olan bir alan, mekan oluşturmanız gerekiyor evinizde. Ve tabii ki güzel bir ses sistemi. Buna ortamınız var mı? Kontrol edin.

Nasıl Kazanç Sağlarım?

 • İlanlarınızı açarak özellikle de öğrencilerin sizden ders almalarını sağlayabilirsiniz.

 • Gerçek bir hoca niteliğinde ders vermediğinizin altını çizerek, cüzi miktarlarda fiyat tekliflerinizi yapın ki insanların güvenini kazanın.

 • İsterseniz hocalık belgesi alabilir, bunun sonucunda daha yüksek fiyatlar karşılığında dersler verebilirsiniz.

Kara Kalem Portre Çizerek Para Kazanmak

El becerisi, çizime karşı olan ilgisi yüksek olanlara özel bir teklif olan kara kalem portre çizerek para kazanmak, hiç fena geliri olmayan ek bir iştir. Bir kara kalem tablosunu ortalama 1-2 gün içerisinde tamamen tamamlaya biliyorsanız ve müşteriye de sorunsuz bir biçimde ulaştıra biliyorsanız, +100 TL’ye varan satışlar oluşturabilirsiniz tek bir satış ile birlikte.

Başlamadan Önce Tavsiyeler  

 • Gerekli malzemeleri almış olduğunuzdan emin olun ve siparişlerinizi zamanında teslim edebilecek şekilde müşterilerinize belirtin.

 • Piyasanın kendiliğinden belirlenmiş olan satış durumuna göz atarak kendi fiyat limitlerinizi oluşturabilirsiniz.

Nasıl Kazanç Sağlarım?

 • Kendi sitenizi kurarak, burada yapmış olduğunuz ürünleri sergileyebilir ve sipariş hattı adına numara bırakabilirsiniz.

 • İnstagram üzerinden siparişlerinizin görsellerini paylaşabilir ve kendi reklamınızı yaparak insanlara ulaşabilirsiniz.

 • Üniversite gruplarına da çeşitli ilanlar bırakabilirsiniz. Özellikle öğrenciler bu tarz şeylere çok ilgili olabilirler. Ama onlara uygun fiyat konusundaki indirimleri de kabul etmeniz, öğrencilerin gönlünü kazanmanız açısından önemlidir.

Sunmuş olduğumuz bilgilerin dışında, firmaların bizlere vermiş olduğu işleri almak isterseniz, yorum bölümünden iş talebinde bulunabilirsiniz. İş talebinde bulunurken kesinlikle cep telefonunuzu paylaşmayınız. İletişim bilgisi olarak, sürekli kullandığınız bir mail adresi yeterli olacaktır. 

Bu konu altından LÜTFEN sadece Balıkesir’de ikamet edenler iş talebinde bulunsunlar. 

Balıkesir dışında ikamet ediyorsanız, evde ek iş konumuzu ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.