Ankara Evde Yapılabilecek İşler

Vaktini çok fazla evde harcayan ancak çalışmak isteyen, evde de olsam çalışmak istiyorum ve para kazanmak istiyorum diyenlere özel olarak artık birçok fırsat sunulmaktadır.

Bunun yanında bizler de bu makalemiz içerisinde hem evde vakit geçirenlere özel olarak hem de internette çok vakit geçirenlere özel olarak Ankara evde yapılabilecek işler konusunda tavsiyeler sunacağız.

Yazıda Neler Var? (Başlığa Tıklayarak İlgili Konuya Geçebilirsiniz.)

Blog Yazarak Para Kazanmak

 Öncelikle vermek istemiş olduğumuz tavsiye blog yazmak. Bu tavsiyemiz daha çok internet ile ilgilenmekten hoşnut olan ve yazmaktan, belki de araştırmaktan çok mutlu olanlara yakın gelecek olan para kazanma yöntemlerinden bir tanesidir. Tabii ki şunu da eklemek zorundayız, blog yazarak para kazanmak fikrine sıcak bakıyor olabilirsiniz fakat bu işi sevmeden sadece parası için yapmak gerçekten de imkansız diyebiliriz. 

 Diyelim ki kafayı koydunuz ve blog açmaya karar verdiniz. Nasıl yapabileceğiniz konusunda açıklamalara yer vermeden evvel, bu sektörden ekmek yiye bilmeniz için en zor olan konu insanların nelere karşı daha çok ilgili olduklarını bulmaktır. Buna göre bir adım atmanız gerekiyor sonuçta ki insanlar sizleri gerçekten de dinlesin. Bu yüzden de açmak istediğiniz blog sayfasının öncelikle ne ile ilgili olduğunu bulmanız gerekiyor.

Blog Sayfası Nasıl Edinilir?

 Oldukça kolay olan ve ucuz olan bir işlemdir blog sayfası açmak. İki yapı konusunda gerekli yeterliliklere sahip olduğunuz zaman aslında kendinize ait olacak olan bir internet platformunu artık açmışsınızdır demektir. Öncelikle alan adı almanız gerekiyor ve bunun yanında barındırma hizmetlerini de karşılamanız gerekiyor. Bu kavramları daha detaylı olarak internetten bulabilirsiniz. Gerekli satın alımlarınızı yaptıktan sonra da yıllık olarak 200-500 TL arasındaki giderleri karşılamanız gereken blog sayfası edinmiş olursunuz. Ticaretin kuralı budur, para vermeden para alamazsın.

Nasıl Satış Yapabilirim?

 Gelelim işin meyve kısmına. Gerekli alımları yaptıktan sonra biraz da emek verdikten sonra artık kazanç adına iki sistemi kovalamanın vakti gelmiştir demektir. Sizlere söyleyeceğimiz bu iki sistem sayesinde, aylık 400 TL civarı ile başlayacak olan para kazanımlarınız gittikçe daha da artış gösterecektir.

 • Satış ortaklığı sayesinde, blog sayfanız bir aracı görevi görerek, insanlara ulaşabilir, kazanç sağlayabilirsiniz.

 • Adsense altyapısına sahip olan reklamları kullanarak kullanıcıların tıkları ile birlikte para kazanabilirsiniz.

Boncuk İşi Yaparak Para Kazanmak

 Boncuk işi yaparak para kazanmak içerisinde yer alarak para kazanmak oldukça olası bir tercih olacaktır. Fakat öncelikle maliyet tablonuzu belirlemeniz ve dergileri, tasarım sitelerini, boncuklarla yapılmış olan kolye, küpe, bilezik gibi aksesuarları belirlemeniz gerekiyor ki, insanların ilgisini daha yakından çekebilesiniz. Bununla birlikte İnstagram üzerinden belki reklamınızı kendiniz de yaparak bir nevi E-Ticaret sayfasından satış yapabilirsiniz.

Nasıl Satış Yapabilirim?

 • Yapmış olduğunuz boncukları aksesuar satan dükkanlara götürerek belirli teklifler sunabilirsiniz.

 • İnstagram’da yer alan çok fazla E-Ticaret altyapısı ile birlikte hizmet veren hesaplar var, onlardan bir tanesi siz de olabilirsiniz.

Faydalanabilmeniz için hazırlamış olduğumuz yazının dışında, bizlere gelen evde ek işleri almak isterseniz, durumu bizlere yorum bölümünden bildirin. Yorum atarken yapabileceğiniz işleri mutlaka bildirin. İletişim bilgisi olarak sadece, sürekli kullanmış olduğunuz bir mail adresini yazın. LÜTFEN, sağlıklı iş dağıtımı yapma bilmemiz açısından, bu konuda Ankara dışında ikamet edenler iş talebinde bulunmasınlar. 

Ankara dışında ikamet ediyorsanız, evde ek iş konumuzu ziyaret ediniz.  


BENZER YAZILAR

15 Comments

 1. şaziye
 2. Merve Simsek
 3. Saniye varlı
 4. Sultan Akdağ
  • admin
   • Merve Simsek
 5. Aynur yıldız
  • admin
 6. ceren
  • admin
 7. Alper bekci
  • admin
  • Emıne baldas
   • admin
  • Merve Simsek

Leave a Reply