Adana Evde Yapılabilecek İşler

Para kazanmanın artık gerçekten de birçok kolay noktası var. Evinden çıkmana bile gerek yok artık bir şeyler yapabilmek için! Özelikle gittikçe daha da popüler olmaya başlayan Home-Office tarzı yaklaşımlar, Adana evde yapılabilecek işler listesinde de yerini almaya başladı.

Sizlere burada evde yapabilmeniz açısından ek gelir kazanabileceğiniz veya belki de gerçekten de güzel bir markanın doğuşunu sağlayabileceğiniz iş imkanları ve tavsiyeleri sunacağız.

Makale Yazarak Para Kazanmak

Son 3-4 sene içerisinde artık gittikçe aşırı bir şekilde ilgi odağı olmaya başlayan makale yazarak para kazanmak, bir sektör haline geldi diyebiliriz. Özellikle öğrencilerin yoğunlukta olduğu ama kalemine, düşünsel yeteneğine güvenen herkesin içerisinde yer alabileceği bu sektör, gerçekten de para kazanmanız açısından harika bir yöntem olabilir.

Başlamadan Önce Tavsiyeler

  • Makale ticaretine yer vermiş olan belli başlı sitelere üye olmakla başlayınız. Ya da hazır makale satış sistemi şeklinde sektörde var olan sitelerde üyelik kaydınızı oluşturarak başlayınız. Bu tarz sitelerde siparişleri veren müşterilerle birebir diyalog halinde olarak, yazılarını yazabilir ve onlarla ticaretinizi başlatabilirsiniz.

  • Klavye konusunda birazcık yatkın olmanız iyidir ama değilse de hiçbir sorun yok. İlerleyen dönemlerde on parmak klavye yazar duruma bile gelebilirsiniz.

  • Kitap okuma alışkanlığınız ve hani derler ya ‘’ağzım laf yapar’’ diyebileceğiniz bir özelliğiniz varsa, gerçekten de karnınızı doyurabilecek kadar ve hatta ev geçindirebilecek kadar para kazanabilirsiniz.

Nasıl Kazanç Sağlayabilirim?

  • Yukarıda adı geçen sitelerden müşterilerin siparişlerini alarak başlayabilirsiniz işlerinize. Direkt yazım işleminize başlar, sattıktan sonra da 100 kelimesi başına en az 1 TL olmak üzere kazanç sağlarsınız.

  • Zaman içerisinde deneyiminiz, yazarlık puanınız gibi özellikleriniz artacağı için, işlerinizi alarak daha deneyimsiz olan yazarlarınıza dağıtabilir ve bu sayede onların yazdıklarından komisyon elde ederek, hem kendi yazdıklarınızla birlikte hem de yazarlarınızın yazmış oldukları ile birlikte çok daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

  • Hazır makale olarak satacağınız makalelerinizi sisteme bırakabilirsiniz. Hazır makaleler çok fazla ilgi görmektedir. Özellikle Kadın-Güzellik konusuna ve Sağlık konusuna ilgi gösterildiğini söylemeliyiz.

Salça Yaparak Para Kazanmak

 Adana gibi bir yerde salça yapmak olmazsa olmazdır o düz damlarda, kaynar sıcaklıkta. Geleneksel üretim yöntemleri ile yapacağınız o güzelim ev salçasını bu sefer daha fazla mal ederek, satış için de kullanabilir salça yaparak para kazanmak konusunda bir adım atabilirsiniz.

Nasıl Satış Yapabilirim?

  • Ev salçası gerçekten de lezzet açısından ve dayanaklılık açısından çok daha uzun süreli olduğu için özellikle damak lezzetine düşkün olanlar tarafından ilgi ile karşılanacaktır. İnstagram ilanlarınızı vermeyi unutmayınız. Organik ve evde üretmiş olduğunuz yoğurt ve diğer türlü ürünleriniz varsa, bunları da salçalarınızla birlikte ilan şeklinde sunabilirsiniz.

  • Paketleme konusunda satın alacağınız kavanozları kullanabilirsiniz. Bu çok daha uzun ömürlü olmasını ve satış açısından da bir marka oluşturmanızı kolaylaştıracaktır.

  • Damda salça üretmek gibi imkanları olmayan, bu lezzetlerden uzak olmak durumunda olan tanıdıklarınız vardır. Onlara satış yaptığınızı söyleyebilirsiniz.

Vermiş olduğumuz bilgilerin dışında, bizim aracılığımız ile evde iş yapmak istiyorsanız, durumu yorum bölümünden yapabileceğiniz işe ile birlikte bildirin. Sağlıklı iş dağıta bilmemiz açısından, LÜTFEN sadece Adana’da ikamet eden kişiler yorum bölümünden iş talebinde bulunsunlar. İş talebinde bulunurken, iletişim bilgisi olarak sadece sürekli kullanmış olduğumuz bir mail adresini bırakınız. 

Adana dışında ikamet ediyorsanız, evde ek iş konumuzu ziyaret ediniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.