Take a fresh look at your lifestyle.

Aliexpress Türkiye Deposu

0

Yazı İçerisindeki Konular (Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayınız.)

Merhabalar aliexpress Türkiye deposu konumuza hoş geldiniz. Aliexpress bilindiği üzere dünyada oldukça popüler olduğu gibi ülkemizde de son yıllarda oldukça popüler olmaya başlamıştır.

Aliexpress’in ülkemizde popüler olmaya başlaması, Çinli bir girişimciyi harekete geçirmiş olacak ki, ülkemizde Aliexpress’in deposunu açmaya yöneltmiştir. Çinli bu girişimcinin ülkemizde deposunun olması, Aliexpress üzerinden almayı düşündüğünüz bir çok üründe sizlere kolaylık sunmaktadır. Özellikle gümrük vergilerinden çıkan büyük problemler, ülkemizde kurulan depo sayesinde çözümü kavuşmuştur.

Aliexpress Türkiye deposunda genel olarak cep telefonları satılmaktadır. Aşağıda sizlere aliexpress Türkiye deposunun linkini sunacağım. Depoda olan tüm ürünleri görmek için, açılan sitenin en altına gelip, ay yıldız bayrağımızın yanında yer alan daha fazlası için tıklayın sekmesine basmanız yeterli olacaktır.

Türkiye Deposu Aliexpress

Aşağıdaki link üzerinden aliexpress Türkiye deposuna ulaşmanız mümkündür. Burada bazı ürünlerin sol üst kısmında 2rtrade yazısı gördüğünüz gibi trdepot yazısını göreceksiniz.

TRdepot yazısı olan ürünler o an ülkedeki depoda bulunan ürünü ifade etmektedir. 2rtrade ürün ise depoda olmayıp, sizin siparişiniz ile Türkiye deposu aracılığı ile getirilecek ürünü ifade etmektedir. Aşağıdaki link üzerinden depoya ulaşabilirsiniz.

Aliexpress Türkiye Deposu İçin Tıklayın

Başka Türkiye Deposu Var Mı?

Aliexpress Türkiye deposu olarak satış yapan farklı girişimcilerde bulunmaktadır. İlerleyen günlerde konumuz üzerinden buldukça ülkemizde depo olarak satış yapan firmaların listesini sizlere sunacağız. 

Denk geldiğiniz satıcıların, sayfalarının en altına inerek, hangi ülkeden satış yaptığını kolaylıkla görebilirsiniz. Ülkemizde satış yapan firmaların tespiti için, girdiğiniz satıcının sayfasının en altına gelerek, Türk bayrağımızın olup olmadığına bakabilirsiniz. En alt kısımda Türk bayrağı bulunan satıcılar, ülke içinde depo görevi görmektedir. 

Konu hakkında sormak istedikleriniz olursa, aşağıdaki yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz. 

Aliexpress Üzerinden Alışveriş Nasıl Yapılır? Adlı içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et