Take a fresh look at your lifestyle.

2021 PUBG Bedava Redeem Kodları

0

Yazı İçerisindeki Konular (Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayınız.)

2021 PUBG Bedava Redeem Kodları

PUBG-Bedava-Redeem-Kodları
PUBG-Bedava-Redeem-Kodları

Online oyunlar içerisinde son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelmiş olan Pubg, her geçen güün de kullanıcı kitlesini arttırmaya yönelik birçok çalışma ve geliştirme işlemleri yapıyor. Bu anlamda uygulama içerisinde yer alan redeem kodları ile beraber ücretsiz birçok eşyaya da erişim sağlanabiliyor. Bu kodlar ile beraber silahlarınız için birçok skin alabilir, karakterinizi baştan aşağı yenileyebilirsiniz. Normal olarak ücretli bir şekilde satılmakta olan bu kodları, biz sizler için ücretsiz bir şekilde veriyoruz. Farklı kaynaklar üzerinden bulduğumuz kodları bir liste haline getirerek sizlere sunuyoruz. Bu yazımızda da sizler için PUBG bedava redeem kodları ile alakalı bilgilerimizi sunacağız.

PUBG Bedava Redeem Kodları 2021

İlk olarak PUBG oyunu içerisinde yer alan redeem kodlarından faydalanmak istiyorsanız, oldukça basit bir işlem yapmanız gerekiyor. İlk olarak PUBG resmi sayfasına giriş yaparak kullanma kodunu belirtilen bölge içerisine girmeli ve daha sonra site içerisinde yer alan adımları teker teker devam etmelisiniz. Daha sonrasında ise profil sayfası üzerinden karakter kimliğini girerek kodu kullanın ve ödeme merkezi içerisine yapıştırarak redeem kodlarından faydalanın. Bu şekilde aşağıda yer alan bedava redeem kodları ile beraber sizde birçok skin alma şansını yakalamış olacaksınız.

PUBG Mobile Redeem Kodları Listesi

Aşağıda yer alan ve sizler için sürekli olarak güncelleyip listelemiş olduğumuz PUBG Mobile redeem kodlarını hizmetinize sunuyoruz. Bu kodları ücretsiz bir şekilde kullanarak kendinize oyun içerisinde birçok şey satın alabilirsiniz. Pubg Mobile redeem kodları listesini sizler ile paylaşacak olduğumuzda;

DF54GWE16R

WE1DW6341E

T4E5F2G1E6

6G1N2XS3F4

R4Y1SFJV62

89DFNIO453

7FJH4WLDS3

7GDM092653

JJCZCDZ9U

RAAZBZJGS

PGHZDBTFZ95U

KARZBZYTR

S78FTU2XJ

DF54GWE16R

WE1DW6341E

T4E5F2G1E6

6G1N2XS3F4

R4Y1SFJV62

89DFNIO453

7FJH4WLDS3

7GDM092653

KASTRWL5TCCX5
RAXKGJWGS466
LBKXMXKDOGT5
HOODSALWEDRT
LJDCZSYOTY7954
KNLCFLDSAEWE
FBKMCVORGKSD
S6FD9884DF5D

SD14G84FCC

JJCZCDZJ9U

UKUZBZGWF

TIFZBHZK4A

RNUZBZ9QQ

GPHZDBTFZ

5FG10D33

SD16Z66XHH

 

PUBG redeem kodları, oyun içerisinde yer alan, belirli bir ücret verilecek ya da görevler ile kazanılmakta olan bir para çeşididir. Uzun zamanlar içerisinde bile alamadığınız birçok ödülü bile almanızı sağlayacaktır. Bizde yukarıda sizin için ücretsiz olarak yayımlamış olduğumuz bu kodları paylaşıyoruz. Kodları belirli aralıklar ile güncellesek de, eğer kodların geçerliliği yitirmesi durumlarında, direkt olarak bizimle iletişime geçerek ya da yorum atarak yeni PUBG redeem kodlarına erişim sağlayabilirsiniz. Biz de en kısa süre içerisinde tarafınıza redeem kodları iletmiş olacağız.

Gta San Andreas Şifreleri [Güncel Bilinmeyen Hileler] yazımızı da okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Kabul et